Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » špatná klíčivost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Zdraví špatná klíčivost Příspěvek č. 1

Dobrý den, pojedu poprvé indoor ze semínek a potřebuji se poradit. Seminka mám od Humboltu. Odrůdy jsou: Bubba´s Gift, Black D.O.G. Chocolate Mint OG. Semínka jsem nechal 24 hodin namočit ve vodě,( 90% semínek se otevřelo) pak jsem je přendal do navlhčených vatových tampónů a přikryl jsem fólií. Byly ve tmě. Po třech dnech se krásně vyklubaly jen 4 semínka Bubba´s Gift. U ostatních se projevil život otevřením a odhalením bílého klíčku (po 24 hodinách bez známek nemoci či plísně), ale už se klíček nevyvíjí u ostatních odrůd. Mám starší PH metr od Milwaukee a hlásí mi vodu 6,3 - 6,5. Chtěl bych vědět, zda se u Vás protáhla klíčivost s dobrým výsledkem. Zatím nechci nijak hnojit, ani kořeňákem,

Old Post 06-08-2017 v 11:31 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 2

Hnojit seminka je zbytecny. Ty co nepukly praskni do substratu a cekej jestli vylezou.

Old Post 06-08-2017 v 11:56 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Nehnojit..ph neresit..dat do substratu. Nekdy se i takto zabrzdene chytnou, ale spis ne. Ale divim se. Me od Humboldt vylezlo vzdycky vše. Já osobne davam na vaticky do odstate vody (je lepsi ji mit vlaznou.. Hlavne ne ledovou).. Strcim do igelitovyho pytliku a do tmy..vestinou za 2-3 dny davam do kvetinace. Kdyz neco nevyleze tak za to muze spatne semeno.

Thomas V.

Old Post 06-08-2017 v 13:12 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 4

..semeno ani nemusí být špatné,ale prostw nemá dostatek síly aby puknul obal..dá se tomu opatrně pomoci..dělám to tak že si vezmu jemný el.kleště,kousek gumy a přes tu gumu opatrně semeno prasknu..gumu proto aby sem ho při vyvíjení síly uplně nerozmáčnul..přece jenom s kleštěma v ruce je horší cit...jesli si mě teda pochopil

Old Post 16-08-2017 v 07:42 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-04-2017 - Špatné listy - 1 odpovědí
05-04-2017 - Špatné listy - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4266000 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív