Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » prvy grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lewis
Nový Člen

Karma uživatele lewis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 3 

prvy grow Příspěvek č. 1

zdravim vsetkych,po dlhom citani tu na fore,som sa rozhodol konecne o svoj prvy grow,skrina sa bude nachadzat v murovanej pivnici s oknom a moznostou odtahu do komina :-)!skrina bude mat rozmery 120x80x200!
predbezna zostava
svetlo a tienidlo http://www.growzone.cz/Sestava-600-...ve-XL-d2188.htm
odtah TT150
pachac ESTE neviem
hnojky BIOTABS
kvetinace 5-6L
medium HLINA
ofuk MIN nejaky s priemerom aspon 30CM
predtym nez sa opytam na par veci, ano precital som cely FAQ aj strasne vela threadov ale aj tak mam par otazok ake mate skusenosti s BIOTABS a hlavne aku hlinu je najlepsie s tymito hnojivami pouzit ??dalej na digi preradnik je potrebne zapojit stykac aby mi nezapieklo spinacie hodiny??
viete o nejakej dobre meteostanici ktora ma aj externu sondu?? a este k tejto moje zostave ak by ste mi odporucili nieco zmenit pripadne zohnat nieco lepsie za tie iste prachy ??? ak mi tam nieco chyba budem vdacny ze mi to pripomeniete a prosim Vas neukamenujte ma :-)

Old Post 19-01-2017 v 19:03 PM
lewis je offline   Profil uživatele lewis   Find more posts by lewis   Foto galerie člena lewis   Click here to Send lewis a Private Message   Add lewis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 2

na digitalni predradnik nepotrebujes zadny stykac jen spinaci hodiny a jinak co jsem mel kamose tak pouzivali biotabs tak to meli vzdy v cocose ale zalezi na kazdem co jak si zvoli meteostanici koupis v kazdem obchode s elektrem neni to zanda veda

Old Post 19-01-2017 v 19:38 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lewis
Nový Člen

Karma uživatele lewis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 3

V Cocose?fuu ten treba Asi i dosť častejšie zalievať ako hlinu ?lebo na Drip uz nebude priestor,lebo som to mal v pláne zalievať ručne tak kvoli tomu som chcel ist do hliny!a teda ta zostava môže byt nie je niečo slabé výkonovo?sorry za tieto blbe otázky len sa uistujem pred tym než to všetko nakúpim

Old Post 20-01-2017 v 05:06 AM
lewis je offline   Profil uživatele lewis   Find more posts by lewis   Foto galerie člena lewis   Click here to Send lewis a Private Message   Add lewis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 4

Tak pokud chces hlinu a bio hnojky, tak bych sel do biobizzu. Taky sem ho par let jel a je dobrej, kor kdyz stejne budes zalivat ruco.
Ja osobne bych tam dal 400w lampu, 600w mi prijde zbytecny to je ideal na 120x120, ale taky to jde je to na tobe.

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 20-01-2017 v 07:56 AM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lewis
Nový Člen

Karma uživatele lewis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 5

Ja som chcel ist do tej 600w len kvoli tomu ze to lepšie presvieti do hĺbky ale stále nie som rozhodnutý naisto a ozaj este otázočka bude stačiť ked vyvetram 2krat za deň v tej pivnici,rozmery cca 4m2 a na výšku 2,5m lebo aj do roboty treba chodiť 😃Tak možem tam ist tak dva krát za den a na vetracke okno nechcem nechávať aby si náhodou niekto niečo nevšimol!a k tej hline este,mne skôr nejde o značku ale ci napr použiť Light mix alebo all mix kedze uz je to predhnojene a ja este do toho pridám tie biotabs tak aby kytky neboli az moc prehnojene!!a bohužiaľ pôjdem zo semien lebo neviem o nikom v mojom okoli co by mi poskytol klony

Naposledy upravil lewis 20-01-2017 v 13:11 PM

Old Post 20-01-2017 v 08:09 AM
lewis je offline   Profil uživatele lewis   Find more posts by lewis   Foto galerie člena lewis   Click here to Send lewis a Private Message   Add lewis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-01-2017 - Prvy grow - rady - 0 odpovědí
08-12-2016 - První grow - 7 odpovědí
03-04-2013 - Muj prvni Grow ! - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2205960 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív