Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » One plant projekt - 250w HPS - hlína - AfghanKush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 17



Up

Hrozně blbě se mi to fotí, jak se leskne ta odrazovka tak to zaostřuje na ni a ne na to na co má.

Nevim den květu, ale mělo by to být někde kolem 40.dne(máte-li někdo zkušené oko klidně napište názor ) některý listy už jdou do podzimních barev. Příští zálivku už bez hnojiva. Jinak vše pořád stejný.


PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 19-06-2017 v 18:42 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 18





Zdravim... Takže jsem dneska kosil, Ec na výtoku 0.3, trichomy pod mikroskopem čiré, mléčné i jantarové, a vespod rostliny jedno ložisko plísně, listy už byly pěkně žlutý, zálivka jenom vodou pouze 2x za to pořádně. Šišky na omak pěkně tvrdý a lepkavý,většina blizen do hněda.

Při manikure jsem si všiml že ve spodcích jsou semtam semena, tak jsem tomu věnoval pozornost no a celkem jsem jich vytahal pres 20!!!
Nevim jak se to stalo, každopádně ve vrchních palicich jsem našel zatím jen 2.

Na to že to byla jedna rostlina jsem zatím celkem spokojenej, a díky rádoby scrogu nejsou žádný spodky měkký a vypadají parádně

Takže až na to (nejspíš) zhermateni je to zatím docela ok.

Přikládám foto mokrého na sušáku a nějaký další fotky, můžete tipovat za K+

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 24-06-2017 v 14:52 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 19

Zdravím, tak já to rozjedu z tipama. Můj odhad je 120g suchého 😉 ale samozřejmě přeji víc

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-06-2017 v 15:55 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 20

Já tam vidím 190g :-) pěkný kolo, na jednu kytku je to fakt bomba..

Old Post 25-06-2017 v 13:41 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 21



tak už ubyvame na objemu, včera jsem to zběžně hodil na váhu a ukázala 119g... ještě zítra to nechám takhle a pak do sklenice... Takže těch 100 tam snad bude

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 27-06-2017 v 16:53 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 22

takže finalní výsledek je 91g, moc vás netipovalo a tak vyhrává nejbližší typ od Pítr90 K+...........

stav je dost dlouhej a pohodovej, nečekal jsem takový účinky paráda...tak zase příště čau

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 01-07-2017 v 16:33 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 23

Ahoj, tak to je super výsledek pod 250W na jednu kytí. Mít tam dvě osobně bych byl spokojenej. přál jsem alespoň 150g. Myslíš že kdyby jsi měl větší hrnec tak dáš víc ? jak vypadaly kořeny ?a kolik byla dní na růstu, by mě zajímalo. díky

Old Post 01-07-2017 v 23:09 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 24






citace:
Původní příspěvek od sM0g
Ahoj, tak to je super výsledek pod 250W na jednu kytí. Mít tam dvě osobně bych byl spokojenej. přál jsem alespoň 150g. Myslíš že kdyby jsi měl větší hrnec tak dáš víc ? jak vypadaly kořeny ?a kolik byla dní na růstu, by mě zajímalo. díky


Ahoj,mohlo to být určitě lepší být jiná genetika. Troufám si říct že jedna rostlina na takovýmhle prostoru by dala stejně jako 4 rostliny na stejným prostoru,teda 60x60cm.
Výnos by byl taky určitě lepší pokud bych místo hlíny použil bubbler.

To jak dlouho byla na růstu ti přesně nepovim,protože ještě než jsem ji přesadil do 20l a přenesl do skříně na květ sloužila jako mateční rostlina (cca 3 měsíce častého zastipovani) kde žila pouze v 1-2l hlíny. Potom následovalo přesazení do 20l a přesun pod 250w kde byla na růstu 5 dní aby se zaplnila síť a potom něco kolem 50 dnů květ.

Kořeny vyplnily kompletně celou nádobu,možná že při 40l by byl výnos taky jinde ale to je ve hvězdách.

Přikládám foto kořenů a suchého materiálu

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 02-07-2017 v 15:14 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 25

Myslim ze i v hline by to bylo ok. Ale nechat ji jeste delw na rustu v tom 20l. Valit do toho korenak Aby poradne prorostly koreny, mam dojem ze na to mela malo casu. A opovazuji se domnivat ze i vysledek by byl jiny. Kdp vi co by dokazala v 40l ale to bys ji musel nechat mesic na sto pro aby to prorstlo a jeste by jsi mel varku klonu bo bys to musel stipat o sto sest. Ale jsou to pouze me domenky a teorie, co mam nactene a vypozorovane z toho cteni tady. Pestuji furt ten stejnej setup a techniky akorat se mi meni gentiky. Chtel jsem zkusit co ty ale uz se mi risuje novy napad. Jinak susiina vypada pekne, hned bych okostoval. Tak at se dari do budoucna a dik za info.

Old Post 02-07-2017 v 20:01 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0031580 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív