Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » žloutnouti listu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 33

..na to asi už zapomen..nemám na bl... náladu a ani čas...ale přečti si do háje co píšeš....větrák,perioda...jseš mimo misku .kolego. tak se něco přiuč a nezas...j tady vlákno hovadinama...a ještě..když ti/ano přiznávám trochu sarkasticky/chce někdo poradit a zajímá se o Tvůj problém...chováš se takhle?.....k.o. končim ..zdar s at ti to tteba shnije

Old Post 14-08-2017 v 16:43 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Semys
Nový Člen

Karma uživatele Semys - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 34


Caute chalani, na zacatku jsem resil problem zloutnuti, mozna se slusi priznat že to bylo nedostatkem zivin. Zacal jsem do kazde zalivky davat hosticke hnojivo, nic vic. Tedka je z toho kytka jak blazen. Hezci jsem rozhodne nemel, zachvili mne preroste a zacina se zajimave vybarvovat.

Old Post 12-09-2017 v 11:02 AM
Semys je offline   Profil uživatele Semys   Find more posts by Semys   Foto galerie člena Semys   Click here to Send Semys a Private Message   Add Semys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Semys
Nový Člen

Karma uživatele Semys - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 35



jeste dve fotky z večera, v podstate neni na co si stezovat. Takže jen zdravim a tesim se na sklizen.

Old Post 12-09-2017 v 11:09 AM
Semys je offline   Profil uživatele Semys   Find more posts by Semys   Foto galerie člena Semys   Click here to Send Semys a Private Message   Add Semys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 36

Čau lidi, letos jsem tomu venku nevěnoval tolik času, začal jsem strašně pozdě hnojit na květ a ani jsem neprostříhal spodky, mám tudíž menší a hlavně řídší vršky, prostříhal jsem to až dneska. Něco už je i zralé, ale když tomu teďka napálím větší dávky na květ, ztvrdne to ještě? Díky moc

Old Post 21-09-2017 v 10:42 AM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 37

..to semys: ty spodky si měl určitě prořezat..z mikropaliček nebude nic a zbytečně se tím kytí vysiluje..k tomu vybarvování..pokud to není vyloženě nějaký kříženec s purpurea (modrá família)..tak je to zbarvení do modra dáno nízkou teplotou..což bych se vubec nedivil...je zima,v září ň 6stupnů..?outdoor mám taky skoro všecheny fialovomodrý..
.hele jenom dotaz..nepřipadají ti hodně zalistěný?

Old Post 21-09-2017 v 12:31 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Semys
Nový Člen

Karma uživatele Semys - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 38

prijde mi to jako strasna jungle.. ale nejsem v tom zbehly takze netusim co urvat, jestli vsechny ty male, nebo protrhat listy. kytce se stale dari. kdyz by mi nekdo fundovany rekl jak presne tomu pomoct. klidne zakrocim

Old Post 21-09-2017 v 13:10 PM
Semys je offline   Profil uživatele Semys   Find more posts by Semys   Foto galerie člena Semys   Click here to Send Semys a Private Message   Add Semys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 39

..no nevim jestli fund....ale ober všechny ty malý paldy na stoku a i ty boční dle velikosti kytky cca 10cm od hl.stoku..vůbec hele když se podíváš na kytku tak jasně vidíš který větve jsou top a který třeba ještě "jdou" ale i ty který nemaj šanci dozrát nebo by byli řídký kvůli neprosvícení ťěma se kytka jen vysiluje..mrkni tady na forum je toho tady mraky jak by měla bejt kytí 7-10dní po přep.podstříhaná....a listy netrhej,maximálně nějaký odumřelý napadený žlutý..ale jinak netrhat,zbrzdíš je...

Old Post 21-09-2017 v 13:29 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 40

..to kralo7:..to je težko říct..obecně se v pokročilé fázi květu do kytky nemá zasahovat a pokud už to máš 'skoro' zralý...tak už vůbec ne..mam dojem žes udělal blbost..kytky se ti zaseknou..hlavně už bys měl proplachovat a ty jim chceš napálit eště víc na kwět..což bude bez účinnku a navíc to nebude dobrý..do kytky se zasahuju do max.14dne po přep.a to opravdu max....pozdějš to znamená stres menší výnos náchylnost kytky na plísně a v neposlední řadě zásek.. pozastaví se kvetení...toť moje poznatky

Old Post 21-09-2017 v 15:07 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 41

To: Dmtart
No nepotesil si me, ale co se da delat. Chybama se clovek uci, necham to jeste tyden byt a uvidise. Kazdopadne diky moc za odpoved.

Old Post 21-09-2017 v 16:05 PM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 42

..hlavně s těma hnojivama neblbni moc..a protrhej to jak sem ti řekl a uvidíš že nabobtnaj...zdarec

Old Post 21-09-2017 v 17:08 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2020 - Žloutnutí okrajů listů - 0 odpovědí
03-11-2020 - Zloutnouci, schnouci listy - 3 odpovědí
24-03-2019 - Žloutnoucí listy - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8601630 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív