Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 600W na AVENGER LARGE?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Nápad 600W na AVENGER LARGE? Příspěvek č. 1

Zdarec,

chci se ujistit, že jsem to pos*al, a že musim LARGE velikost prodat a vzít místo toho MEDIUM. Adjust-A-Wing LARGE mám (100x70cm) v boxu, kterej má 150x80cm. Šlo mi o dobrý prosvícení stran, ale asi jsem to podělal, neměl jsem všechny informace, co mám teď a ukvapil jsem se, protože by možná bylo lepší to MEDIUM (70x55cm). Je to velký problém, když mám ve stínidlu pro 1000W 600W výbojku? Bude tam míň světla, než kdybych měl MEDIUM?

Na druhou stranu ale MEDIUM je dělaný taky pro 2 druhy 400W nebo 600W, ale u něj to je doporučený od výrobce, k LARGE o 600W nepíše nic...

Díky za odpověď. (Prosím jen od lidí, co s tím mají zkušenosti)

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 14-02-2017 v 22:01 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 2

Tohle vubec neres, hlavne ze se ti tam vejde. Svetlo bude stejny.

Old Post 14-02-2017 v 22:23 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 3

Tak ja ma a wing avanger M v boxu 120x120 a do stran to sviti luxusne ,ale kdyz dam tepelnej stitek a jdu se svetlem dolu ,tak mam lehce nedosvicenou stranu kde je patice pro vybojku , ja mel zase spis koupit velikost L .
Ale k veci, nerekl bych ze pod L bude min svetla , spis ten prostor bude kvalitnej osvicenej pokud pujdes v kvetu na 30cm . Se stinitkem M bys ty kraje moc nedosvitil pri tehle vysce, ja ale pracuju s vyzarovanym teplem z vybojky , proto manipuluju s vyskou a jdu nekdy az na 20cm od vrchu.

Osobne bych si nechal velikost L ,idealni na lepsi dosvit do kraju s pouzitim heathshieldu .
Ale kdyby ses rozhodl ze to nechces ,tak to s tebou klidne vymenim

Old Post 14-02-2017 v 22:33 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 4

Já mam Avenger Large s 600W v 150*90 (Secret Yardin) a strany dosvěcuje naprosto v pohodě. Naopak, menší (medium) bych tam nedával kvůli těm stranám.

Old Post 15-02-2017 v 15:55 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 5

Souhlasim, ty strany jsou nasvícený víc, než spodek hned pod lampou a to ne o málo... Se super-spreadrem (tepelným štítem) je střed pod výbojkou osvětlenej sakra mizerně, takže ho tam nemám, ale i tak mi přijde, že nejlíp jsou osvětlený právě ty kraje... Asi je účinnej až od toho litru. Nicméně stojí skoro 550Kč, tak jsem od toho čekal víc a taky to, že to bude fungovat vždy...
Keen: mrkni na tohle, tam právě píšou, že s tim mediem bys ty strany měl dát taky v pohodě, protože podle jejich tabulky to zvládne do strany až 1,75m...
http://www.adjustawings.com/downloa...yout_tips_1.pdf

Ale nechám si ho teda. Díky za rady!

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 15-02-2017 v 17:27 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 6

Tepelný štíty se mi válej od Large 3 doma nový zabalený tak kdyby někdo chtěl klidně podaruju, já sem toho názoru že je to kokotina - stínit si lampu.
Jejich tabulky bych bral s rezervou (ostatně maj tam i uvedený váhy "dry herbs" ). Myslim si, že Medium do 120cm, 150cm už je moc. ale aby si to rozseknul tak to můžeš zkusit ).

Old Post 16-02-2017 v 19:39 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7570420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív