Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plíseň na kytce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
shatafakap
Nový Člen

Karma uživatele shatafakap - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 3  

Upozornění Plíseň na kytce Příspěvek č. 1

Ahoj, vim že se tu řeší často plíseň, ale nenašel jsem žádný téma na plíseň co mám já.
Kytku - autoflower - fem - mám ve skleníku.
Už i minulý rok se mi stal ten samý problém. (dokonce na dvou různých lokacích)
Kytka začne pomalinku usychat díky plísni. Viz foto.
Nevíte čím to je ?
Děkuju moc.

Old Post 03-08-2017 v 14:24 PM
shatafakap je offline   Profil uživatele shatafakap   Find more posts by shatafakap   Foto galerie člena shatafakap   Click here to Send shatafakap a Private Message   Add shatafakap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shatafakap
Nový Člen

Karma uživatele shatafakap - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 2

http://imgur.com/a/bzTDD

Old Post 03-08-2017 v 14:27 PM
shatafakap je offline   Profil uživatele shatafakap   Find more posts by shatafakap   Foto galerie člena shatafakap   Click here to Send shatafakap a Private Message   Add shatafakap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shatafakap
Nový Člen

Karma uživatele shatafakap - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

zmrdi

Old Post 06-08-2017 v 09:01 AM
shatafakap je offline   Profil uživatele shatafakap   Find more posts by shatafakap   Foto galerie člena shatafakap   Click here to Send shatafakap a Private Message   Add shatafakap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 4

tak to postrkej peroxidem ty zmrde

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 06-08-2017 v 09:31 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 5

Taky se mi děje.. Jak peroxidem???

Old Post 08-08-2017 v 22:59 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 6

Na začátku květu bych zvolil spis chemii ( mám osvědčené Zato od Bayer garden), jinak peroxid na postrik , předpokládám 30% 10kapek na litr, nebo biodefence.
Jinak, sam ses a ještě zhnilej jak ves. Cest

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 09-08-2017 v 09:00 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Příspěvek č. 7

Moc vlhkosti bych tipnul... Jinak zkus sklenik po sklizni vydezinfikovat... Nejakou chemii bo germicidku treba...

HUA...........
Zkoušel ste někdo NYC Diesel?
hnojiva CANNA
mocné měření účinnosti některých stínidel

Old Post 13-08-2017 v 20:54 PM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-09-2020 - Pomoc plíseň na kmenu - 6 odpovědí
13-10-2019 - Plíseň na substrátu ? - 3 odpovědí
16-08-2017 - Plíseň ? - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5675900 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív