Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Venku nebo ve skleníku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zhatiljsemto
Nový Člen

Karma uživatele Zhatiljsemto - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 2  

Venku nebo ve skleníku Příspěvek č. 1

Ahoj lidi,

doufám, že jsou tu stále aktivní členové a pomůžou mi vyřešit moji vnitřní rozepři. Tedy tážu se, je opravdu lepší pěstovat ve skleníku než venku? Valná většina tvrdí, že pěstování ve skleníku je lepší, ale když se ptám jich nebo sám sebe na to proč, jen ztěží dostanu odpověď. Moje otázky vždy zněli: "Proč je lepší skleník?" Ve skleníku je přeci až moc velké vedro, je tam až moc velká vlhkost... Sice jsou tyto vlivy stabilní oproti čistému outdooru, ale konopa přeci nemá ráda až tak moc velké teploty (samozřejmě krom nějakých těch ganjakytek z Jižní Ameriky atd...). Ve skleníku ani tolik nefouká, takže naše kytičky nenaberou sílu z okolních sil. Není třeba jen to, že jsou většinou kytky ze skleníku lepší než z venku zapříčiněno, že valná většina lidí si nechává skleník hnojit, naproti tomu venku, málokdo si půdu podestele hnojem atd... A spoustu dalších otázek, které mi nikdy nebyli odpovězeny. Touto krátkou podotázkou se vás tedy tážu, proč je lepší skleník nebo není a proč...? Díky za odpověď

Old Post 02-04-2017 v 17:50 PM
Zhatiljsemto je offline   Profil uživatele Zhatiljsemto   Find more posts by Zhatiljsemto   Foto galerie člena Zhatiljsemto   Click here to Send Zhatiljsemto a Private Message   Add Zhatiljsemto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sbarracuda
Stálý Člen

Karma uživatele sbarracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 2

Je pravda že ve skleniku je dusno pokud ti tam sviti slunce tak jim to prospyva automatu bych se nebal ve skleniku ale celeročky když se rozrostou tak tam nebude proudit vzduch a muže ti začít plisen ale taky zaleží jak máš velky sklenik a jak to máš udělané myslím odfuky atd.. pro mne je ideal automaty sklenik celeročky ven muj nazor každy to ma jinak

Old Post 02-04-2017 v 17:54 PM
sbarracuda je offline   Profil uživatele sbarracuda   Find more posts by sbarracuda   Foto galerie člena sbarracuda   Click here to Send sbarracuda a Private Message   Add sbarracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuckiez
Stálý Člen

Karma uživatele chuckiez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 3

Zdarec, já jsem taky zastánce skleníku. Pokud to člověk dobře udělá, není problém v něm udržet teplo a vlhko v růstu... A na květ zase není problém tam mít teplo a nízkou vlhkost Navíc ti kytky v květu neprochčívaj deště a i se škůdcema jsem neměl rozhodně tolik starostí jako venku.

Old Post 03-04-2017 v 11:42 AM
chuckiez je offline   Profil uživatele chuckiez   Find more posts by chuckiez   Foto galerie člena chuckiez   Click here to Send chuckiez a Private Message   Add chuckiez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhatiljsemto
Nový Člen

Karma uživatele Zhatiljsemto - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 4

Nadměrná teplota je ale přeci kontraproduktivní... Ale jako stabilnější prostředí vidím určitě jako pozitivum.

Old Post 03-04-2017 v 17:25 PM
Zhatiljsemto je offline   Profil uživatele Zhatiljsemto   Find more posts by Zhatiljsemto   Foto galerie člena Zhatiljsemto   Click here to Send Zhatiljsemto a Private Message   Add Zhatiljsemto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyn1kdy
Stálý Člen

Karma uživatele tyn1kdy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

I já se přidám s odpovědí. Podle mě je nejlepší hodit automatky do skleniku a normal OUT ven Při sklizni stříhám kytku ještě když je v zemi, nevím jak bych to ve skleniku zvládnul . A abych pravdu řekl minulej rok jsem mel jeden out ve skleniku a druhej venku, kde jsem měl i větší výnos, lae buh vi čím to bylo :O

Old Post 03-04-2017 v 18:46 PM
tyn1kdy je offline   Profil uživatele tyn1kdy   Find more posts by tyn1kdy   Foto galerie člena tyn1kdy   Click here to Send tyn1kdy a Private Message   Add tyn1kdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

Zdary, skleník má jasnou výhodu v ochraně kytek před deštěm 😉 a i teplota je na podzim lepší. Když se to dobře vychytá ( zastřižení, vázání ), tak je určitě sklenik lepší.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-04-2017 v 23:13 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-04-2021 - Pěstování ve skleníku - 1 odpovědí
23-05-2016 - teplota ve skleniku - 2 odpovědí
08-06-2015 - Poprvé ve skleníku - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3626720 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív