Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Skorá odroda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Caffe_23
Stálý Člen

Karma uživatele Caffe_23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37 

Dotaz Skorá odroda Příspěvek č. 1

Zdravím, hľadal som po celom fóre ale nevedel som nič nájsť.

Hľadám najskoršiu odrodu, ktorá by začala kvitnúť čo najskôr. Minulého roku som šiel out s Amnesiou a Mazarom. No bohužiaľ mi to nestihlo vykvitnúť kvôli zlému počasiu. Bývam v zlej polohe kde je leto kratšie. Rozmýšľal som nad automatmi, ale z toho nie je tak dobrý výnos.

Old Post 23-05-2017 v 17:32 PM
Caffe_23 je offline   Profil uživatele Caffe_23   Find more posts by Caffe_23   Foto galerie člena Caffe_23   Click here to Send Caffe_23 a Private Message   Add Caffe_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Vysaď těch automatů víc a nebo mám dojem TOP44. Má to azachyel a mělo by to mít cca 44 dní květu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 23-05-2017 v 18:38 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 3

Frisian Dew, Killer Kush, Cream Mandarine, Shark Shock, odrůdy od zen seeds a hybrids from hell, early girl, misty, purple maraca, easy sativa, typhoon, lebanese, royal dane, timewarp, guerrilla gold danish passion

Víceméně jsem to zkopíroval z jednoho fóra, kde se to řešilo, tak se tím prober, co by se ti hodilo. Dobrá stránka na hledání informací k jednotlivým odrůdám je seedfinder.com

Klasicky dobrý výnosný automat bývá podle zkušeností lidí zde na G Automazar.

Old Post 24-05-2017 v 11:11 AM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 4

Zdar tiež bývam v hard core podmienkach. Ja som zvolil tento krát odrody čisto autoflowering, lebo vzhľadom k počasiu chcem aby ten outík bol dosť kvalitný a presne pri klasikách tej kvality a množstva nedosiahnem. Skús siahnuť po AK47 auto od natural seeds, nájdeš najmenej 10 threadov tu na Groweri kde ľudia kľudne dajú nad 100g/plant fakt kvalitky a to bez extra starostlivosti, stačí good pôda, flek a sem tam dačo priliať na kvet. Tak isto Fair Seeds - Northern Light auto, a ešte niečo kvalitnejšie Magnum auto od Budha Seeds. Všetko nad 100g/plant keď chcem kvalitu a kvantitu... GL

Old Post 24-05-2017 v 15:23 PM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caffe_23
Stálý Člen

Karma uživatele Caffe_23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 5

Tak dal som na vaše rady a objednal som Automazar od Natural seeds. A Northern Light autoflower od Fair Seeds. Dal som kličiť, do troch dni mi vyšlo len jedno. Ďalšie šli strašne pomaly a kým pustili koreň trvalo to skoro týždeň. Ale vyšli všetky. Neskôr pridám nejaké fotky dúfam že to bude good.

Inak čo sa týka kvality skuru.. ako sú na tom tieto odrody od týchto bánk?

Old Post 18-06-2017 v 23:42 PM
Caffe_23 je offline   Profil uživatele Caffe_23   Find more posts by Caffe_23   Foto galerie člena Caffe_23   Click here to Send Caffe_23 a Private Message   Add Caffe_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 6

On myslel ale automazar od dp ten je top

:-)

Old Post 19-06-2017 v 06:02 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caffe_23
Stálý Člen

Karma uživatele Caffe_23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 7

Hej :/ ale tak dúfam že aj z toho automazaru od natural seeds niečo bude. Zle som pochopil.

Old Post 19-06-2017 v 17:05 PM
Caffe_23 je offline   Profil uživatele Caffe_23   Find more posts by Caffe_23   Foto galerie člena Caffe_23   Click here to Send Caffe_23 a Private Message   Add Caffe_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 8

Caffe_23 držím palce mám tiež 12x mazara od naturalu a 4 x northern light z fair tak verim, že to budeš mať pekne. A určite s toho niečo vyrastie. Ja osobne mám síce viac vzoriek automatov a už to mam 70 cm veľké a je to vo voľnej zemi out a ešte to nepreplo na kvet, takže to bude nádhera veľké.

Old Post 19-06-2017 v 19:22 PM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 9

Mohol si ale od naturalu kúpiť tie auto AK-47 tie majú najlepší rastový potenciál aj najlepší výnos. Mám tam asi 10 ks a sú to tie najväčšie zo všetkých a listy veľké ako dlane 11,5ky :-P proste rastú ako o život. Na rok kúpim asi 2 balenia po 36ks len toho ak47 a bude po paráde. Čus ak budú lowky tak prikup 6.

Old Post 19-06-2017 v 19:27 PM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hromislav
Nový Člen

Karma uživatele hromislav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od marko48952
Caffe_23 držím palce mám tiež 12x mazara od naturalu a 4 x northern light z fair tak verim, že to budeš mať pekne. A určite s toho niečo vyrastie. Ja osobne mám síce viac vzoriek automatov a už to mam 70 cm veľké a je to vo voľnej zemi out a ešte to nepreplo na kvet, takže to bude nádhera veľké.



Daval si ich priamo do zeme, alebo si predpestoval?

Old Post 19-06-2017 v 22:02 PM
hromislav je offline   Profil uživatele hromislav   Find more posts by hromislav   Foto galerie člena hromislav   Click here to Send hromislav a Private Message   Add hromislav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caffe_23
Stálý Člen

Karma uživatele Caffe_23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od hromislav



Daval si ich priamo do zeme, alebo si predpestoval?


Hneď do zeme

Old Post 20-06-2017 v 21:55 PM
Caffe_23 je offline   Profil uživatele Caffe_23   Find more posts by Caffe_23   Foto galerie člena Caffe_23   Click here to Send Caffe_23 a Private Message   Add Caffe_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hromislav
Nový Člen

Karma uživatele hromislav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Caffe_23


Hneď do zeme


Mal si na to nejaky system? Ja som totiz dal do zeme 10 kuskov a ostali mi 2, vsetko ostatne mi vyzrali ked boli malinke a chutnucke, ked robim klasiky predpest tak tie su uz OK, ale hentie mizli jak teple rozky. Mal om ich zakryte zo zaciatku petkou no ked som ju dal prec, ze uz mali nejakych 10cm tak sa do nich hned pustili.

Rozmyslam na buduci rok spravit nejaky miniparnicek s vyskou aspon 25cm a snad potom uz budu dost velke aby po nich nesli.

Old Post 21-06-2017 v 07:08 AM
hromislav je offline   Profil uživatele hromislav   Find more posts by hromislav   Foto galerie člena hromislav   Click here to Send hromislav a Private Message   Add hromislav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caffe_23
Stálý Člen

Karma uživatele Caffe_23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 13

Ja si ich dávam do mokrej vaty, ktorú zabalím do sáčka. Počkám 2-3 dni kým pustí poriadny koreň a potom zasadím do zeme. Síce je vždy lepšie si predpestovať, no ale toto je jednoduchšie na transport . Vždy mi to vyšlo, aj minulý rok som to tak robil a vyšlo mi 6 z 8.

Old Post 22-06-2017 v 11:35 AM
Caffe_23 je offline   Profil uživatele Caffe_23   Find more posts by Caffe_23   Foto galerie člena Caffe_23   Click here to Send Caffe_23 a Private Message   Add Caffe_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hromislav
Nový Člen

Karma uživatele hromislav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 14

ako mne vyjst vysli v zemi, nie je problem 10/10, ale problem je ze mi ich pozrali kym boli este take mlade chrumkavucke

Tak ci ich nejako chranis, lebo uz ked vysadim predpestovane, ze maju 5 poschodi a 15-20cm, tak po tych uz nejdu tie potvori ale po tych mladych vyhonkoch hned.

Ja to robim tak ze ich dam do vody na den a potom zasadim. Vzdy mam uspesnost uz roky 95-100%

Old Post 22-06-2017 v 11:49 AM
hromislav je offline   Profil uživatele hromislav   Find more posts by hromislav   Foto galerie člena hromislav   Click here to Send hromislav a Private Message   Add hromislav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caffe_23
Stálý Člen

Karma uživatele Caffe_23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 15

Nechránim ich.. mne to nikdy nič nepožralo. Možno to bude preto že to dávam do kupenej zemi, kde nie sú také potvorky . Zistil som že nejaké semiačka mi predsa nevyšli. Potom postnem nejaké fotky

Old Post 23-06-2017 v 10:33 AM
Caffe_23 je offline   Profil uživatele Caffe_23   Find more posts by Caffe_23   Foto galerie člena Caffe_23   Click here to Send Caffe_23 a Private Message   Add Caffe_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6839560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív