Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Northern Lights 400W DS120
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 17

Cus , podle me budes spokojenej, nekdo tvrdi ze stary klasiky nemaj smysl ,ze je to ohrany atd. Ale diky temto odrudam vznikla spousta dalsich ,kamos to parkrat jel a byl vzdy spokojenej , on je jeden z tech co tvrdi ze mazar ,super skunk a northern light sou pro nej top. Sto lidi sto chuti . Kazdopadne ses stim zase paradne vyhral, libi se mi jak to mas srovnany,skoro jakoby si lital s metrem kolem kazde vetve a vadilo ti ze je o centimetr vedle . Budu sledovat

Old Post 10-03-2017 v 09:39 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 18

Čau, tak k dávkování: Čerpadlo mi spustí časovač na krátké časy (Stavebnice KH082), časovač spustí mechanické časové hodiny. Jednoduchý návod najdeš v mém předchozím kole se Special Queenem, viz podpis :-).. Je tam i něco málo k tomu transformátorovému regulátoru. Ovládá to jednoduchý termostat, kde jsem předělal jednoduché rele na 2x přepínací, které mi to přepíná mezi stupněm prvním a druhým (kdykoliv mohu přehodit drátky na přepínání mezi jinými stupni). No a MERKUR, to je nejlepší stavebnice na prototypy - pojezd se povedl, zatím bez žádných problémů :-)..
Elektronika, rybaření a teď nově i pěstování jsou moje největší koníčky :-)..

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 10-03-2017 v 10:40 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 19

To Bitir: Zdár, všechno má smysl :-) Chci právě zkoušet tyhle „starý klasiky“, protože jak píšeš, vznikly z toho odrůdy další a já když se pak rozhoduji, co chci v dalších kolech jet, tak vlastně nemám ani tucha, co vlastně jejich rodiče dělají :-D.. Hlavně nabrat zkušenosti s těmito klasikami :-)..
K tomu srovnání, moc se s tím nepárám, dávám tomu vždy tak 5 minut denně, ale máš pravdu, jakmile je něco o 4 cm výše než ostatní, okamžitě s tím něco dělám :-D. Ale stejně to nemám vyplněný jak si představuji, boky jsou poloprázdný, nevím jestli to tam mám taky cpát, zase aby se to nedotýkalo stěny. Pořád bojuji s tím, jak vychytat kdy přestat s ohýbáním, aby to vyjelo taky nahoru a ty salámky aby někde taky byly.. No ale to je všechno o zkušenostech, prostě musím je posbírat :-). Děkuji ;-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 10-03-2017 v 10:56 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 20

Lawor - diky, kuknem. Chválim nápad s tým časovaním!
EDIT:
kukol som a už si spomínam....zo začiatku toho threadu ma zaujal ten pojazd. ale neoznačil som si odber vlákna a tak mi to vypadlo z hlavy.....
Môžeš postnúť odkaz na ten regulátor? Ja používam na odťah krbový ventilátor - :-) výkon má jak sviňa, ale tú reguláciu k nemu mám nejaký lacný a narýchlo kúpený šmejd - /"dočasne" už asi 5 rokov/ Venťas si už niečo s tým odkrútil, ale dosť pri tom trpí, tak si zaslúži niečo lepšie. Hlavne ak ho čaká ešte ďalšie využite v inom projekte.
MERKUR je stavebnica môjho detsva. Vyrastal som pri tom a ako pionier kradol staršiemu bratovi hru zo skrine, keď bol v škole.
Inak ku growu: Paráda! Je hneď vidno, keď niekto číta...

Naposledy upravil odo 12-03-2017 v 10:32 AM

Old Post 10-03-2017 v 19:31 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 21

Ahoj,
Tak k tomu regulátoru popravdě měl jsem před tím klasiku triakovy regulátor, ale jak mám ufo tak je asi nějaký divný a při použití tohoto regulátoru to prostě hucelo jak transformatorova stanice někde na vesnici. Takže jsem pátral a hledal informace, a zjistil že se na to perfektně hodí transformatorova regulace otáček motoru. Nová takováto regulace stojí od 3000, měl jsem ale štěstí a nejakej chlap ji v Praze našel v garáži úplně novou a nabídl ji na bazaru za tisícovku . No nekup to . Má pět stupňů rychlosti ventilátoru. Úplně zjednodušeně je to trafo, které má několik výstupu, zacinaje 75V a končí 180V (230V je pak pátý stupen) . Já ale chtěl, aby mi to přepínalo automaticky podle teploty v boxu, a tak jsem to rozebral a pomocí multimetru (typ DT-9130 se na to hodí nejlepe) zjistil a označil výstupy z trafa. Následně jsem upravil termostat z odkazu níže, tak aby šel upevnit do konstrukce regulátoru, musel jsem prodlouzit čidlo teploty, vyměnit stávající relé za relé 2x přepínací a do konstrukce ještě vymyslet 12V zdroj. Na přepínací relé jsem pak zapojil větev 75V a 110V tak, aby byl na výstupu při prepinani buď jedno nebo druhé napětí. No byla to fuška, vše do toho malého prostoru vmestnat, ale vysledek stojí za to, a dá se srovnat s přístroji které stojí 6-8 tisíc. Já měl investici pouze 1600. nějaké fotky ulovis v minulém kole, jakmile dorazím domů tak ti hodím fotky jak to dopadlo, zde je nikde nemám, pokud nezapomenu jak s tím pojezdem . Taky mám jen hezké zážitky s MERKUREM, vynikající stavebnice, dnes je to jen samé lego a děti nevědí jak se drží šroubovák (trošku prehanim)..
Ke growu: děkuji, kytky se zdají být zdravé a silné, jsem rád že mi to občas potvrdíte
https://www.gme.cz/digitalni-termostat-50-az-110-c

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 12-03-2017 v 12:44 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 22

Ok, diky! Už mi to je jasné... :-)

Old Post 13-03-2017 v 06:03 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 23

Teď jsem se díval na ty krbovy ventilátory a to je síla slušný krabice, jakej hluk to dělá? V létě ti to stoprocentně uchladí vid já budu po tomto kole instalovat odhlucneny RUCK/CAN ISO-MAX 870 M3/H, pojedu na 200mm sonoflexu je to dost predimenzovany, ale počítám již s tím, že budu rozšiřovat právě jsem dost zvědavý na léto, jak to půjde

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 13-03-2017 v 07:20 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Foto Příspěvek č. 24






Ahoj,

Jen dodávám pár fotek pod normálním světlem, po noční směně, minutu před zapnutím světla :-)...

Foto 1-2: Nakvétání je již v plném proudu :-)
Foto 3: Kořeny se pomalu proplétají celým spodkem, vypadá to, že začnu ubírat kořenový stimulátor a přidávat zase trochu něčeho jiného :-)
Foto 4: Provizorní řešení vany na odtok z EBB. Nahradil jí kalfas s čerpadlem (pro lepší manipulaci) a plovákem - jako pojistka. Z čerpadla pak hadice mimo box. Na fote je hezky vidět, kolik soli se nám usazuje v systému.. Proto je důležité vždy po kolech vyčistit celý zavlažovací systém. :-)
Foto 5: Již pně pracujeme na letošním OUTu, dvě na podmisce jsou Special Queen od RQS, samostatně stojící je Sage n Soure od THC Seeds. Za pár dní se připojí do druhé skříně, kde na příští kolo a na ven již dělám matku Big Buda, na ven dále připravuji Northern Lights (ze zbylých řezů) a Matanušku tundru.

Mějte se fajne ;-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 13-03-2017 v 11:03 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 25

Lawor - venťas je silný. Púšťam na max. polovicu výkonu. Trochu vrčí, lebo mám obyčajný regulátor. Je iba kvôli vetraniu. Ja idem pod VEROM, takže teplo neriešim, ba naopak v zime musím prikurovať teplovzdušným ventilátorom. Ak budem budúci zimu ešte pestiť, tak asi pôjdem HPS, alebo pridám ešte jeden Spider-Vero. :-)

Naposledy upravil odo 16-03-2017 v 19:39 PM

Old Post 14-03-2017 v 06:28 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

16 x 12/12 Příspěvek č. 26




Zdár,

16 den 12/12
Velikost: --
Teplota: 26°C den / 20°C noc
Vlhkost: 40%
PPM: 500
Hnoje: A 3ml/1l; B 3ml/1l; Root 0,5ml/1l; Clean 0,2ml/1l; Soil Booster 0,5ml/1l; Bloom Stimulator 0,5ml/1l; PK 0,4ml/1l
pH vstupní vody: 5,7
pH výstup z topspinu: 6,3
pH výstup z květníku: --
Teplota zálivky: 18°C
CO2: --
Postřik: --

No už se o to moc nestarám, nebyl teď na to čas, týden na služební cestě, některé prostě vyjely nahoru a některé si řekly už dost :-D.. Ty, které jsou v nižší úrovni dnes vypodložím. Každopádně růst se jistě zastavuje a nastává kvetení a doba, kdy není potřeba tolik lásky :-).. Kolena jsou dole. Zálivka ob den, předposlení (10*110ml) celkem 13,2 litrů, tzn 1.1 litr na květník, poslední pak dělán tzv průplach 10 litry s AH Enzymes, upravené pH. Celkem za jejich krátký život (32d) již vypily 103L zálivky + 20L průplachu. Listy nechávám, celkem si nepřekáží. Jsme bez žlutých listů, bez skvrn, apod. Celkově velice zdravé rostliny. Pod Atami Bio Growmix, to podle mě, jede lépe než pod Atami Janeco Lightmix (každopádně příště jdu na cocos bez sítě, srovnávat budu Cannu). Nejspodnější větve jsou již pryč. Lampa je 45-50 cm od vrchů, aktuálně bez pojezdu (vytrhlý drátek a než se tam lámat s pájkou, tak to vynechám).

Příště přidám pár fotek šalvěje, která se rozjela jak blázen a dělá neskutečný listy! Už se těším na teplé víkendovky u vody s prutama a kotlíky této jemné rostliny, rozjímání nad planetou a vesmírem, a prásk kapr jak debil :-D

Foto 1: Celek pod sodou..
Foto 2+3: Detail nákvětu

Všem přeji krásný zbytek pracovního týdne

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 16-03-2017 v 17:04 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

21 x 12/12 Příspěvek č. 27





Zdárek,

21 den 12/12
Velikost: --
Teplota: 25°C den / 20°C noc
Vlhkost: 40%
PPM: 600
Hnoje: A 3,5ml/1l; B 3,5ml/1l; Clean 0,2ml/1l; Soil Booster 0,5ml/1l; Bloom Stimulator 0,8ml/1l; PK 1,1ml/1l
pH vstupní vody: 5,7
pH výstup z topspinu: 6,3
pH výstup z květníku: --
Teplota zálivky: 18°C
CO2: --
Postřik: --

Tak jsem tu opět s dalším upem :-) Foto před rozsvícením. Zálivka ob den 10*110ml na květník.

Foto 1: Celek
Foto 2: Detail NL
Foto 3: Celek Šalvěje
Foto 4: Detail Šalvěje

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 22-03-2017 v 14:52 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

29 x 12/12 Příspěvek č. 28


Zdravím,

Po delší době jsem opět zavítal tento skvělý web :-)

29 den 12/12
Velikost: --
Teplota: 26°C den / 20°C noc
Vlhkost: 40%
PPM: 900
Hnoje: A 4ml/1l; B 4ml/1l; Clean 0,2ml/1l; Soil Booster 0,5ml/1l; Bloom Stimulator 1ml/1l; Blossom Builder liquid 0,5ml/1l; PK 2ml/1l
pH vstupní vody: 56
pH výstup z topspinu: 6,4
pH výstup z květníku: --
Teplota zálivky: 19°C
CO2: --
Postřik: --

Na třech kytkách se objevily žluté listy, nebo spíš začaly žloutnou listy od středu ke špičkám, a taktéž od středu listu ke špičkám se začaly tvořit hnědé flíčky. Prošel jsem listy všech kytek, bez podezření na nějakou havěť jsem se dostal k řešení přidání více dusíku, železa a směs vitamínů. Problém se během následujících 3 dní vyřešil.

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 04-04-2017 v 11:45 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

36 x 12/12 Příspěvek č. 29


36 den 12/12
Velikost: --
Teplota: 26°C den / 20°C noc
Vlhkost: 40%
PPM: 1200
Hnoje: A 5ml/1l; B 5ml/1l; Clean 0,2ml/1l; Soil Booster 0,5ml/1l; Bloom Stimulator 1ml/1l; Blossom Builder liquid 1ml/1l; PK 2,5ml/1l
pH vstupní vody: 5,6
pH výstup z topspinu: 6,3
pH výstup z květníku: --
Teplota zálivky: 19°C
CO2: --
Postřik: --

Ve 34. dnu provedený lehký odstřih listí, podruhé nebo potřetí v tomto kole. Ten samý den udělaný průplach s AH Enzymes... Kytky bez známek jakéhokoliv nedostatku.

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 04-04-2017 v 11:52 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grooower
Stálý Člen

Karma uživatele grooower - 91% PěstitelskáKarma uživatele grooower - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 30

Vypada to dost nadejne 😃 mozna i G/W

Old Post 04-04-2017 v 12:07 PM
grooower je offline   Profil uživatele grooower   Find more posts by grooower   Foto galerie člena grooower   Click here to Send grooower a Private Message   Add grooower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 31

Ahoj,
Jo vypadá to docela dobře :-) Krásný paličky, které se ženou už od 7-10 cm až po vršky :-D, porosené a voňavé.. Už teď to vypadá že je tam víc, než v minulém kole (300), ale nechci tipovat - teda rád bych, ale nemám dobrý odhad ;-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 04-04-2017 v 13:11 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Konec II. kola Příspěvek č. 32





Zdravím Vás přátelé,

Bohužel jsem musel odcestovat a vše jsem řídil na dálku a neměl čas dokončit příběh. Proto už jen tak rychle stručně :-)

Kolo se povedlo, měl jsem v konci 44x grgr...

V květu byly celkem 57 dní, huleníčko bylo super, jemný kouř, stav optimálně naladěný kuřák, žádná pecka, ale hodně do pohody.

Foto 1: Poslední fotka co mám z kola.
Foto 2: Zavěšeno
Foto 3: Detail
Foto 4: 44x sucho

Přátelé, ještě dnes přidám něco málo z nového kola :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 22-06-2017 v 10:14 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-03-2024 - RQS NORTHERN LIGHT 600w hps - 87 odpovědí
28-05-2020 - 14x Northern Lights, 600W HPS - 141 odpovědí
21-02-2017 - Northern Lights DS120 400W - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0143680 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív