Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » "René mláďenca Príhodi a Skúsenosťi" grow report 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
misanthropetino
Stálý Člen

Karma uživatele misanthropetino - 82% PěstitelskáKarma uživatele misanthropetino - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 17



Fotky z kosy Candy Kush Express bohužiaľ nemám, chcel by som Vám však ukázať ako sa darilo koreňom v týchto "samozavlažovacích" kvetináčoch. Prvá fotka je po vyklopení koreňového balu z kvetináču, druhá fotka bola odfotená po tom ako som z koreňov vytriasol štrk.

Old Post 03-08-2017 v 22:27 PM
misanthropetino je offline   Profil uživatele misanthropetino   Find more posts by misanthropetino   Foto galerie člena misanthropetino   Click here to Send misanthropetino a Private Message   Add misanthropetino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misanthropetino
Stálý Člen

Karma uživatele misanthropetino - 82% PěstitelskáKarma uživatele misanthropetino - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 18


Myslím, že sezóna 2016 sa pomerne vydarila. Príroda si síce vyžiadala svoje obete v podobne plesnivého Killer Kushu no zo záhrady nič nezmizlo. Najväčším nedostatkom celého procesu bolo sušenie. Bohužiaľ som bol nútený rastliny sušiť v podkrovnej izbe, v ktorej bola príliš vysoká teplota a nízka vlhkosť. Taktiež som urobil hlúposť a všetky kytky som rozporcoval, takže schli ešte o to rýchlejšie. Verím, že by som pri správnom sušení vedel získať omnoho chutnejší produkt :-).

Na záver by som ešte pridal pár teplých slov ku každej odrode.

Killer Kush
Od začiatku bol favoritom celého počinu. Sadenice dominovali, po presadení do finálnych nádob vykazovali najvitálnejší rast. Začali kvitnúť ako prvé, už od začiatku boli kvety naozaj pekne orosené. Koncom septembra boli na kytkách naozaj pekné, veľké a orosené bambule :-). Ukázali sa dva phenotypy, jeden z nich smrdel ako ľudské exkrementy . Škoda, že som prepásol správny čas na kosu a veľká časť zlpesnivela :-/. Finálny produkt bol vzhľadovo to najlepšie, čo sa mi kedy podarilo vypestovať. High bol pre mňa mierne sedativný (čo mám naozaj rád) a asi najsilnejší zo všetkých, chuť nebola veľmi výrazná, dym v hrdle veľmi škriabal. Uvidíme, čo sa z neho podarí dostať pri dlhom flushi a správnom sušení.

Cream Caramel
Rastliny boli menej vitálne ako Killer Kush, menej sa vetvili a začali kvitnúť neskôr. Kosa cca koncom septembra (září). Paličky boli pomerne veľké a pekne orosené. Tomuto modelu by som chcel vypichnúť odolnosť voči plesni, našiel som iba pár malých lokálnych ložisiek. High malo slušnú silu, na chuti by sa ešte dalo zapracovať správnym sušením.

Candy Kush Express
Vitálne rastliny - vďaka neskorému kvetu vyrástli najviac zo všetkých. Všimol som si, že rastliny boli pomerne krehké a počas tréningu sa mi často podarilo odtrhnúť list/zlomiť vetvu. Kvet bol tvorený z mnohých mini paličiek. Jeho vôňa mi extrémne pripomínala čokoládu . Paličky boli slušne orosené. Sklizeň prebiehala v druhej polovici októbra (říjen), v podkrovnej izbe už nebývalo tak teplo a proces sušenia prebiehal pomalšie - toto sa pozitívne prejavilo a výsledný produkt bol najchutnejší zo všetkých. High bolo slušné. Pleseň myslím žiadna aj napriek neskorému zberu.

Frisian Duck
Táto kytka bola pomerne veľkým sklamaním, rastliny sa vetvili veľmi málo. Paličky takmer neboli orosené. Odolnosť proti plesni dobrá - palice boli veľmi riedke takže sa niet čomu čudovať. Najzaujímavejšie na tejto odrode bola jej vôňa, šišky príjemne voňali po cukríkoch Skittles :-).

Na fotke sneak peek zo sezóny 2017 :-).

Old Post 03-08-2017 v 23:15 PM
misanthropetino je offline   Profil uživatele misanthropetino   Find more posts by misanthropetino   Foto galerie člena misanthropetino   Click here to Send misanthropetino a Private Message   Add misanthropetino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 19

Můžu se zeptat, na co používáš ten alobal na kytkách v sezóně 2017?
Díky.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 04-08-2017 v 09:09 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misanthropetino
Stálý Člen

Karma uživatele misanthropetino - 82% PěstitelskáKarma uživatele misanthropetino - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 20



Tento rok skúšam spraviť nejake vlastné semená. Alobal slúžil ako ochrana proti úniku peľu na iné rastliny. Paličku, ktorú som chcel opeliť som obalil alobalom, zvyšné rastliny som pokropil rozprašovačom. Na vyhradené miesta som opatrne tyčinkou do uší aplikoval peľ a opäť som pokropil všetky zvyšne rastliny aby som zabil peľ, ktorý sa dostal do ovzdušia.

Old Post 04-08-2017 v 11:23 AM
misanthropetino je offline   Profil uživatele misanthropetino   Find more posts by misanthropetino   Foto galerie člena misanthropetino   Click here to Send misanthropetino a Private Message   Add misanthropetino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 21

misanthropetino nechci být hater, ale dělat semena z feminizovaných kytek je blbost a vyhozený čas i práce. Nejen,že ze semen budou často hermači ale navíc už samotné feminizované kytky mají horší geny než ty stejné ale regular. Pokud chceš vlastní seminka, která za tu práci budou stát a třeba je i dále křížit, tak si pořid regular semena, udělej si selekci a jeď. Ten alobal není nejhorší nápad. Já osobně pokud chci opylovat jen jednu větev používám sáček/igelitku (dle velikosti), dam do toho pyl, navleču na větev a "zaštěrkám". Nestalo se mi, že by se pyl nějak drasticky dostal do zbytku rostliny. Nebo u fotoperiodických kytek si udělat řez a celý ten řez opýlit/ dát ho přímo k samci.

Jinak to máš moc pěkný. K+

Old Post 15-11-2017 v 14:08 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misanthropetino
Stálý Člen

Karma uživatele misanthropetino - 82% PěstitelskáKarma uživatele misanthropetino - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 22

Ahoj, s tými semenami to bol skôr experiment ako reálny pokus o produkciu nejakej ultrasuper genetiky. Rastliny, ktoré sú na fotke obalené alobalom sa mi nepdarilo opeliť - chybu zvaľujem na zle uskladnený peľ. Jediná rastlina, ktorú sa mi podarilo opeliť bola rastlina AutoGlueberry O.G, na ktorú som použil čerstvý peľ.

Na fotkách sa jednalo o autoflowering genetiku, tam si človek z ponuky seedbank moc regulárne semená nemá možnosť vyberať.

Alobal sa ukázal ako totálna blbosť, omnoho lepší spôsob je ten, čo popisuješ ty. Akurát som na to použil zaťahovací sáčok na smeti.

Na selekciu/staranie sa o kytky v boxe som bohužiaľ nemal priestor ani čas.

Ďakujem za karmy :-).

"René mláďenca Príhodi a Skúsenosťi" grow report 2016

Zápisky mladého záhradníka - záhrada 2017

Old Post 15-11-2017 v 18:26 PM
misanthropetino je offline   Profil uživatele misanthropetino   Find more posts by misanthropetino   Foto galerie člena misanthropetino   Click here to Send misanthropetino a Private Message   Add misanthropetino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7612710 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív