Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Skleník 2017 automaty
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Obecné Skleník 2017 automaty Příspěvek č. 1


Zdravím Všechny.Po těch hrůzách co jsou tady k vidění,jsem se rozhodl,že vám ukážu,jak to dělám já.
Mám skleníček 3*10metrů.Hlíník.konstrukce 4polikarbonát.8střešních oken automatické otevírání.Pěstuju salátovky,rajčata,saláty a v jedné třetině trávu.Zeminu připravuju v březnu.30cm 5let starého kravského hnoje 20cm kvalitního substrátu,perlit.Mimochodem konskej je k ničemu,akorát topí a obsahuje jenom dusík.V hlíně nataženy průsakové hadice na zavlažování(Lidl 15metrů asi 220kč.)Ůspora vody,menší vlhkost.
Letos jsem dal zase automaty od Dutch Passion.

3x Think Different
3x Think Big
3x Auto Glueberry O.G

5.5 2017
Semínka sázím do malých květináčků s obyčejným zahradnickým substrátem.Důkladně hlínu propařim alespoň hodinu na 80 stupnů.
Sázim přímo do hlíny.24stupnů teplota,vlhkost neřeším,600w ledku 30cm nad květináče.Za 4 dny všech 9 venku.Za 10 dní mají čtyři velké listy a jdou do skleníku.Nechám je narůst tak 20cm a dostanou každá 4 kapiláry a první dávku kristalonu start.Pak ráno a věčer každý den až do květu.Když nakvejtaj změnim na kristalon plod a květ.Ten osahuje víc draslíku než Gold.Na 500 litrů dešťovky dávám kilo.No a tedˇčekam co bude.Letos jsem zkoušel jednu kytku zaštipovat a chová se jako klasická fotoperioda.

Old Post 11-07-2017 v 01:23 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 2


Takhle to vypadá.

Old Post 11-07-2017 v 01:34 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 3


2

Old Post 11-07-2017 v 01:35 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 4

ale ve skleníku nato lampama už nesvítíš ne? jinak jako vypadaj brutál kolik máš z jednoho cca výnos?

Old Post 12-07-2017 v 15:03 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 5

Mám hned několik dotazů? kilo na pul kubíku to je 20g na 10L v takové koncentraci mi vyšlo EC 2.0 ti to zaléváš dvakrát denně? a kolik roztkoku tak ke každé rostlině příde a jak to dávkuješ časově nebo měříš vlhkost půdy? já mám ted momentálně ve foliáku dost problém s plísní to nějak řešíš?

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 27-07-2017 v 21:04 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 6

Ryan-cz máš recht! Kedy si to dával von do skleníka? Všetky fotky máš pod jedným dátumom. Nákvet je parádny.
Som zvedavý, že ako sa bude ďalej chovať AF po zastrihnutí. Osobne som 1x jednu AF rastlinu tiež zaštipol, lebo sa moc ťahala. Tvárilo sa to normálne, neseklo sa to a rástlo normálne ďalej, akurát som mal miesto 1 centrálu 2 :-)
V starých príspevkoch sa ku Kristalonu stavajú členovia dosť hanlivo a skepticky. Vraj to má hnusnú chuť vo výslednom produkte. Aké máš s tým skúsenosti?

Old Post 28-07-2017 v 10:43 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od odo
V starých príspevkoch sa ku Kristalonu stavajú členovia dosť hanlivo a skepticky. Vraj to má hnusnú chuť vo výslednom produkte. Aké máš s tým skúsenosti?
podle mě když to s ním nepřeháníš tak to znát ani není. loni sem tak hnojil jednu kytku a oproti druhý která byla ten samej model to rozdíl moc nebyl.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 28-07-2017 v 13:03 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgun
Stálý Člen

Karma uživatele tgun - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 8

hezkypěkně !

tgun .. Mavericku, ty bejku jeden, chci s tebou spát teď nebo nikdy.

Old Post 13-09-2017 v 11:19 AM
tgun je offline   Profil uživatele tgun   Find more posts by tgun   Foto galerie člena tgun   Click here to Send tgun a Private Message   Add tgun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bicmen
Nový Člen

Karma uživatele Bicmen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 9

Parádní!

Old Post 13-09-2017 v 14:38 PM
Bicmen je offline   Profil uživatele Bicmen   Find more posts by Bicmen   Foto galerie člena Bicmen   Click here to Send Bicmen a Private Message   Add Bicmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-06-2017 - Skleník - rada - 3 odpovědí
18-05-2012 - sklenik 2011 - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6199750 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív