Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » téměř zlomené, měsíc staré rostlinky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
cannavčela
Nový Člen

Karma uživatele cannavčela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

téměř zlomené, měsíc staré rostlinky Příspěvek č. 1

Zdravím všechny
Potřeboval bych poradit. Zhruba před týdnem jsem chtěl dát rostlinky ven na sluníčko a po dvou hodinách jsem zřel obrovský vítr, který mi je ohnul. Po týdnu jsou v takovémto stavu. Těsně před tím, než se to stalo, jsem je ještě k tomu přesazoval. Je vhodné je nechat takhle jak jsou čekat než se fakt vzpamatují? Nebo ty nejkřehčí prostě nezkusit zasadit do nového květináče/petky až po první lístky?
Díky

FOTKY

Old Post 05-05-2017 v 13:55 PM
cannavčela je offline   Profil uživatele cannavčela   Find more posts by cannavčela   Foto galerie člena cannavčela   Click here to Send cannavčela a Private Message   Add cannavčela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 2

Uvaž je nad zlomeninou do vertikální polohy. Za týden jsou OK.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 05-05-2017 v 13:59 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannavčela
Nový Člen

Karma uživatele cannavčela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 3

OK, díky. Bál jsem s nimi hýbat abych je nezničil ještě víc... zkusím to, snad je nepoškodím. dvě z nich jsou velmi křehké. Doufám, že ten substrát je ok, aby nebyl problém ještě v tomhle (obyč nějaký klasik). Mám tu kokosové vlákno, tak jestli ho nezkusit ještě...

Old Post 05-05-2017 v 14:11 PM
cannavčela je offline   Profil uživatele cannavčela   Find more posts by cannavčela   Foto galerie člena cannavčela   Click here to Send cannavčela a Private Message   Add cannavčela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannavčela
Nový Člen

Karma uživatele cannavčela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 4


Tak jsem to udělal, jedna uvadla Nebylo by lepší ji zkusit seříznout a zakořenit?

Old Post 05-05-2017 v 18:22 PM
cannavčela je offline   Profil uživatele cannavčela   Find more posts by cannavčela   Foto galerie člena cannavčela   Click here to Send cannavčela a Private Message   Add cannavčela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 5

Jestli si ji nezlomil úplně, tak to dá.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 05-05-2017 v 18:43 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannavčela
Nový Člen

Karma uživatele cannavčela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 6

Tak dneska ráno vypadá fakt ještě hůř a dvě lehce povadly. Není fakt možnost zkusit tu jednu seříznout žiletkou a zkusit znovu zakořenit?

http://www.rajce.net/a14007843

Old Post 06-05-2017 v 07:56 AM
cannavčela je offline   Profil uživatele cannavčela   Find more posts by cannavčela   Foto galerie člena cannavčela   Click here to Send cannavčela a Private Message   Add cannavčela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannavčela
Nový Člen

Karma uživatele cannavčela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 7

začalo svítit slunko a bojím se že uschnout všechny tři, máte nějaké rady jak s nimi naložit? Je potřeba foto?

Old Post 06-05-2017 v 12:48 PM
cannavčela je offline   Profil uživatele cannavčela   Find more posts by cannavčela   Foto galerie člena cannavčela   Click here to Send cannavčela a Private Message   Add cannavčela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannavčela
Nový Člen

Karma uživatele cannavčela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 8

Tak uschly všechny tři, ponaučení pro příště, narovnat je hned nebo je rovnou zkusit znovu zakořenit.
Můžete toto téma smazat.

Old Post 08-05-2017 v 16:11 PM
cannavčela je offline   Profil uživatele cannavčela   Find more posts by cannavčela   Foto galerie člena cannavčela   Click here to Send cannavčela a Private Message   Add cannavčela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 9

Teď se mi zlomila jedna malá asi 10cm květinka.. :/
A den před tím jsem ji přesadil..
Teď je ten zlomenej kousek zahrabanej a docela drží rovně..
Myslíte že to mám takhle nechat a doufat že přežije nebo ji dát do země uplně až po lístky a zkusit zakořenit znovu?

Old Post 11-05-2017 v 19:23 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 10

...vím že aktualní už to není,ale měllas to total přelité.a asi ph se taky moc neřešilo že?

Old Post 17-08-2017 v 09:05 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5444570 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív