Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moje kytky vůbec nezhulují, kde dělám chybu ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Marian.svedek
Nový Člen

Karma uživatele Marian.svedek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 12  

Obecné Moje kytky vůbec nezhulují, kde dělám chybu ? Příspěvek č. 1

Posílám peace všem,
Mám velký problém... Kdykoliv zkouším něco vypěstovat dopadne to stejně. Malé palice, které jsou hodně listnaté a na váhu lehké a mají málo pestíků a skoro nezhulují bez ohledu na model seedů. I když je seknu před, týden po, dva týdny po, nebo je sekám postupně... Prostě skoro nezhulují.. Až na zanedbatelný (možná vsugerovaný) high... Jeden rok jsem si koupil Blueberry od Dinafam tuším, jel jsem outdoor ve skleníku, hnojil kopřivami a slepičinci a paličky byly hrozně malé, listnaté, prostě jak již jsem psal... Další rok AUTO Jack Herrera od RQS indoor, hnojil jsem guánem, plagronem na grow a plagronem PK 13/14 a palice byly opět stejné jako minulý rok... Tak do třetice indoor klasiku bílou vdovu a hydro indoor od Barney - Afghani Kush Auto... A jel jsem kompletní hnojivo CANNA jak na kokos, substrát tak hydro... Vždy jsem vše dodržoval jak bylo v rozpisech od CANNY. Hádate správně, ani tehdy se mi nepovedlo vypěstovat pořádné palice jak když je koupíte v pytlíčků... Shrnuto podtrženo, ať pěstují outdoor, hydro, indoor,... Kytky co mají do 1m i kytky co mají do 2m... A ať už s hnojivy zadarmo nebo s hnojivy v řádu několika tisíce korun. Vždy stejný výsledek... Velká kytka a malé palice, s pár pestíky, s hrozně moc listy... Vždy kytku sklidíte, na pohled je toho hodně a na váhu to hodí 20g. Nechápu proč ? Kde dělám chybu ? Jako přepínání rostlin, správný osvětlení, vzduch, vlhkost, pH, eC, atd. Hlídám... Ve hnojivech se také význam... Květináče mají indoor 15l. Ať už substráty od CANNA, nebo kokos, hydro,... Prostě vše dodržuji,... Kytka je vždy nádherná velká a krásná a ve finále z ní nic není... A kámoš má tady nějaký noname semínka vždy za 100,- 50 semínek a vypěstuje hrozný bomby...

Old Post 30-04-2017 v 17:48 PM
Marian.svedek je offline   Profil uživatele Marian.svedek   Find more posts by Marian.svedek   Foto galerie člena Marian.svedek   Click here to Send Marian.svedek a Private Message   Add Marian.svedek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marian.svedek
Nový Člen

Karma uživatele Marian.svedek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 2

A sušení jsem zkoušel jak klasika pověsit, i sušičku na ovoce, i slunce,... Co se týká prostřihů listů i zastřihávání rostlinek, vše dodržuji...

Naposledy upravil Marian.svedek 30-04-2017 v 18:12 PM

Old Post 30-04-2017 v 17:52 PM
Marian.svedek je offline   Profil uživatele Marian.svedek   Find more posts by Marian.svedek   Foto galerie člena Marian.svedek   Click here to Send Marian.svedek a Private Message   Add Marian.svedek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Cau , domnivam se ze chyba bude v kytce a v seed-bance.
Kup semena Super-Skunk od SensiSeeds , garantuju te ze to zhuli kazdeho a pritom prijemne. Jeste k tomu, SS prezije snad jakekoliv chyby v pestu se mi zda, jukni se do meho vlakna.
Ted jsem to jel a kazdy kdo ochutnal tvrdi ze nehulil nic lepsiho.
Krmil jsmem je Biobizzem takze organikou coz se take podepise na chuti.
Takze SS od Sensi a neprohloupis.

At se dari!

Old Post 30-04-2017 v 18:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marian.svedek
Nový Člen

Karma uživatele Marian.svedek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 4

Ze slova skunk mám trošku strach, ale díky moc za tip :-)

Old Post 30-04-2017 v 19:17 PM
Marian.svedek je offline   Profil uživatele Marian.svedek   Find more posts by Marian.svedek   Foto galerie člena Marian.svedek   Click here to Send Marian.svedek a Private Message   Add Marian.svedek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

Madical-Strains - Musim potvrdit..taky ho teď kouřím. Super skunk chce ale venku lepsi podzim, protože prepina dyl a dokveta az v puli října.. Záleží taky na phenotypu. Nicméně vše ostatni musím potvrdit.
Pro autora threadu: Sušit chce pomalu nejlepe někde v kůlně či stodole..doma to schne moc rychle a je z toho pak seno. Susicka, slunce v zadnem případě. TMA,MÍŇ JAK 20 STUPŇŮ A CCA 50% VLHKOST IDEAL. Nevidim duvod proč by to nemělo zhulovat když to uděláš takto... Když ne, tak uz nehul pac ti to nic nedělá.. :-D cau

Thomas V.

Old Post 30-04-2017 v 20:00 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 6

Skoda ze uz super skunk neni co byval. Kdysi byl peckovni i se sensi skunk ,shiva skunk . ale ted je to pasé , ale porad pro zacatecnika je to dobra volba , s nadsazkou muzu rict ze kam ho zasadis ,tam proste poroste . dost nenarocna rostlina a velice odolna. Medical vi o cem mluvim a stejne tam mel krasnej vysledek.
Pokud ale delas vse spravne tak to bude seeds, ale neprijde mi ze by aspon jedna tebou zminovanych nebyla dobra.
Zkus si odjet nejakej dobrei klon a hned zistis jestki je chyba u tebe nebo genetiky .
Jinak ma zkusenost je ze hidne listu je chyba growera, vetsinou to byva z velke vkhkosti a otrhavabi listu v dobe kvetu , pak sou palice nic moc a samej list.
Pokud muzu poradit, vubec se stim neser. Zasad ,tyden rust, prepni , jed kokos podle tabulek a vubec na kytky nehrab , kdyz nechas vytect 30% zalivky ,nemusis ani merit ec a zaobirat se blbostma pac kazdou zalivku dostanou cerstvy hnojky a zaroven pruplach.
Sou lidi co nemeri oh abi ec, lejou hnojky od oka a maji vysledky .
Mimochodem jednoduchy hnojky na davkovani sou Jungle in da box .
Drzim palce at se zadari

Old Post 30-04-2017 v 20:10 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marian.svedek
Nový Člen

Karma uživatele Marian.svedek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 7

Chlapáci, díky moc za rady.
Jako budu doufat, že je to genetikou a né rukama... Protože pro kytky žiju, teda hlavně pro vinnou révu, každopádně se snažím dělat vše co nejlíp... A výsledek vyjde v niveč... Jako vůbec se paličky nepodobají těm co koupí člověk už v pytlíčků... Prostě donést toto někomu, tak mi zláme ruce, že je to samej list :-D A ještě jedna otázka, když sklízíte, stříhate všechny listy v paličkách ? Já vždy nějak ostříhám ty co jdou, a tak 30% nechám být, aby mi z paličky něco zbylo.

Old Post 30-04-2017 v 20:41 PM
Marian.svedek je offline   Profil uživatele Marian.svedek   Find more posts by Marian.svedek   Foto galerie člena Marian.svedek   Click here to Send Marian.svedek a Private Message   Add Marian.svedek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8

Suseni-Teplota-Vhkost

Prvni 3 dny suseni -Teplota cca 21 C ,vlhkost 50% suseni v boxu
4.den sniizt teplotu na 17-18C a zvysit vlhkost na 60%.
Denne kontrolovat zda nevznika plisen a kontrolovat zda slysitelne praska tenka vetyvka-pak do sklenic.
Pokud mala palicka pri tlaku odpadne rychle do sklenic a nasleduje Curing cca 4-6 tydnu

Susil jsem to presne takhle a pecka!

Trimming- Pokud to delas pro sebe na lecbu nebo na huleni tak tam nejaky ten listecek neni na skodu.
Pokud to delas za jinym ucelem tak ti asi neporadim.

Nekdy byva v indooru problem osvetleni s vahou a tvrdosti palicek.
Chce to poradny kvalitni zdroj svetla.

Old Post 30-04-2017 v 21:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 9

Jen okrajove... Co se tyce tvrdosti palic, tak zalezi hodne na vlhkosti. Cim vetsi vlhkost, tim mekci palice a mozna o neco vetsi a naopak. Cim mensi vlhkost, tim tvrdsi palice a o neco mensi. Je to tak z logickeho duvodu, ktery tu snad nemusim vysvetlovat ;-)
Dalsi duvod mekkych palic muze byt tak minimalne zhermena kytka, ze to ani nepoznas poradne.
Dalsi duvod muze byt nadmerne trhani listu. Kytka se pak snazi znovu nechat vyrust listy a samozrejme kde jinde, nez v palicich, pac jinde to nejde. To zpusobi vzdusnejsi palici a s tim samozrejme i vic listnatou.

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Naposledy upravil fedousek 30-04-2017 v 21:55 PM

Old Post 30-04-2017 v 21:37 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marian.svedek
Nový Člen

Karma uživatele Marian.svedek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10

Madical : Hele, mám bohužel nejtěžší stupeň deprese, žeru antidepresiva po hrstech bez jakýkoliv změn... A vysadit je nemůžu, protože mi mozek dělá málo seretoninu (hormonu štěstí) a při nedostatku v mozku hrozí sebevražda. Takže musím hulit, aby tráva vysílala v mozku do receptorů signály a vyráběla seretonin. (Jasný, na to jsou antidepresiva, ale já už vyzkoušel s psychiatričkou od Argofanu, Valdoxanu, Prosulpinu, Cipralexu, Mirtazapinu až po klasický tlumáky typu Xanax, Neurol, Lexaurin všechno..) A zkus si všechny léky brát několik let a nezníčit si játra... Každopádně děkuju za připomínku :-) Jako těžko ale regulovat vlhkost u sušení... Každopádně snad by jen toto nemělo takovej vliv ne ?

Fedousek: Chlapáku, ty máš asi pravdu... Že někde 3-4 týden květu to vždy ostříhám skoro vše a nechám listy jen u palic... To je fakt, že toto dělám celou dobu co pěstuji... A to jediný jsem snad nezměnil :-D V domnění aby šlo světlo až na spodní paličky... A byly lepší...

Old Post 30-04-2017 v 23:08 PM
Marian.svedek je offline   Profil uživatele Marian.svedek   Find more posts by Marian.svedek   Foto galerie člena Marian.svedek   Click here to Send Marian.svedek a Private Message   Add Marian.svedek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Marian.svedek
Madical : Hele, mám bohužel nejtěžší stupeň deprese, žeru antidepresiva po hrstech bez jakýkoliv změn... A vysadit je nemůžu, protože mi mozek dělá málo seretoninu (hormonu štěstí) a při nedostatku v mozku hrozí sebevražda. Takže musím hulit, aby tráva vysílala v mozku do receptorů signály a vyráběla seretonin. (Jasný, na to jsou antidepresiva, ale já už vyzkoušel s psychiatričkou od Argofanu, Valdoxanu, Prosulpinu, Cipralexu, Mirtazapinu až po klasický tlumáky typu Xanax, Neurol, Lexaurin všechno..) A zkus si všechny léky brát několik let a nezníčit si játra... Každopádně děkuju za připomínku :-) Jako těžko ale regulovat vlhkost u sušení... Každopádně snad by jen toto nemělo takovej vliv ne ?


Hele a zkusil si nekdy CBD modely?
Ja si sam sebe nedokazu predstavit v serotoninovem nedostatku vubec hulit neco, kde je hodne THC, jelikoz v tomhle stavu, je to jenom takova kratkodoba vypomoc, kterou si pak zpetne dvojnasobne vyzeres. Alespon moje osobni pocity..V depresivni stavu kratkodoba vypomoc, pozdeji spise kontraproduktivni efekty k tvorbe serotoninu (=stihy, pochybnosti, umrtvenost).
Kazdopadne na kazdeho funguje vzdy neco jineho...Vychazim jenom z vlastni osobni zkusenosti, takze hodne generalizuju. Za me tedy vyzkousene psycho reseni je, kdyz jses v pohode hul THC modely, ktery jeste navic zesili ten celkovy efekt pohody, kdyz ti fakt neni psychicky dobre, hul CBD, fakt ti to pomuze.

Old Post 30-04-2017 v 23:47 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 12

Zdravím
Nevěřím že je to semínkama.Blueberry řekl bych že dinafem ji nemá a ta od DP zhuluje dost dobře..Afghani kush auto sem taky kouřil a taky dobrý...
Pěstovals několikrát různýma spůsobama a nikdy ani jedna kytka nebyla na zkouření??To je hodně zvláštní. Odkud přes koho a jak nakupuješ ty semínka? A jak je skladuješ??
Proč nekoupíš semínka jako kámoš za 100kč 50kusů.Sám píšeš že s toho má hrozný bomby tak proč to taky nevezmeš??
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 01-05-2017 v 04:56 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 13

Kamo, listy nikdy nestrihej. Az je kytka nebude potrebovat, tak je sama pusti. Kazdopadne list jako takovy je prusvitny, i kdyz clovek to pouhym okem nemuze videt a to znamena, ze i spodni listy berou hodne svetla, i kdyz nam se zda, ze jsou ve tme :-) kdy kytku nadmerne ostrihas, tak muzes zpusobit kytce spoustuneprijemnosti

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 01-05-2017 v 05:19 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 14

Je jasny ze hulenim se moc nevylecis. Pozivani Cannabis pres plice na lecbu je nejmene ucinna..
Zkus si vyrobit treba tohle....

https://www.leafly.com/news/food-tr...pe-to-make-your

Nekdo ti muze poradit Fenixovy slzy ale s tim bych byl fakt velice opatrny,je to moc silny a sel bych do toho jen v pripade kdyby bylo nejhur.

Ja jsem vymenil uplne leky na bolest za "blbej obycejnej" caj z palic s problemy se zaludkem a strevy uz jsem prasek nemusel vzit pekne dlouhou dobu a jeste k tomu se ty bolesti vytraceji a vraci se cim dal mene a za cim delsi cas, takze evidentne i ten blbej caj leci.
A to ani ten material pri vyrobe caje nedekarboxuluju takze nezhuluje.
Po 3 mesicich by se mel Cannabis alespon na mesic uplne vysadit.

Obcas mivam panicke ataky takze antidepresiva vazne dobre znam.
Jako vedlejsi efekt toho caje na bolest bylo ze jsem nemel od te doby co jsem dopestoval ani jednu panickou ataku. Ani jednou !

Je treba to ale vyzkouset, Cannabis reaguje na kazdeho jinak podle toho jak ma udajne citlive receptory v mozku.

Zkus ten coco nebo laespon si delej pravidlne caj , ja verim ze to pomuze, mluvim z vlastni zkusenosti. Lekum jako takovym se snazim uz vyhybat.

Na co me Cannabis nepomohl tak to je tenisovy loket ,mam ho uz cca 5 mesicu a je to hnusna bolest, neuneses ani hrnicek s kafem kdyz se chces napit. To je jedina vec na co me Cannabis vubec nepomohl.

Naposledy upravil Madical-Strains 01-05-2017 v 19:51 PM

Old Post 01-05-2017 v 06:54 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1866640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív