Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » GardenParty2k17- First try:)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 17

[účet odstraněn]

Old Post 07-07-2017 v 16:10 PM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 18

To ohejbání byla velká paráda,ale není rozumný takhle orvat listy na kytkách páč pokud můžou listy se snažej nahradit takže třeba zbytečně v pálkách. Takova vec má smysl jen pár dnů před kosou.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 07-07-2017 v 16:37 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 19

Masakr

Za mě - listy "nikdy" neobírat (outdoor)! V krajním případě, pozdním květu a před sklizní, kvůli provzdušnění - ano, ale jen co je třeba. Kdyby kytka listy nepotřebovala, tak se jich zbaví sama...

Proč že si se do toho mučení vlastně pustil?

Old Post 07-07-2017 v 16:59 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HardyVonCunt
Nový Člen

Karma uživatele HardyVonCunt - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 20

Lidi. Teď mě je z toho vážně zle. Už chápu že to není dobře, ale je to fakt poprvé. Jak už jsem napsal, řekl mi to známí který pěstuje vážně dlouho. Jenže je prostě možný že to moje hlava nepobrala tak jak on vysvětloval! Takže bych zase nerad kdyby byli stížnosti na něho. Takže zatím díky za rady udělám vše abych to napravil!

Old Post 07-07-2017 v 17:07 PM
HardyVonCunt je offline   Profil uživatele HardyVonCunt   Find more posts by HardyVonCunt   Foto galerie člena HardyVonCunt   Click here to Send HardyVonCunt a Private Message   Add HardyVonCunt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 21

Tisíckrát se tu o protrhávání bude mluvit a po tisící první se najde někdo, kdo bude takhle kytku prznit. Za sebe to rozhodně nedoporučuji, když už, tak mírně protrhnat uvnitř kvůli prosvětlení, ale to spíš jen pár největších​ listů.
Jinak spíš kytce ubližuješ než naopak

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-07-2017 v 17:45 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HardyVonCunt
Nový Člen

Karma uživatele HardyVonCunt - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 22

Neber to tak že tu mám všechno přečtené do písmene. Chybami se člověk učí přeci ne? Snad to tolik neovlivní výsledek! Teď aspoň místo toho abych tratil chuť tak mám ještě větší snahu to udělat líp abych vám ukázal že všechno jen nezmrvím!

Old Post 07-07-2017 v 17:53 PM
HardyVonCunt je offline   Profil uživatele HardyVonCunt   Find more posts by HardyVonCunt   Foto galerie člena HardyVonCunt   Click here to Send HardyVonCunt a Private Message   Add HardyVonCunt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5630130 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív