Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zvyklost na THC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 17

[účet odstraněn]

Old Post 02-03-2017 v 10:43 AM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 18

Ahoj
ještě jeden názor k té zvyklosti na THC - Považuji to za samozřejmé, ale co musím říct, mě se stalo to, že mě poprvé konopí nezhulilo, ani podruhé a ani potřetí, vůbec nic, jezdili jsme na motorkách a myslím, že tam by to člověk určitě poznal... další zhulení naproti tomu bylo opravdu mimo normální hranice, měl sem silný model a dal sem si skoro 0,75g a byl sem zhulený asi 8 hodin úplně bledý a infarktový stavy

Připadá mi to zvláštní z toho důvodu, že hodně lidí co jsem dřív znal mi povídali něco podobného ve smyslu, že tělo si nejdříve jakoby musí navyknout na to THC na jeho zpracování nebo něco v tom smyslu. Další zvláštnost, že nejspíš existují lidé, které konopí nezhulí, teda alespoň v kouřové podobě, nevím jak je to s jinými způsoby užití. Můj tatík je jeden z těch případů, když byl mladý a s kamarády zkoušeli konopí, tak mu říkali darmošluk. Nejspíš mu to nic nedělalo. Konopí si myslím v první řadě působí na psychiku,mám za to, že když je někdo takový typ, že se hodně moc kontroluje tak to může svým způsobem potlačovat, tedy že jde o vlastnosti a celkové nastavení.

Jsem přesvědčený že ten přístup ke konopí a k celému prožitku s tím set and setting má hodně velký vliv na průběh. ( člověk to víc pozná třeba u halucinogenů )

Ještě bych tu sdílel případ mého kamaráda. Je mu 23, hulí nějakých 8 let, denně pije, kouří. Měl období asi 1 roku kdy si ujížděl na perníku ( šňupal ). Je to takový lehčí teknař, takže si aasi dokážete představit jaké s ním bylo trávení volného času. Znám ho asi 2 roky a vypili jsme toho spolu opravdu hodně. Díky těmto zážitkům jsem ho i docela hodně poznal. Je to člověk co se v tom opravdu vyžívá, a je to hodně důležiitou součástí jeho života, tedy příjde z práce a prostě se hodí do pohody a tak dokud má peníze nebo než usne. Je to jediný člověk, kterého jsem nezažil že by měl dost, v pití, jednou jsem ho viděl zvracet ale to byla hodně velká náhoda kdy vypil celou vodku a ještě něco a já mu naložil gramový kotel z malého 30cm bongu s mým domácím výpěstkem, bylo mu blbě když to dal na jedny plíce. Stejně tak je to člověk který má hodně moc rád trávu. Hodně si v tom libuje a má to nejspíš trochu s tím alkoholem jako částečnou náhradu toho parna, s tím že je s tím víc v pohodě. Co jsem tím ale chtěl říct, je to člověk který denně jezdí pro 503 a večer už má jen na brčko. Parkrát jsem ho zažil po výplaatě, že měl u sebe 10 a druhý den měl jen na brčko, je teda pravda že má sestru a tatíka, že se nechrtí... ale ze všeho uhulí.. Abych to nějak ukončil tak, asi před 5 dny jsem u něj byl bylo asi 18:30 a když sem přijel tak zrovna stál na zahradě a pálil tak cca 0,5g brčko ( má skoro 2 m je to takovej docela řízek s prackama takže u něj vypadají i rolovací docela tak akorát ) chvilku jsme si povídali a asi 15 min měl klasický usměv a přivřené oči, za dalších 15 min mi s vtipně povídá že jsem ho vyrušil že si chtěl jít lehnout ale teď že to už nedá že si ubalí další, a opravdu ze způsobu jakým povídal a tvářil se po pár minutách už nebyl zhulený ( THC určitě měl v oběhu... ale to už od rána ). Tolik ke kamarádovi. Řekl bych, že u všeho existuje tolerance, čím víc si budeš dávat tím víc potom budeš potřebovat pro dosažení stejného efektu. Koho by to štvalo, dejte si pár dní půst o vodě a potom pro vás vše získá nevídaných hodnot, počínaje jídlem

S tím tabákem jsem to dřív také pozoroval. Brčka s vyváženým poměrem tabáku a trávy víc zhulovala než čistý ( stejného modelu ). Dokonce jsem měl takový pocit že menší brčko s tabákem zhulí víc než průměrný blantík ( bez tabáku samozřejmě ) - byl to takový pocit sttejně jako u čisté skleněnky nebo čisté fajfky nebo čistého bongu nebo vapíku, ale také vím že šlo o čistsší stav, tedy ne tak silný ale víc HIGH a jemnější, lépe se přemýšlelo a tak, takže bych řekl že pokud považujeme za zhulenost tu těžkou takovou tu zmatlávající zhulenost tak ano, ale že když se hulí čisté tak se jedná o jinou tu čistší, na kterou se člověk jakoby musí zaměřit jinak aby posoudil jak moc ho to zhulilo, jestli mi rozumíte Ještě bch ale řekl, že určitě jsem zažil modely, které hodně silně zhulovaly i čisté a rozhodně to nebyl takový čistý HIGH jako u předešlých

Old Post 02-03-2017 v 12:52 PM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1885140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív