Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » AutoFlower - First time
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jarda S.
Stálý Člen

Karma uživatele Jarda S. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Sandokan007
Zdravíčko komunito! Jedu druhé kolo, první jsem podělal svou nedočkavostí. Rád bych se nyní lépe připravil, všem díky za odpovědi. Pěstování na balkónu!!

FAIR SEEDS/Auto BlueBerry v Canna Light Mix

1. Dal jsem vyklíčit semena, z 8 vylezly 3. Mám dát těm nevyklíčeným ještě den?
2. Chtěl bych experimentovat část kytek hnojit ze zakoupených hnojek a část přírodně pokud je to možné?
3. Opět menší experiment - na část použít keramzit společně s hlínou a na část pouze hlínu, má to nějaký smysl či účinek?


s fair seeds jsi udělal chybu, semena jsou sice levný ale úplně k ničemu ....

Old Post 21-04-2017 v 21:26 PM
Jarda S. je offline   Profil uživatele Jarda S.   Find more posts by Jarda S.   Foto galerie člena Jarda S.   Click here to Send Jarda S. a Private Message   Add Jarda S. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Jarda S.


s fair seeds jsi udělal chybu, semena jsou sice levný ale úplně k ničemu ....


S tím moc nesouhlasím Asi špatný web se starými semínky ... Měl jsem Blueberry z 5ti semínek mi vzešly 4 a seedbanka píše že výnos je mezi 25-30g dry
Já měl výnos cca 27g dry z jedné ... Super palice plné pryskyřice a stavbou spíše z pupenů, než celistvá palice ...

Celkově můžu doporučit za 315Kč sklizeň přes 100g dry Kdybych použil nějakou techniku určenou na AF, řekl bych že se dostanu i přes 150g

Old Post 09-05-2017 v 12:20 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarda S.
Stálý Člen

Karma uživatele Jarda S. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 19

měl jsem taky blueberry a vyrost jeden "mikrofon" a tak 5g oproti tomu obyčejný orange bud super velký kytky

Old Post 09-05-2017 v 20:10 PM
Jarda S. je offline   Profil uživatele Jarda S.   Find more posts by Jarda S.   Foto galerie člena Jarda S.   Click here to Send Jarda S. a Private Message   Add Jarda S. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 20

Zaleží od jaké seed banky ... Jestli Fair Seeds, tak to se divím ... Ono záleží asi jak je taky geneticky ... Každé semínko má trochu jiné odchylky a pokud je tam víc ruderalis, pak to jsou ty zasraný mikrofóny Nevím proč tuhle genetiku serou do kytek... asi kvůli velikosti, nebo nevím ... ale hold né vždy se to povede... Ale tak jsou to semínka za 50Kč D

Já jsem rád že se mi to povedlo jak povedlo ... A byl jsem za to rád o proti semínkům od Sweet Seeds z red family kdy mě ty semínka stály snad 3x tolik a sklidil jsem z jedný asi 4g ....

Jde o to na jaký semena zrovna narazíš

Old Post 09-05-2017 v 20:15 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-10-2011 - Autoflowering - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6795760 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív