Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » BHO extrakt
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

BHO extrakt Příspěvek č. 1

Zdravím všechny, které baví experimentovat s konopím
V první řadě by mě zajímalo jestli je tu nějaká širší komunita BHO.
Osobně jsem tomu celkem hodně propadl. Zatím teda pouze dostupnými postupy (tudíž BHO extraktor). ale do budoucna plánuju něco většího a to mě zavedlo k otázce jestli se najde někdo kdo už má s větším upgradem zkušenosti?

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 15-07-2017 v 12:47 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 2

Jakej používáš extraktor? A jak z bho dostáváš potom plyn?
Já používám ty homemade metody co jsou tady popsaný, jako průtok plynu přes nějakou nádobu s materílem. Plyn jsem z toho pak dostával buď vakuováním těma domácíma kuchyňskejma vakuovačkama nebo zahříváním a šleháním.
Ale teď bych chtěl zavařit nějakiu trubku a dát na ní ventily, abych tam ten plyn mohl zavřít.

Old Post 11-08-2017 v 15:06 PM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 3

Ahoj jsem jsem si vyrabel z nerezu a funguje na jednicku viz tady http://grower.cz/forum/showthread.p...966#post1154966

Velmi me zajima takzvany Shatter bhm prez vakuaci tedka hledam potrebny materialy abych si to doma mohl zkusit udelat . Co si budeme povidat oil je super ale kdyz to bude v pevnem skupenctvy tak to bude jeste lepsi a pry se to i tou vakuaci cisti . Tady video jak to valej v ameru https://m.youtube.com/watch?v=7Zt1I7ibYw0

Ma stim nekdo zkusenosti ? Diky

Mandala 2012

Sklep

Old Post 02-02-2018 v 05:33 AM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 4

Zatim ne, ale chci v co nejblizsi dobe udelat nejakej homemade closed loop extraktor a vyvakuovat to vyvevou pres upravenej hrnec, v podstate chci obslehnout profi extraktor, myslim, ze to vyjde financne docela rozumne, nez kupovat origo a nemyslim si, ze bude narocny to splacat.
Ale i tak, nemate nekdo nejake zkusenosti s homemade profi extraktorem?

Old Post 26-07-2018 v 02:51 AM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 5

Vakuová pec je hlavně na pročištění od používanýho plynu, tím se ti to stane hustší, že plyn vyvětrává pryč a máš z toho pak "karamel".

Každopádně je lepší varianta plyn CH32O (dimethylether), kterej vyvětrává sám o sobě a není potřeba dalšího pročišťování. Dexso (což je CH32O) má i lékařskej atest k používání.

Old Post 31-07-2018 v 14:19 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 6

Ahoj!
Docela v tom ted lezim rozumej shanim info. Chtel bych koupit open blast system od bhohardware.com a pouzivat ten DME. Problem je cena toho etheru. Zitra bych mel.mluvit s moznym dodavatelem, ktery by to snad.mel byt schopen dodavat v 5 nebo 10 litrovych lahvich. Ty spreje napr Dexso jsou nesmuslne drahe na to ze to je vcelku bezna vec ktera se pouziva jako hnaci plyn do spreju.
V kazdem pripade pokud pouzivas DME.... Mel by jsi take cistit ve vakuu popripade vakuove troube. Alespon tak jsem to zatim vycetl.

Old Post 22-10-2018 v 20:10 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Keen
Každopádně je lepší varianta plyn CH32O (dimethylether), kterej vyvětrává sám o sobě a není potřeba dalšího pročišťování.


Ano, vyvetrava sam o sobe jelikoz ma pod tani -25C (nizsi nez butan) ale neodpari se uplne vsechno .

To tvrdi ten Dexco , kdyz se podivas nekam na neco v anglictine tak poznas ze i DME je nutny cistit. Bavi se o tom groweri na zahranicnich kanadskych i am. forech.
Priznal to i ten vyrobce DME v USA ze po extrakcich bylin je nutne jeste nasledne cisteni udajne to maji na etikete.
A DME je stale stejnej plyn at se vyrobi kdekoliv.
Tady v EU za lzi jeste nazaviraj do kriminalu, proto muzou asi ti vyrobci lhat.
lekarsky atest, mozna dalsi podvod, pravdepodobne.


Jo, taky jsem tomu tvrzeni zpocaku veril. Podivej se na zahranicni fora.

Ale rozhodne je DME mene skodlivejsi ne z Butan, to bezpochyby.

=======

EDIT:
Ted me jeste napadlo , proc by si dexco nechala delat na DME lekarsky atest ?
Kdyz se vsechen plyn , podle jejich tvrzeni preci odpari...

Tak bud tam nejaky zbytecek DME preci jen zustane a pak je nutne cisteni a ten lekarsky atest nas ma presvedcit ze je zustatek plynu v extraktu zdravi neskodny.
A nebo se vsechen plyn odpari a pak neni vubec nutny zadny zdravotni atest dokladat.

Cely se mi to zda nejaky podivny.

Naposledy upravil Madical-Strains 22-10-2018 v 21:44 PM

Old Post 22-10-2018 v 21:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 8


citace:
Původní příspěvek od Frydrych
Ahoj jsem jsem si vyrabel z nerezu a funguje na jednicku viz tady http://grower.cz/forum/showthread.p...966#post1154966

Velmi me zajima takzvany Shatter bhm prez vakuaci tedka hledam potrebny materialy abych si to doma mohl zkusit udelat . Co si budeme povidat oil je super ale kdyz to bude v pevnem skupenctvy tak to bude jeste lepsi a pry se to i tou vakuaci cisti . Tady video jak to valej v ameru https://m.youtube.com/watch?v=7Zt1I7ibYw0

Ma stim nekdo zkusenosti ? Diky


Abys dostal shatter, musis ten vosk co udelas plynem jeste upravit. Dewaxovat. Ja mam ted tohle.

Old Post 01-02-2019 v 12:57 PM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7377770 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív