Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Samokvěty změna teplot
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Samokvěty změna teplot Příspěvek č. 1

Ahoj mám zasazené samokvěty dnes už začali vylézat s hlíny. přes den je dávám ven
když je teplota 6+ a na noc dovnitř kdyby náhodou byly mrazíky a nebo na 0. ale teď mě tak napadá neovlivní nebo nepoškodí to nějak moje rostlinky když je dám ven kde je 7°C z místnosti kde je max 20°C ?

Old Post 13-04-2017 v 20:54 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 2

Nech je doma za oknem

Old Post 13-04-2017 v 22:52 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 3

mám je v kelímkách od jogurtu a ven je chci přesazovat až za 3 týdny a nechci aby mi doma moc rychle hnali abych je nemusel 2x přesazovat. chtěl bych aby pomalu rostli a nebyly extrémně moc vytáhlé

Old Post 14-04-2017 v 07:36 AM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradnick
Stálý Člen

Karma uživatele zahradnick - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 4

Zdar,

příště teda zasaď tie automaty až niekedy v květnu a rovno do velkých kvetníků. Automaty by sa nemali presádzať, keď tak ešte ako veľmi malé a veľmi opatrne... Takže tvoj plán ich udržať viac ako 3 týždne v kelímcích od jogurtov (dúfam, že aspoň nejaké 500g jogurty a nie kelímky od Monte a podobných jednohubek ) je dosť špatný nápad a výrazne si sa tak pripravil o výnos, takto ti môžu začať kvitnúť už v tých kelímkoch, po presadení tiež nečakaj, že ešte porastú hneď jak z vody, takže vo finále budeš mať na jednej kytke tak na brčko, možno viac ak sa pošťastí...
Prajem veľa šťastia ale skôr by som ti doprail viacej trpezlivosti pred sadením a viac teoretických vedomostí naštudovať pred tým, než sa do niečoho pustíš Ale tak do příšte toho budeš snáď vedieť viac

Old Post 14-04-2017 v 08:02 AM
zahradnick je offline   Profil uživatele zahradnick   Find more posts by zahradnick   Foto galerie člena zahradnick   Click here to Send zahradnick a Private Message   Add zahradnick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 5

ještě mě tak napadlo když je dám kelímky do kýble a ten přikreju igelitem udělám dírky a zespodu polystyren tak je můžu nechat i přes noc venku ne ? kdyby náhodou byl mrazík tak by jim to nic nemělo udělat. co myslíte ?

Old Post 14-04-2017 v 08:38 AM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpanvicka
Stálý Člen

Karma uživatele panpanvicka - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 6

Mrazíky nikdo nemá rád může ti to vzít kořeny místo vršků raději to stěhuj a máš jistotu

Old Post 05-01-2018 v 14:35 PM
panpanvicka je offline   Profil uživatele panpanvicka   Find more posts by panpanvicka   Foto galerie člena panpanvicka   Click here to Send panpanvicka a Private Message   Add panpanvicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8558460 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív