Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9x Mix seeds , 660W , Coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 33

no tak třeba já s GH flora nova jsem podle tabulek s touhle zdrojovkou dost přes ideální EC zase:-) na tabulky se dostanu až uprostřed květu ...kokos jsem jel jednou a stačilo mi to běhání s konvičkou no vyřešil by to ale topspin nebo tak.... teďka EBB, bez média, a uplná pohoda :-)

Old Post 20-02-2017 v 11:41 AM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 34

Diky. Pýtal som sa na tie Jiffy preto, lebo som nameral z nich ten vysoký výtok.

Old Post 21-02-2017 v 05:56 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 35






Zdarec , sem tu s dalšim updatem , jelikož všem něco komentuju tak přikládám svůj progres.

Dnes 11.den 12/12

Teploty byli den mezi 20-23 , zapl jsem SL a mám na 26-27 . No měl sem i 2x výkyv na 32 stupnů.
Noc průměrně 12-14 , no opět mi to 2x kleslo na 8 stupnů , po přepnutí na SL mi i v noci stojí teplota ted mezi 14-16 . ...

Zálivky měním , Hnojky zvyšuju ec na 1.4-1.5 , ph držím 5.8-6.2 (jak kdy to namíchám)
Po cca 2-3 dnech hnojení prolívám vodou .

Foto Enjoy .

Naposledy upravil MaLdeSs 09-03-2017 v 10:02 AM

Old Post 03-03-2017 v 11:14 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 36

Zdravím lidi , mám asi menší problém .... Když se poívate na 4. fotku z minulýho prispěvku , na prostrední kytce je videt malej náznak zloutnutí (od stonku) , domnívám se že je to nedostatkem železa , Prosím opravte mě jestli se pletu . mýcham zálivku ph 5.8-6.2 , ec 1.5-1.6 , teplota vody 18-23C , jestli je to to železo napadá mě namíchat pár zálivek s PH 5.5 , ale potrebuju vaši radu , okolo 11 to pudu dodatečne vyfotit ...

Old Post 12-03-2017 v 08:38 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 37

Spíš bych jí přihnojil celkově, ono Hesi Coco nevím no, nějaký lidi si to chválí , já jsem to zkoušel a nic moc.

Do příští kola jestli hodláš jet Coco, tak zkus Canna Coco A+B , je to fakt pecka, upraví to PH na požadovanou hodnotu, super dávkování, a výsledky bomby.

Zkus jí hodit ec 1.8, možná jednorázovně můžeš klidně i 2.0 do koksu jsem dával i víc. A přidej jí do zálivky Enzymy

Old Post 12-03-2017 v 15:12 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 38





Cauvec G .

To BRooT: Díky za radu , zkusil jsem to dnes , tak uvidím co to udělá , dal jsem jim zálivku o EC 1.8 , PH 6.0 ... Jelikož už du na 4.Týden tak jsem přidal i PK ... Jinak dalši kolo bude uz NTF a hodně uvazuju ze do toho dám JIDB ....

Jinak Dnes 22. Den 12/12
Holká zvyjušu EC tento týden na těch 1.8 a přidávám PK ....
Teploty :/ .... 22 DEN / 14-16 NOC .... Vlhkost 40-50 %
Začlo to bobtnat tak uvidíme ... Připomínky , rady beru

Old Post 13-03-2017 v 10:54 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

24.Den 12/12 Příspěvek č. 39






Zdravím lidi

Tak včera sem dal pryč La Confidental .. vyklubal se z ní hermáč ...
Dnes Holky dostaly Bloombastic samotnej PH 6.37 , EC 1.88-1.89 (vyrobce udáva PH v rozmezí 6.3-6.8 , což trošku nechápu je tam i železo který u takovýho PH se dostavá ke kytce minimálně skoro snad už vubec , uvidíme )

Trošku mi začli některý kytky žloutnout (zas) ,Zálivky jim dávám s PH 5.8-6.2 a EC tento týden 1.8-2.0. Normálně jim liju Hesi Coco ( NPK + nějaky minerály a dalši látky (zelezo , bor , zinek .........)) , PK-čko , a občas když liju jen vodu dám do ní enzymy .... Možná mám špatný PH a tím padem se ke kytam něco nedostává ? Známky spálení u myho EC jsou minimální az nulový .. ale dusíku se mi zdá že je tam dost podle velkých listů .... Tipuju to na železo , zkusím vecer jim dát to Coco ( kde je nějaký železo ) s tím že PH stáhnu aspon na 5.5 ... jinak rád uvitam rady

Teploty den : (jak kdy , zalezí jak je venku ) 22-28
Teploty noc : (zas je to individuální :/ ) 12-16 ...
Vlhkost den : 40-60 %
Vlhkost noc : 70-90 % (vím moc nic s tím ted neudělám , až pridou vetsi tepla a budu moct mít zaplej odtah furt tak to bude ok )

Poprosím o rady co by s nima mohlo byt , prikladám foto ze dneška .

1. a 2. Fotka problému
3.-5. fotka posádka

Naposledy upravil MaLdeSs 15-03-2017 v 10:46 AM

Old Post 15-03-2017 v 10:36 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od MaLdeSs
Cauvec G .

To BRooT: Díky za radu , zkusil jsem to dnes , tak uvidím co to udělá , dal jsem jim zálivku o EC 1.8 , PH 6.0 ... Jelikož už du na 4.Týden tak jsem přidal i PK ... Jinak dalši kolo bude uz NTF a hodně uvazuju ze do toho dám JIDB ....

Jinak Dnes 22. Den 12/12
Holká zvyjušu EC tento týden na těch 1.8 a přidávám PK ....
Teploty :/ .... 22 DEN / 14-16 NOC .... Vlhkost 40-50 %
Začlo to bobtnat tak uvidíme ... Připomínky , rady beru


Hezky paráda, taky jsem teď začal NFT, jelikož mám dobré zkušenosti hlavně s Cannou, tak jsem přešel na Canna Aqua, tak až pojedeš JIDB v NFT tak dej vědět ať porovnáme výsledek a pak to sem postnem pro ostatní

Jinak, to žloutnutí je divný, zkus prostě zase zvýšit EC a uvidíš, pokud nejsou spálený, tak to asi dávaj. A nebo změř ještě EC odtoku a uvidíš , to ti řekne zatím asi nejvíc.

Old Post 15-03-2017 v 11:20 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

39.Den 12/12 Příspěvek č. 41






Zdarec sem tu s dalším upem.

Teplota den : 25-28 °C
Teplota noc : 14-16 °C
Vlhkost : 40-50%

S Criticalem se bližím ke konci , dostává nějakej rippen zatím , za 3 dny čistá voda , začlo mi to pomali hnědnout a udávájí 45-50 dní květu.
Zbytek dostáva furt zálivku EC 2.1-2.2 , PH 5.9-6.2 , každej den 2x 2L .

Old Post 30-03-2017 v 10:56 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 42


ještě jedna

Old Post 30-03-2017 v 10:58 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Ze vcerejška 43.den 12/12 Příspěvek č. 43






Up

Teplota : 26-28 (jeden den mi to šlo na 28.8)
Noc : Konečne sem se dostal na 18-19 stupnů

EC 2.1-2.3 , Ph 5.9-6.2 ( jak kdy zas )

Foto přiložim později .

Up foto ze včera:
Foto 1-4 . poměr velikosti ...
Foto 5. makro (critical +)

Naposledy upravil MaLdeSs 04-04-2017 v 14:53 PM

Old Post 04-04-2017 v 12:31 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awedawe
Stálý Člen

Karma uživatele awedawe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 44

osobne jsem zvedavy na ten white walker kush jedu ho taky tak at se dari

Old Post 04-04-2017 v 12:52 PM
awedawe je offline   Profil uživatele awedawe   Find more posts by awedawe   Foto galerie člena awedawe   Click here to Send awedawe a Private Message   Add awedawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 45




citace:
Původní příspěvek od awedawe
osobne jsem zvedavy na ten white walker kush jedu ho taky tak at se dari


Cauvec , sice sem se k tomu jeste nedostal ale ten konkretně sem myslím nefotil , zklamal mě totiz a těžce , orošený to sice je bíli jak nazev napovídá ale ty palice ? :/ jako vážně ? .... vyrobce udává nějakých až 63 dní květu , no já to mám pomali z půlky hnědý v 44.dnu a jak sem řekl , obnos 0 zatím , oproti ostatnímu .... možná to jedu špatně , se zbytkem sem ale spokojenej takže nevím no ... Každopádně at se ti daří a snad tě to nezklame jak mě ..


Up :
Foto máš z ted , pro poměr
Foto 1-2 White walker kush
Foto 3 Afghan Kush

Naposledy upravil MaLdeSs 04-04-2017 v 14:55 PM

Old Post 04-04-2017 v 14:38 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 46

Omlouvám se za neaktivitu , těm co cekali an výsledek .
Fotky nemám , nestíhal sem ke konci ani se sem přihlásit .

Ve finále se mi lišila doba květu než udává výrobce a to třeba i o 2 týdny ...

CCa sum a sumárum 540-600 gurmánů mohlo být . Moc to nevypadalo , ale nakonec obrovsky překvapilo . 490 co šlo na mrazák , 20-30 spodky (to sem ani nevážil , šlo k dalšímu zpracování) , White Walker Kush sem taky nevážil dobrota určená k přímé zpotřebe (odhad 25-35 cca tam bylo ) a nakonec ještě to co se stihlo poochutnávat než vubec se to schovalo (něco sem i porozdával zas cca 20-30 ) ....

Asi všechno , kdo nebude veřit nemusí nejsu tu od toho abych někoho přesvěčoval.
Na přisti kolo to líp zdokumentuju . At se vám daří .

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Old Post 01-06-2017 v 09:59 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4729790 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív