Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Outdoor bez "údržby"?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 17

Je na tom hezký to napětí.Letos 2 pole bez zalejvání a péče.
Jedno jsem budoval týden, příjdu tam a krásná zelená džungle, fakt nádhera, ale ani jedna z těch bylinek nebylo konopí bohužel :-)No nic příští rok holt jen sazenice na tenhle flek, upražilo to slunce podle mě.
Na druhým chvilka napětí, pač to bylo jen rejpnutí v kopřivách cca hodinka a v květnu to vypadá fakt jinak, jsem to nemohl lokalizovat a nakonec jo.Obrostlí kopřivama, 6 z asi 30 semen, a nejhezčí cca 60 g (automaty).
Ale vyplatí se sazenice, semena maj velkou úmrtnost.

Old Post 09-12-2019 v 20:47 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yorkshire
Stálý Člen

Karma uživatele yorkshire - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 18

aspon od zaciatku ked sa zasadi,,treba prist pozriet,,rastlinka je hakliva na uhynutie ked je malicka. potom ked sa uz chyti tak je ok. ja som jeden rok takto skusal bez udrzby..ze iba zasadit a potom prist na zatvu..no rastlinky mali asi meter ale z 6 sadenic ..mi ostali 3 a boli vsetcko samci.. tak naj je asi si kupit rovno nermizvane semiacka.

Old Post 10-12-2019 v 08:17 AM
yorkshire je offline   Profil uživatele yorkshire   Find more posts by yorkshire   Foto galerie člena yorkshire   Click here to Send yorkshire a Private Message   Add yorkshire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8647080 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív