Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » 1.výživa klonů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Jaaanina
Nový Člen

Karma uživatele Jaaanina - 56% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 65

[účet odstraněn]

Old Post 25-03-2019 v 14:15 PM
Jaaanina je offline   Profil uživatele Jaaanina   Find more posts by Jaaanina   Foto galerie člena Jaaanina   Click here to Send Jaaanina a Private Message   Add Jaaanina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 66


Zdavim všechny kluky a holky

Začíná pro mě pěstitelská sezóna a na tu mám připravenou novou mateční rostlinu.
Rostlinku jsem si sám vypěstoval, žádný pěstitelský kumšt to není, ale pro moje potřeby dostačující.
Opět jde o semínko z časopisu Legalizace.
Jedná se o AMNESIA NR.7 (Exotic seeds)🆓👻💯☢️☣️♀️

Co k tomu dal dodat dnes jsem nasekali pár řízků, tak uvidíme jestli už je rostlina dost silná a moje zkušenosti dostačující. 🤐🙄

To je prozatím vše 👊🌿🌱💧🌳

Old Post 01-06-2019 v 15:26 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 67


Zdravim všechny dobrý lidí

Opět jsem si našel chvilku, abych přidal nějaký ten příspěvek do threadu.

A o co vlastně jde ?

Dnes jsem si připravil jeden klon z Amnesia NR.7 (Exotic seeds).
Jedná se o tři týdny starý řízek, podmínky v tomto horku na hraně.

Teplota 30 -31'C
Vlhkost 65-70%
Substrát: cocos- Plagron (na tvrdo jen Cocos)
Světlo: 400w Philips Master Son-T Pia Greenpower 18/6
Hnojivo: GHE TeraNova-Grow 0.6ml-1l
Postřik: Plagron- Vita start 1ml-1l, Biobizz- Leaf Coat 3ml-1l

Je to pořád to samé do kola, no nic tady už je slíbené foto, jak už jsem zmínil v příspěvku č. 66 není to žádný kumšt, ale pro mé potřeby dostačující.
S takovým materiálem už se dá nějak pracovat, protože důležité jsou kořeny.
Pakliže má rostlina kořeny má vyhráno i to největší nemehlo 🤭🙄👻

Old Post 14-06-2019 v 10:37 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 68


Ahoj všem

Tak dnes nepřidam nijak pozitivní příspěvek, spíše taková ukázka jak by se to nemělo dělat.
Tohle je foto výbojky kterou jsem našel doma, stáří cca 2 roky.
Co k tomu dodat štěstí v neštěstí.
Štěstí, že se nerozlítla v těchto vedrech dostávají asi extra zabrat.
Svítila bez problémů až do konce a bez ztráty svitu.

Tak lidi nebuďte jako já a kontrolujte si své vybavení pozorně.

Old Post 19-06-2019 v 19:53 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 69


Tak zdravím všechny kamarády a kamarádky

Po dlouhé době jsem si našel trošku času, na rozšíření tohoto vlákna.
Času je málo, ale přesto jedno foto tomuto vláknu dlužím.
Před časem jsem rozjel semínko AMNESIA NR.7
Myslím že tento model vůbec není špatnej, na semínko které dostanete zdarma k Časopisu.
No co dodat, co se týče chuti lepší průměr, výnosnost docela dobrá.
U jedné rostliny se mě povedlo cca 45-50g pod 600w,cocos 6.5l, není to moc ale pro mě docela slušný výkon.

Teď už fotografie již zmíněné kytky 🌿🌱🌳
Prosím omluvte kvalitu fotografie, lépe to udělat nešlo, kytka již přezrálá a dvě hodiny po oddělení od kořene.🙄🤐👻

Old Post 19-12-2019 v 19:28 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 70



Ahoj lidi po dlouhé době, se s vámi podělim o svou tvorbu, malým příspěvkem.
Jedná se o White Rusian od Fair seeds.
Tuto seeds banku jsem si docela oblíbil cena-výkon je relativně v pohodě.
Na foto jsou začínající kořínky klonů již zmíněné odrůdy.

Dlouhou dobu jsem nepřispíval, protože jsem měl osobní pauzu

Naposledy upravil borecshot 11-05-2021 v 16:33 PM

Old Post 10-05-2021 v 21:32 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 71

Čau. Jak vypadá ten WR v květu?

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 11-05-2021 v 13:15 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 72

Prosím admina o smazání jedné fotografie z příspěvku č.70

Edit: děkuji

Naposledy upravil borecshot 11-05-2021 v 17:46 PM

Old Post 11-05-2021 v 16:35 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9339100 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív