Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 24 h svetla v kvetu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bulik
Stálý Člen

Karma uživatele bulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 30 

24 h svetla v kvetu Příspěvek č. 1

Ahoj. Ted jsem prisel domu a zjistil ze mi sviti poslednich 24 h svetlo pritom kytky jsou v 3 tydnu kvetu. Nejaky navrh jak minimalizovat skody?

Old Post 01-05-2017 v 17:49 PM
bulik je offline   Profil uživatele bulik   Find more posts by bulik   Foto galerie člena bulik   Click here to Send bulik a Private Message   Add bulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Podle mě, pokud jsou už nakvetlý a světlo dáš zpět, nebude žádnej problém. Pokud jim nepálíš 24h celý tři týdny tak se nemá co stát.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 01-05-2017 v 23:12 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 3

Jeden den svetla v 3 tydnu kiti na kvetu nerozhodi. Najed zpet 12h, a vesele pokracij...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77954

Old Post 02-05-2017 v 19:01 PM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulik
Stálý Člen

Karma uživatele bulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 4

Dik kluci. Tak nejak doufam ze to bude v pohode.

Old Post 02-05-2017 v 21:27 PM
bulik je offline   Profil uživatele bulik   Find more posts by bulik   Foto galerie člena bulik   Click here to Send bulik a Private Message   Add bulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignac25
Nový Člen

Karma uživatele Ignac25 - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 5

Ahoj hosi, buliku, jak ti to dopadlo, mám zrovna podobný problém, začínám 4 týden květu a svítil jsem 3 dny v kuse,diky

Ignac25

Old Post 04-05-2020 v 07:16 AM
Ignac25 je offline   Profil uživatele Ignac25   Find more posts by Ignac25   Foto galerie člena Ignac25   Click here to Send Ignac25 a Private Message   Add Ignac25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulik
Stálý Člen

Karma uživatele bulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 6

Cest. Kytky to prezili v pohode. Jen mi prislo ze bylo vic listi na palickach.

Old Post 04-05-2020 v 08:08 AM
bulik je offline   Profil uživatele bulik   Find more posts by bulik   Foto galerie člena bulik   Click here to Send bulik a Private Message   Add bulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignac25
Nový Člen

Karma uživatele Ignac25 - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 7

Mám trochu strach 3 dny jsou 3 dny, naštěstí byly dobře zrovna flushingem zalite a světlo bylo krásných 50-60cm na vrchama, přes 30 stupňů se nedostaly ale a teď jsem jim dal radeji 28h tma ať mi jedou zase v intervalech jak potřebuju, svitim totiž v noci a nechtel sem to menit, tak snad se nezblazni,

Ignac25

Old Post 04-05-2020 v 09:46 AM
Ignac25 je offline   Profil uživatele Ignac25   Find more posts by Ignac25   Foto galerie člena Ignac25   Click here to Send Ignac25 a Private Message   Add Ignac25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-01-2002 - ODRAZ SVETLA U KVETINACU ! - 8 odpovědí
18-11-2001 - roseni v kvetu - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1601650 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív