Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Mapito
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Hydroponie Mapito Příspěvek č. 1

Zdravím, poprvé se chystám jet v tomto mediu, je to zároveň pokus, zároveň snaha o zlepšení - kokos se mi naposled moc nepovedl. Doporučil mi jej známý a mě by zajímaly zkušenosti místní komunity, jelikož jsem toho moc nenašel, tak pokud by si někdo sdílný tímto nalezl mě? Již mám zasazeno, rockwoolovou drť s kusy kokosu jsem na 24 hodin nechal máčet ve vodě s pH 5,3, v konečném výstupu napufrováné medium něco mezi 6.0-6,2. Už tři dny svítím, tak mě zajímají postřehy, jak třeba se zálivkou, jak je to s vysycháním, hnojením. Viděl jsem i vcelku zarůstání řasou zvrchu - mám to krýt? Díky moc za jakékoli cenně info. Zajíc

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 01-04-2017 v 14:13 PM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 2



Neprisla zadna relevantní odpověď a tak půjdu s kůží na trh a budu zde zaznamenávat první pokus v tomto inertním mediu. Nacpal jsem pod 600w HPS plnou varku OG kushe k selekci, kde mam 4 maminy z 10 semen od Humboldt seeds. Systém wilma od atami. K tomu jsou jeste ve stanu dva vzorky od kazdeho z dvou feminních sweet toothů od Barne's Farm, jež mám.

Po asi 4 dnech vcelku nizke vlhkosti jsem vložil zvlhčovačku a jedu kolem 70-80%. Mám pocit, že se mi rozhasil jak pH tak EC metr a tudíž teď budu na rychlo řešit krze kontrolu, kde je chyba - zda-li v nich, nebo v reverzni osmoze, ktera dava na vystupu cistou vodu 0,9 - hrozne moc. Dostaly jiz nejaké základní růstové papání od řady Canna.

Zde tedy foto - první den a cca po týdnu, a následném trainingu - ohnutí a přilepení lístku ke květníku.

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 09-04-2017 v 21:15 PM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 3



(pokud bych byl špatně tématem, tak prosím odsunout do fotogalerie indoor)

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 09-04-2017 v 21:18 PM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 4

Cus , budu sledovat. Tohle je momentalne vec o kterou se zajimam, zatim toho moc nevim ,ale bylo mi doporuceno Mapito v kombinaci s autopot . kazdopadne do toho nejdu ,je to docela drahy . takze to budu resit prez kapilary a vytok budu pouzivat zpatky.
Ale co se cetnosti zalevani tyce ,nebo jestli nechat vyschnout , to netusim . ale vody to zere fest . mozna bych tam ale nedaval tu velkou rw kostku ,bohate by stacila jen mala .
Tu je moje oblibeny video. https://youtu.be/3Sa1IIgmtqY

Old Post 09-04-2017 v 21:33 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 5

Ano, je to drahé, cca 2-2,5x co kokos vypodlozeny keramzitem, ale ten jsem pokazde obměnoval, pokud se to osvědčí, budu recyklovat. Jinak souhlasím, že nemusely být velké kostky a už vůbec neměly být na kraji, tak jako když se sází do kokosu/hlíny. Nadruhou stranu, jsem lempl a občas nestihnu, nepořeším doplnění kalfasu, což následně vede k vyschnutí a stresu - říkal jsem si že tahle velká krychle bude jádrem vlhka v tom vzdušném mediu, ale teď mi asi dochází, že hlavním faktorem je gravitace a největší tíha nasáknutí je naspod

Zde jsem našel mapito grow na icmagu

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=60938

A zde mapito na groweru, pred 12ti lety

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=19961

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 10-04-2017 v 01:20 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 6

Ja myslel ze ten autopot je drahej .
Kazdopadne sem zistoval od par lidi nejaky info,
Mapito nesmi vyschnout, nehodi se na kapilary , recykluje to tak ze vytrhne kytku ,ocisti , mapito promacha ve vode ,necha vyschnout a sadi znova.
Idealni je ebb&flow ,nebo i kapilary ,ale prez hadicku cca 5cm v mapitu . Asi kvuli rasam .
Cetnost zalivky ma pokazde jinou ,podle toho jak zerou ,ale vice mene kazdej den , hydrohnojky a recykluje roztok . po tydnu se roztok meni .
Hodne zalezi asi na systemu a lidech, kazdej to pojede jinak . Tot vse, snad se k nam nekdo prida.

Old Post 13-04-2017 v 11:38 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2575470 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív