Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » GIN 250-600w, kokos 16xSSH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 49

641

Old Post 07-03-2017 v 19:01 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 50

Heeeeej tak coooooo? Kolik tam toho je? :-D

Old Post 08-03-2017 v 17:54 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 51

tááák moc , že jeste teď počítá

Old Post 08-03-2017 v 18:10 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 52

Asi jo nemuze tomu verit tak to po desáte přepočítává :-D

Old Post 09-03-2017 v 18:10 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Palec nahoru SumaSumárumHaleluja Příspěvek č. 53

Zdar lidi,
soráč za prodlevu, ale nestihl jsem to tu shrnout před odjezdem na hory, jak jsem měl v plánu. Nicméně všechno jsem si zapsal a z hlavy se mi to za ten tejden nevykouřilo i když toho po dlouhý době padlo dost. Dá se říct, že jsem tam poctivě makal na smokereportu


Super Silver Haze(25% Skunk, 25% Northern lights, 50% Haze)


Původ: řezivo by Guerilla...opět velká paráda G!
Médium: kokos
Světlo: 250-600w GIB extreme output, předřadníky GIB....61dní 12/12
Hnojky: JIDB(včetně X) + Plagron Enzymes a Fe
Prostor: 16x terra 6,5l ve stanu 100x100cm
Výnos: 9/10(objektivně, vyždímat se dalo určitě víc, ale jsou tu i výnosnější modely,tak proto. Nicméně poměru kvantita/kvalita dávám 10+)
Chuť a vůně: 10/10
Pryskyřice: 10/10
High: 10/10
Celková spokojenost: 10/10


Fakt tak nehodnotim jen proto, že to je můj největší oblíbenec, je to prostě výborný! Kdo kouřil, tak ví...Co jsem to na horách dával ochutnat a prozkoumat dalším lidem, tak až na jednoho zarytýho indikáře byli všichni spokojený, holt to neni gaučovina. Podařilo se mi to chytit v mírnější fázi, takže i já jako celkem nepravidelnej kuřák můžu dát i pár(2-3) brk za večer a neusnu z toho, naopak, a to mě fakt baví
Co se týče vůně a chuti, tak po zapálení je cítit nezaměnitelnej skunkovo zemitě-dřevitej závan, takovej mix santalovýho dřeva s nasládlým kořeněným nádechem, citrusovej podtón je zřejmej hned po potáhnutí. Kouře je poměrně dost, míň než u amnézie, ale je o poznání lehčí na plíce. Sušina voní výrazně, kořeněný aroma praští do nosu a ovocnej nádech z pozadí zase pohladí. Palice jsou krásně prorostlé a málo listnaté, stonky tenké, takže taky ideál. High se dostavuje hned a pěkně přímočaře, ani mi nepřijde, že by se postupně(s dalším brkem) prohluboval nebo tak něco. Náhul je povzbuzující a přináší hodně uvolněnou náladu - super ve společnosti, inspirativní a tvůrčí myšlenkový pochody - příjemné v soukromí.

Zase se mi potvrdilo, proč mám SSH tak rád a proč jsem nevolil jinak ani teď. Na mast by toho byla škoda, spíš se těšim, až z toho budem čas od času něco péct a tak, protože i na to je SSH svojí chutí a stavem výbornej model!! Ženská dost krafala, že jsem zabral celý šuple v mrazáku, tak to poredukuju na máslo a bude

Výsledkem je krásných a nadupaných 614g

Děkuju za podporu, pozornost, příspěvky, karmy a taky první foto týdne na G, to je další pokořená meta. Zbejvá už jen vyhlásit nejlepší tip a tím je: Xatla s tipem 599, o jedno G před Bitirem (630).

PS: foto ještě přidám, mám plný karty z hor...

PeacE'n'GroW

Některé drogy jsou zakázané proto,
že by byly nebezpečné,
ale jsou nebezpečné proto, že jsou zakázané.
Uzivejte v miru, plice plne dymu.

GIN 16xSSH 600w COCO
OuT2o11+2012 selekce loňského crossu
2x400W COCO 12xPPP,INDIKA MF,SWEET MBOG

Old Post 11-03-2017 v 20:52 PM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 54

Tu fotku sem myslim nominival ja jestli si to nepletu . a jeste aby nevyhrala . krasnej pest, krasna genetika . i kdyz budu selektovat svoje matky, tak si me timto threadem donutil odjet jedno kolo ssh od guerilly. Preju at se dari a dalsi pesty sou minimalne tak dobry jak tenhle. Jeden z nejlepsich threadu na G.

Old Post 11-03-2017 v 21:08 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 55

Super na 1 m2. Je videt ze vis co děláš . Ať se daří.

Old Post 11-03-2017 v 21:33 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 56

krasa, fakt pecka grow, gratz

Old Post 12-03-2017 v 06:46 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3016740 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív