Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Skříň - když už, tak na poprvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
chyldrex
Nový Člen

Karma uživatele chyldrex - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 18  

Skříň - když už, tak na poprvé Příspěvek č. 1

Zdravím všechny,
již delší dobu uvažuju o pěstovaní indoor a rád bych slyšel vaši kritiku. Chtěl bych rozjel to co má Kvakos (viz: ZDE ). Uvažoval jsem o něčem podobném a díky jeho topicu jsem se dozvěděl o mnoho víc, než kdekoliv jinde. Už dávno se mi zamlouvalo hydro v DRIPu s RW a kokosem a díky němu tam mám teoreticy dá se říct vše popsáno. ale.. zatím mi jde o stavbu skříně, aby to normálně fungovalo po technické stránce a zbytečně jsem nevyhodil x nul do vzduchu za zbytečnosti, nbeo to blbě nepostavil...

Nejprve o skříni:
Má představa je o rozměrech 150x150 půdorys a 230cm na výšku, s tím že podlaha uvnitř bude o 40cm výš (tj. vnitřní prostor nějakých 190cm na výšku kvůli nádrži pod "falešným dnem"). Mohl bych dát nádrž mimo skříň, ale nechci používat dvojte přečerpavání, které mi příjde zbytečné (a trošku nebezpečné ) a místnost používám i na jiné účely, kde se každý centimetr hodí. Dalším důvodem je cirkulace vzduchu. Po celém obvodu falešné podlahy jsem chtěl nechat 5cm mezeru a dát nasávací otvory pod úroveň kytek. Počet otvorů a průměry je jedna z věcí co nevím kde vyčist či vypočítat. Pokud někdo neporadí, tak budu muset zkoušet, ale logicky mi to příjde mnohem lepší, než udělet otvory nad úroveň podlahy a nechat tlačit studenější vzduch kolem jednoho místa kolem kořenů a květníku. Ale možná až moc špekuluju proto bych Váš názor

Po technické stránce:
Díky více faktorů, jako je vyšší teplota v bytě v letních měsících, nasávaní vzduchu pod podlahou, 600w lampa a objem skříně bych volil ventilátor TT 200 a regulátor řízeny teplotou. Dle mého názor by to mělo být dostačujicí, snad až moc, ale tohle je jedná z věcí které nechci podceňovat a podle toho také udělám skříň.

To prozatím vše, co bych momentálně potřeboval vědět, abych se do toho pustil. Sice už mám naplánované i vše ostatní, ale rád bych se držel jednoho tématu.. Snad příště ... Ať Vám to roste

Old Post 04-01-2017 v 01:05 AM
chyldrex je offline   Profil uživatele chyldrex   Find more posts by chyldrex   Foto galerie člena chyldrex   Click here to Send chyldrex a Private Message   Add chyldrex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 2

K tomu tahani vzduchu odspodu kolem nadrze.. Aby si tam pak nemusel hodne pritapet aby voda mela spravnou teplotu, kdyz ti tamtudy pujde chladny vzduch, no ale asi to nejdriv budes muset vyzkouset.

Hodne zdaru

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 04-01-2017 v 06:43 AM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 3

LeFly... pravda, ale porad si myslim ze je lepsi za chladnyho pocasi trochu pritopit nakym topnym teliskem, nez v lete najednou resit vysokou teplotu (to je pak rychla smrt)...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 04-01-2017 v 09:54 AM

Old Post 04-01-2017 v 09:38 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chyldrex
Nový Člen

Karma uživatele chyldrex - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 4

s tím topným tělískem každopádně počítám.. budu se snažit v pokoji držet konstatní teplotu, ale s pootevřeným oknem mi tam bude teplota dost skákat.. kotelník je lempl

Old Post 04-01-2017 v 11:46 AM
chyldrex je offline   Profil uživatele chyldrex   Find more posts by chyldrex   Foto galerie člena chyldrex   Click here to Send chyldrex a Private Message   Add chyldrex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5107400 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív