Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Fail: Reverzní osmóza
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 17

Tak prispeju do diskuze,
Koupil sem taky RO mam vodu z kohoutku 1,1EC to je opravdu dost.
Z RO teče mi voda kolem 0,1EC tak ji ředím na 10 litru davám 2 litry kohoutkove a EC je 0,4 EC
Jednou za týden jim dam cal mag extra a holky si jedou perfektně žádny problémi nemam zatim.

Old Post 02-07-2017 v 20:16 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 18

No jo, ale ty jí ředíš. Já ji nechci ředit, nedává to smysl.

Old Post 02-07-2017 v 21:21 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OPTIMUS PRIME
Stálý Člen

Karma uživatele OPTIMUS PRIME - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 19

ahoj ,jedu osmozu uz rok a pul ,a jak pise lister a luubaan namychej si +-0,4 ec a do toho neco davej ,ja mel ze zacatku stejny problemy ....rozhodne bych si jeste zmeril ph vytoku z kytek a chce to aby byl ph metr poradne udrzovanejajk ma aby meril rychle a presne delsi dobu ,jinak u demineralizovany vody staci par kapek kyseliny a ph je uz moc moc dole tak se mi ze zacatku darilo to nekdy pekne posrat.....staci jedna zalivka a listy dou do haje,a jeste to stou lepsi vodou vypada nakonci celkove lepe ja mam z kohoutku ec1 bez nejakej drobnejch :-) a rozdil na kvalite i vynosu je dost znat

At se daří!!!!!!

Old Post 12-07-2017 v 21:51 PM
OPTIMUS PRIME je offline   Profil uživatele OPTIMUS PRIME   Find more posts by OPTIMUS PRIME   Foto galerie člena OPTIMUS PRIME   Click here to Send OPTIMUS PRIME a Private Message   Add OPTIMUS PRIME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OPTIMUS PRIME
Stálý Člen

Karma uživatele OPTIMUS PRIME - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 20

prosim a taky kytky vic zerou kdyz maj lepsi vodu tak jim to chce dat .-)

At se daří!!!!!!

Old Post 12-07-2017 v 21:53 PM
OPTIMUS PRIME je offline   Profil uživatele OPTIMUS PRIME   Find more posts by OPTIMUS PRIME   Foto galerie člena OPTIMUS PRIME   Click here to Send OPTIMUS PRIME a Private Message   Add OPTIMUS PRIME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archi
Stálý Člen

Karma uživatele Archi - 42% PěstitelskáKarma uživatele Archi - 42% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 21

Jedu 2. run JIDB + RO.
Bere to dost vody, musím tam dát více hnojek, ale neřeším PH a zanášení kapilár. a jsou nádherné...

Váš Archi

Old Post 13-07-2017 v 08:44 AM
Archi je offline   Profil uživatele Archi   Find more posts by Archi   Foto galerie člena Archi   Click here to Send Archi a Private Message   Add Archi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 22

Ja jsem mel naopak s kohoutkovou vodou ve druhem kole problemy na zacatku kvetu,tak jsem koupil RO a redil na pul s vodou z kohoutku a od te doby bez problemu.Hnojil jsem Biobizzem.

Ted hnojim jen svyma chcankama s RO+kohoutkova a taky uplne bez problemu, jenom si lebedi.

Old Post 13-07-2017 v 15:29 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 23

To musí bejt voňafka

Old Post 31-07-2017 v 23:59 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Příspěvek č. 24

Ja treba pouzival s vodou z ro(voda ze studne ma ec 4.3) s canna aqua a enzymy a no problem... Tipuji ze tam bude spis problem v hnojkach... Jako ze jednoduse nejsou dost. kvalitni a neobsahujou vse co by meli... Druha vec je ze maloktery vyrobcce pocita s tim ze budeme pouzivat vodu bez mineralu...

HUA...........
Zkoušel ste někdo NYC Diesel?
hnojiva CANNA
mocné měření účinnosti některých stínidel

Old Post 13-08-2017 v 20:23 PM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 25

Tak jsem zjistil, že jsem měl asi příliš vysoké EC na startu.

0,7EC na startu když začínám bez RO z 0,36EC zvládnou ale jakmile jsem udělal 0,7EC z RO vody z 0,0EC tak se jim to nelíbí

na doporučení teď jedu JiDB hnojky, ale řekl bych že advanced a green house budou fungovat taky. Vyzkouším časem...

Teď jsem to startoval s 0,4EC první týden a po 10. dnech jsem to pomalu zvednul na 0,7EC a OK!

Naposledy upravil Gauss 03-09-2017 v 12:43 PM

Old Post 03-09-2017 v 10:52 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 26

Já měl podobnej problém, bohužel nemám kohotkovou lepší jak 0.1 ... znám hnojiva co fungujou, ale stálo mě to tolik utrap a času, že jsem hamižnej a neřeknu jaký to jsou, ale mohu potvrdit, že existujou hnojky který jsou na tohle dělaný ......

And I'm stoned!

Old Post 15-09-2017 v 00:07 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1227270 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív