Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plíseň na listech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Gladsmoka
Nový Člen

Karma uživatele Gladsmoka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Plíseň na listech Příspěvek č. 1

Zdravím všechny a doufám, že jsem neudělal duplikát threatu. Pečlivě jsem hledal a nic podobného nenašel. Kytky mi údajně začaly plesnivět, projevuje se to hnědnutím špiček a zoubků jednotlivých listů, hnědá část se postupně rozšíří na celý list. Nejdříve jsem myslel, že jsem prehnojil, ale kamarád s více zkušenostmi mi řekl, že to vypadá na nějakou plíseň, co se šíří z bříz. Prý když mám kolem baráku břízy, tak se toho nezbavím a když to bude i na pálících, neměl bych to prý kouřit. Přikládám fota. Zná někdo tuhle chorobu? Může mi někdo poradit, jak zachránit kytky? Rostou pořád dál jak z vody, ale pravidelně po dosažení určité velikosti listu zhnědnou... díky

Old Post 19-06-2017 v 23:47 PM
Gladsmoka je offline   Profil uživatele Gladsmoka   Find more posts by Gladsmoka   Foto galerie člena Gladsmoka   Click here to Send Gladsmoka a Private Message   Add Gladsmoka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Zdary, dodej foto 😉😉😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 20-06-2017 v 10:10 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gladsmoka
Nový Člen

Karma uživatele Gladsmoka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 3



Tady to je

Old Post 20-06-2017 v 10:20 AM
Gladsmoka je offline   Profil uživatele Gladsmoka   Find more posts by Gladsmoka   Foto galerie člena Gladsmoka   Click here to Send Gladsmoka a Private Message   Add Gladsmoka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gladsmoka
Nový Člen

Karma uživatele Gladsmoka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 4

Všimni si hlavně těch tmavě hnědých konců. Tím to vždycky začne. Cca 1 patro od shora...úplně nové patro to nikdy nepostihne. vždycky až když, rostlina nasadí druhé. Díky

Old Post 20-06-2017 v 10:24 AM
Gladsmoka je offline   Profil uživatele Gladsmoka   Find more posts by Gladsmoka   Foto galerie člena Gladsmoka   Click here to Send Gladsmoka a Private Message   Add Gladsmoka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 5

To nevypadá úplně na plíseň... Máš spálený i špičky listů podle fotky, jak hnojiš? čím? kolik?
Může dostatečně odtékat voda spodem květináče?
Můžeš změřit pH vytékající zálivky?

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 20-06-2017 v 13:04 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gladsmoka
Nový Člen

Karma uživatele Gladsmoka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 6

Mám to v samozalivacich květináčích. Zalévám to vodou, koprivovou jíchou ředěnou 1:20 a po tom onemocnění jsem asi 2x použil roztok neutrálního humátu pro regeneraci a podporu rozvoje kořenového balu. pH bych mohl změřit toho roztoku jichy

Old Post 20-06-2017 v 13:25 PM
Gladsmoka je offline   Profil uživatele Gladsmoka   Find more posts by Gladsmoka   Foto galerie člena Gladsmoka   Click here to Send Gladsmoka a Private Message   Add Gladsmoka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gladsmoka
Nový Člen

Karma uživatele Gladsmoka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 7

Taky mi to nejdříve nepřišlo jako plíseň, začíná to od krajů a spíš mi to přijde jako nedostatek fosforu(moc dusíku) nebo přelití, ale rostliny krásně pijou. Nerozumím tomu. Jedna stejná je v půdě, úplně zdravá a vypadá úplně jinak...tak sativovitě

Old Post 20-06-2017 v 13:27 PM
Gladsmoka je offline   Profil uživatele Gladsmoka   Find more posts by Gladsmoka   Foto galerie člena Gladsmoka   Click here to Send Gladsmoka a Private Message   Add Gladsmoka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 8

[účet odstraněn]

Old Post 21-06-2017 v 10:03 AM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gladsmoka
Nový Člen

Karma uživatele Gladsmoka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 9

Díky. Myslel jsem si, že to není do květináče vhodné. A můžu nechat ty samozalivaci?

Old Post 21-06-2017 v 10:12 AM
Gladsmoka je offline   Profil uživatele Gladsmoka   Find more posts by Gladsmoka   Foto galerie člena Gladsmoka   Click here to Send Gladsmoka a Private Message   Add Gladsmoka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 10

[účet odstraněn]

Old Post 21-06-2017 v 10:52 AM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 11

Zdary, jestli se rozhodneš pro originální hnojiva, tak bych zapřemýšlel o vhodnosti do těchto květináčů, aby se např organika nekazila ( Biobizz, atd.)

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 21-06-2017 v 12:04 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gladsmoka
Nový Člen

Karma uživatele Gladsmoka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 12

Ok, to je možná i důvod, proč to hnědlo. Díky chlapi. Už to zalévám shora a zdá se mi, že se to lepší. Postříkal jsem to přesličkou a nešíří se to dál. Přibývá nových listů

Old Post 21-06-2017 v 12:29 PM
Gladsmoka je offline   Profil uživatele Gladsmoka   Find more posts by Gladsmoka   Foto galerie člena Gladsmoka   Click here to Send Gladsmoka a Private Message   Add Gladsmoka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 13

..zdar ..rozhodně je to ph..a pak se zavře nákej prvek,zssolí ti hlínu a přehnojí ti kytku ..thats all

Old Post 14-08-2017 v 12:56 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-03-2023 - žluty flek na listech - 2 odpovědí
13-10-2019 - Plíseň na substrátu ? - 3 odpovědí
24-02-2018 - Vata na listech - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7386620 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív