Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » 4 balkónovky / první zasazení / cca 1-1,5 měsíce / dotaz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ChiefMerry
Nový Člen

Karma uživatele ChiefMerry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 5 

Obecné 4 balkónovky / první zasazení / cca 1-1,5 měsíce / dotaz Příspěvek č. 1


Ahoj zdravím všechny do začátku by jsem chtěl uvést že mám no-name semínka od známého.
Upozornit na to. Že to jen zkouším takže nepoužívám žádné hnojiva.
Přečetl jsem si toho už celkem dost každopádně by jsem byl rád kdyby jste mě v pár věcech ujistili.

1.
Myslím si že všechny 4 kytky jsou samičky podle fotek z internetu.
Ale úplně si tím nejsem jistý proto přikládám foto.
Bojím se že zatím to třeba vypadá dobře ale mohl by se ukázat samec.
Fotky zde
http://i.imgur.com/7y6AaDO.jpg
Ale připomínám že kytky mám už asi měsíc možná měsíc a půl maximálně.

2.
Odhadnout se asi vůbec nedá zhruba o co se jedná za kytku předpokládám že ?
Klidně nafotím zítra při denním světle pěkné fotky.
Hlavně mi spíš jde o délku.

3.
Přečetl jsem si něco o zastřihávání a taktéž si nejsem úplně jistý jestli jsem provedl zastřižení dobře také přikládám fotku. (Zkoušel jsem jen na 2 kytkách 1 z těch 2 se mi po cca půl hodince nahoře maličko ohnula do strany vypadá to jako by pomalu chcípala).
Fotky zde u obou zkráceno stejně.
http://i.imgur.com/UNh3HAV.jpg

Fotky ostatních kytek :-)
http://imgur.com/a/10uM6

Zítra dopíši další dotazy a přidám rozhodně lepší fotky :-) Díky popřípadě za odpovědi a omlouvám se za strašnou kvalitu fotek zítra to nafotím při denním světle.
Dobrou no všem.

EDIT: Pro ty co si všimli měl jsem napadené kytky píďalkama. Jak se opatřit aby se mi to nestalo znovu nejsem si jistý že jsou už pryč ale 2 den jsem žádnou zelenou housenku nenašel měl jsem je tam tak 6 dní. díky.

Old Post 19-07-2017 v 21:32 PM
ChiefMerry je offline   Profil uživatele ChiefMerry   Find more posts by ChiefMerry   Foto galerie člena ChiefMerry   Click here to Send ChiefMerry a Private Message   Add ChiefMerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 2

Čau
1. pohlaví ještě nepoznáš
2. odhadnout co je to za model nejde
3. normální zaštípnutí bude v poho ale když už zaštipuješ zjisti si něco o FIM technice a zkoušej to tak

Old Post 22-07-2017 v 19:20 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9140520 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív