Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » aloha kluci a holky je tu můj první dotaz Green House Powder feeding /Ak47
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lopata78
Nový Člen

Karma uživatele lopata78 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 4  

aloha kluci a holky je tu můj první dotaz Green House Powder feeding /Ak47 Příspěvek č. 1

Zdravím všechny zahradníky.
Už nějaký pátek si tu tak pěstuju a u vás jsem načerpal v průběhu několika let mnoho cenných informací,které mi dost pomohli v začátcích.Ale v poslední době se mi moc nedaří svojí zahrádku hnojím cannou přesně podle calkulatoru z orig.stránek ale květena vykazuje dle mého studia předávkování dusíkem(žloutnoucí listy,přerostlá imodia,nesourodá velikost kytek,atd.)rozhodl jsem se pro změnu hnojiva a po studiu mě zaujala řada Green House Powder feeding.Mám připravenou sadbu http://www.5semen.cz/shop/detail/85...r-#.WNi9xG-LS1s a nějak si nevím rady s výběrem správného typu.Tak snad se najde nějaký guru co poradí lopatě.A vlastně ještě jeden dotaz v reklamní brožůře jsem se dočetl že hnojivo může být použito bez měření a kontroli PH. Takže neměřit a neupravovat vodu?
Tak předem děkuji za rady s přáním krásného dne Lopata.

Old Post 27-03-2017 v 10:17 AM
lopata78 je offline   Profil uživatele lopata78   Find more posts by lopata78   Foto galerie člena lopata78   Click here to Send lopata78 a Private Message   Add lopata78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Tak že osobně bych nikdy nehnojil podle nějakého vzorce (calkulatoru). Ani od výrobce ani od papeže. Většinou je to dosti přehnané, podle zkušeností. Hlavně u některých značek. Nevím zrovna jak je na tom canna. Ale platí to podle mě stejně.

Jestli chceš jet čistě minerálními hnojivo doporučil bych ti General Hydroponics a to MaxiGro a MaxiBloom. Je to podstatě to stejné jako od GHP akorát tak na 1Kg o 200Kč levnější. A řekl bych že výsledek bude stejný.
Podle výrobce nemusíš ani tady měnit pH (ale kdo ví).
Já osobně bych asi nejel čistě minerálně. Ono je prostě nej když jsou spojené min s org. Podle mě je potom lepší chuť výsledného produktu. Ale jestli nad tím nechceš moc spekulovat a chceš mít dobrou sklizeň je to cesta pro tebe.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 27-03-2017 v 13:13 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awedawe
Stálý Člen

Karma uživatele awedawe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 3

cau ja sem ti hnojil na out a byl jsem celkem spoko, ja na ven jen opravdu trosku prihnojuji davam tzv supesubstrat a apak lehce tak po ctrnacti dnech a pak v pulce a max tri tydny pred kosou prestavam..

Old Post 28-03-2017 v 10:19 AM
awedawe je offline   Profil uživatele awedawe   Find more posts by awedawe   Foto galerie člena awedawe   Click here to Send awedawe a Private Message   Add awedawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lopata78
Nový Člen

Karma uživatele lopata78 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

Zdravim
děkuji za příspěvky ale asi jsem špatně položil otázku. Nevim si rady s výběrem typu hnojiva jestli na to AK47 od natural seeds použít od green house short,hybrids,long flowering?
No já jsem out 2m2 dávám cca12kusu pod 2x600 .Byl by někdo ochotný poradit nějakou fajn recepturu ať se nemusím vydávat strastiplnou cestou pokusu omylu.S cannou jsem byl 2roky +- celkem spokojen ale to co mi provedla poslední 2 tím skončila.
tak zatím pěkné jaro pánové a dámy

Old Post 30-03-2017 v 11:48 AM
lopata78 je offline   Profil uživatele lopata78   Find more posts by lopata78   Foto galerie člena lopata78   Click here to Send lopata78 a Private Message   Add lopata78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Zdary. Ten powder feeding se rozlišuje podle délky vegetace kytky, mám na to doma od nich letáček. Když tak můžu nafotit a postnout sem

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-04-2017 v 07:22 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awedawe
Stálý Člen

Karma uživatele awedawe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 6

Mr. Men ahoj kombinujes mineraly a bio a ja myslel ze sem jediny, mas stim dobre zkusenost tedy jo??

Old Post 08-04-2017 v 14:43 PM
awedawe je offline   Profil uživatele awedawe   Find more posts by awedawe   Foto galerie člena awedawe   Click here to Send awedawe a Private Message   Add awedawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 7

Ahoj, GHS už idem 3. rok. Super hnojivá, fakt jednoduché použitie, kľudne aj do aera či hydra. Teraz uviedli bio radu. Momentálne testujem ich novinku- booster.

A čo sa týka odpovede na tvoju otázku - napíš prosím ako dlho kvitne AK47 - pripadne postni link na genetiku ktorú máš na mysli.

Old Post 08-04-2017 v 17:23 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od awedawe
Mr. Men ahoj kombinujes mineraly a bio a ja myslel ze sem jediny, mas stim dobre zkusenost tedy jo??
Jak jediný?

Existuje tuna hnojiv které jsou dvousložkové či třísložkové. Tedy organickominerální hnojiva. To je docela normální. Já používám tyto > http://www.advancednutrients.com/pr...sseur-bloom-ab/
Také jsou čistě minerální či čistě organické.

Ale jinak ano spojeních těchto dvou věcí je asi pro rostlinu nejlepší. Je velmi dobře vstřebatelné rostlinou.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 08-04-2017 v 23:52 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 9



Z letáku 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-04-2017 v 08:12 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7515040 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív