Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22
Autor
Téma 
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 337

Já od jistý doby ne tipuju ale ten royal gorila vYpada moc lakave asi do nej taky pudu dik za inspiraci

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 08-07-2017 v 22:58 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 338

Parada , tak uz jsi na konci cesty. :-)
Ja bych tipoval na 251 g ale samozrejme preju pul kila.

Old Post 09-07-2017 v 19:11 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 339






tak Kolik toho je chlapci ?

Chápu že to ještě sedne s tou váhou ... není to uplně 100% suché .. každopádně přidám první dojmy..

V hydru toho bylo nejvíc a z mazarů sem dostal jen pár grámků... Hold zustal v dolní časti jungle a nebylo tolik slunce... zato sou to šutráky.. tipuju že mi po uplnem dosušení zbyde tak 15 grámků.. a to se ještě zamíchal do danceworldu ... takže tyhle dva strainy nemám uplně přesně zvlášt zvážený každopádně... hydro 2x větší výnos než hlína... / může ale za to faktor toho že mi to přerostlo a k tangie bylo nejvíc světla.. !

Už je to Kouřitelné teda aspon to hydro protože ty paličky jsou spíše takové vzdušné a tak to proschlo rychle... Chutná stejně jako voní nedokážu to přesně popsat kažopádně.. Sladké Hodně sladké Voňavé příjemné takové jak citrusy ! fakt skvělé !
učinek super nejsem z toho vypnutý spíš nahecovaný něco dělat takže taky luxus taková euforie spíš nadšený jsem jako blázen .. Děkuju matkaři za kvalitní Klony !!!!

další report dodám až zakouřím mazara a danceworld...

Každopádně už mám orientační váhu .. a některé tipy tady jsou hodně pesimistické ... čekal bych že hulicí komunita bude mít pozitivnější myšlení ..

2hé kolo S ledkami za námi ! paradaise...

Stan už je složený v krabici a čeká na nového majitele
a já už plánuju jak to všecko nastavět ve skříni...
Takže další Thread co zaloím bude i se stavbou skříně.. ( přestavbou skříně z šatní na pěstební ! )





Fotky :
1Celek před zvážením
2celek Po zvážení
3Mazar extra
4DanceWorld
5Tangie

Naposledy upravil LinChi 11-07-2017 v 12:20 PM

Old Post 11-07-2017 v 11:55 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 340

310g

moje diy LED

Old Post 11-07-2017 v 12:59 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 341




Secteno podtrzrno... Dneska hotove a opravdu suche a kouritelne .. vaha klesla presne tak jak sem si myslel tudiz tady mame vysledek

Fotografie
1 mazar extra bez slunce neni uroda
2danceworld
3tangie

Timto uzaviram tipovačku dik vsem za sledovani a karmu...
Odpoledne se stavi kamaradi tak udelame smoke report na modely takze vecer budu delat jeste maly update... No dneska se kamarad pusti do vyroby extraktu ... Dostal odemě pul tašky listku z květů mesich listu a hroomady hroomady spodku... Celkem hodne moc spodku ... Nevadi mě ty ztraty na vaze protoze dostanu extrakt a to je to nejlepsi co muzu kourit xD

K+ miří k Jrx protože jeho tip byl nejvíc přesný..

díky za sledování těším se na vás v dalším kole
Do večera čekejte smokereport

Naposledy upravil LinChi 12-07-2017 v 09:02 AM

Old Post 12-07-2017 v 06:09 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 342

Pěkně LinChi,ít stejný model a jet všechny hydro,tak 400-450g by bylo určitě.Už tak na tento prostor s tak malým světlem ,je to paráda.
posílám K+

Old Post 12-07-2017 v 13:30 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 343

Uvidime co se bude darit dal se svetlem ted jdu premyslet jak postavit co nejlevneji skrin ze dreva... To pak polepim nejakou tapetou at je to hezke

Old Post 12-07-2017 v 14:09 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 344


A mame tady nejaky ten extrakt metoda plynem ... Nebyl jsem u toho kamos ma vybavicku. Ja dodal material. Nejake male palicky a listky z květů sucheho bordela bxlo kolem 150g extraktu bylo cca 6g a za praci a material sme.se domluvili fifty fifty... Tady pridavam foto onoho tekuteho zlata... Nyni staci rozpalit kotlik a dabovat

Old Post 13-07-2017 v 15:38 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 345

Čauec, BHO vypadá fakt krásně. Ale přijde mě, že ze 150g udělat 6g je nějak málo.

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 13-07-2017 v 16:19 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 346

Ahoj, vies ako prebiehala vyroba BHO? Moc sa mi nepozdava farba/konzistencia - je to poriadne precistene od butanu?

Inak pest smozrejme super, mozno by si mohol pouvazovat nad druhym hydro systemom :-). K+

Old Post 13-07-2017 v 17:37 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 347


Basteleeeero nevím proč se ti nezdá barva a konzistence?...těch typů máš několik...jen tak na namátko viz foto

LinChi sorry za OT

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Naposledy upravil Konůpek 13-07-2017 v 18:37 PM

Old Post 13-07-2017 v 18:25 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 348

v pohodě ja se v tom nevyznám a vše co se tady řeší je pro mě přínosem a jsem vděčný za každou informaci v jakekoli podobě příspěvku

Jen tak BTW:. stavím Box Z osb Desek takže budu rád za nápady a připomínky na co všechno při stavbě k dokonalosti dát pozor... Už ted mám jedno plus mého vytvoru .. za pár minut jde rozebrat na hromádku desek a hluk z ventilátoru jde o dost méně slyšet

Old Post 13-07-2017 v 23:51 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 349

Asi som len rozmaznany a moj vysnivany extrakt je uplne priehladny . Ale je pravda, ze existuje vela roznych sposobov vyroby kde vysledny produkt vypada uplne inak :-).

Hod nam sem nejake fotky ako momentalne vyzera box, potom budeme mudrejsi ;-).

Edit: Tak uz som thread s boxom nasiel

Naposledy upravil Basteleeeero 14-07-2017 v 23:13 PM

Old Post 14-07-2017 v 23:03 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 350

priehladný extrakt bych si taky přál,ale asi k tomu bude potřeba větší alchymie :-) . Ale myslím, že v domácích podmínkách si hodně omezen...jinak co jesm našel jako jediný a čistý krystalický extrakt, tak je dělaný úplně jiným způsobem.
viz odkaz
https://www.youtube.com/watch?v=v8yjnVcrHBY

opět sorry za OT

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 15-07-2017 v 12:39 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 351

Čau. Čo ten smoke report?........ Aké to bolo? Mazar ok?

Old Post 19-04-2020 v 14:50 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 352





Čauko, pěkný 🙂
Taky jsem teď stavěl skříň... vlastně dvě,mám to až do stropu...
Jedna je 100x100x200 a na ní 100x100x50 a je to fakt znát,je to mnohem tižší, odtah vede až do stropu a tam to fouká nahoru,je tam 5cm fuk ještě a přítah mám zboku dole u zdi
Zase jsem to nafotil blbě 🙄
Vyšlo mě to na 4500 obě dvě



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Naposledy upravil Growoli 19-04-2020 v 18:28 PM

Old Post 19-04-2020 v 18:09 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0921500 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív