Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Rozjezd Mikroboxu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
nemis.t
Nový Člen

Karma uživatele nemis.t - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 9  

Obecné Příspěvek č. 1


[účet odstraněn]

Old Post 08-05-2017 v 19:40 PM
nemis.t je offline   Profil uživatele nemis.t   Find more posts by nemis.t   Foto galerie člena nemis.t   Click here to Send nemis.t a Private Message   Add nemis.t to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Ahoj, s odpovídající ventilací bys tam mohl mít buď 200 - 250w clf, nebo do 150w HPS 😉 mám minibox na předpěst, 55*38*60 , měl jsem tam 200w cfl, odtah 12v pc vent. a úplně v pohodě 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-05-2017 v 23:20 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemis.t
Nový Člen

Karma uživatele nemis.t - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

[účet odstraněn]

Old Post 09-05-2017 v 00:50 AM
nemis.t je offline   Profil uživatele nemis.t   Find more posts by nemis.t   Foto galerie člena nemis.t   Click here to Send nemis.t a Private Message   Add nemis.t to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemis.t
Nový Člen

Karma uživatele nemis.t - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

[účet odstraněn]

Old Post 09-05-2017 v 00:56 AM
nemis.t je offline   Profil uživatele nemis.t   Find more posts by nemis.t   Foto galerie člena nemis.t   Click here to Send nemis.t a Private Message   Add nemis.t to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Tohle bylo moje první kolo v životě. Box 60*60*160 stará šatní skříň, vylepená fólií z autolékárničky, všechny vent. 12v, některé zpomalené na 6v. Světlo byla nejdřív 200cfl na růst, pak 250 HPS na květ. Byl to Chronic od Natural seeds. Na to, jak jsem tomu začátečnickýma chybama dával na prdel, tak z toho bylo necelých 150g.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-05-2017 v 04:37 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemis.t
Nový Člen

Karma uživatele nemis.t - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 09-05-2017 v 06:47 AM
nemis.t je offline   Profil uživatele nemis.t   Find more posts by nemis.t   Foto galerie člena nemis.t   Click here to Send nemis.t a Private Message   Add nemis.t to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0739080 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív