Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » pes- nádor a léčba konopím
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 65

A ty jsi to teda ten juice z konopi pil? Nemelo to psych.ucinky ze ne?
A jak reagoval pejsek 4-5h po vypiti?

Old Post 11-01-2017 v 12:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 66

ne nemelo. ja toho mel cca 1,0 DL. pes dostal degustacni vzorek
rano dostal svou davku oleje ( je na 60 procentech max dávky THC) pak jsem ji zkusil nalit do misky trochu toho dzusu a sproste to sezrala

reakce jako kazdy den,hrabe ji ze zradla.kdyz se neco vari tak chodi a kouka jestli to neni pro ni. ryze by sezrala i kybl za den. prijde mi ze je v dobre kondici, samo bere i ty leky a kdo vi co bude a jak se to vyvine. ale dycky je to lepsi jako by byla ve stavu ze lezi a nezere...

jak povoli mrazy chci ji konecne vzit na nejaky vylet do hor to ona miluje a dulezity pro ni je ted hodne i psychika.

Old Post 11-01-2017 v 17:35 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 67

No, evidentne ji to teda pomaha ,nevime do jake miry jesli i teda zdravotne ale doufejme ze ano. Chce to urcite cas. Hlavne ze ma chut k jidlu a ze ma chut do zivota, to je prvorady a pak ji pomuze k tomu CBD leku i jeji psychika , lepe bude bojovat s nemoci.
Mozna casem bych byt tebou zkusil i snizt davkovani leku od veterinare a treba uplne casem i vysadit kdyz to bude mozne.

U mamky na Sumave je jeden soused-cukrovkar a on se konopim vylecil ale prinutilo ho to udajne snizovat inzulin co mel predepsany od doktora.
Pry citil ze se mu to v tele spolu s tim konopim mlati. Nakonec uz inzulin nebere skoro 1,5 roku.

Pejsek ti to ale nerekne. Musis mit cit a hodne pozorovat ,popripade se poradit s tim veterinarem jesli a na jakou davku je mozne snizit bez rizika.
Myslim ze soused rikal ze po 2 mesicich zacal snizovat inzulin.
U pejska maleho to bude pravdepodobnei kratsi doba protoze maji rychlejsi metabolismus.

Old Post 11-01-2017 v 19:36 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 68

no chce to cas, nejde rict ze je vyhrano. urcite s nim chci mluvit ale pruser je v tom ze je tak dobrej ze ma dycky narvano a malokdy se mi stane ze jsem v ordinaci sam. dneska mi doktorka predepisovalla leky a pan doktor zrovna vysetroval jineho pejska. ale urcite se k tomu dokopu, chce to cas. co je pozitivni ze dzusik bere jak pamlsek. a nedela ji spatne. spis dobre. budu ji tim odmenovat a soubezne lecit. double impact :-)

Old Post 11-01-2017 v 22:01 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 69

To urcite zdaleka nejde rikat ze je vyhrano, rekl bych ze jste teprve na zacatku ale dulezity je ze ten start se zdarne podaril.
Drzim fenecce moc palce !
A pohlad ji za me.

Old Post 11-01-2017 v 22:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 70

jo jak pises, start se podaril. o dost lepsi varianta jako kdy by po prvni davce dostala thc zachvat. ale myslim ze rozumnou diskuzi tady plus prectenim knizky jsem to zodpovedne nastudoval tak ze jsem ji neublizil. kdyz jsem ji to ale strikal do tlamicky poprve, uplne klidny jsem nebyl...

klidne ji dam i pusu na cumacek

Old Post 12-01-2017 v 09:24 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 71

tak dam maly update. pes je momentalne v pohode. ráno dostavá olej, pomalu jsem se dostal uz na cca 0,8 ml, nevidim zaden negativní efekt. Olej ji strikam do tlamicky. plus ji dávám ten fresh. neco strihnu do tlamicky, neco sezere s ryzi. I kdyz od te ryze asi ustoupim pac mi prijde ze je ni uplne posedla. jenom chodi a somruje
dám jí nazrat a za 20 min prijde za mnou a diva se na me jako bych ji týden týral hladem.

ten dzus neni stopro psychoaktivní. i já si obcas loknu. neco beru z mrazaku ale ideální je rezat cerstvy, beru listy plus spodní palice. jenom to rozmixuji freshovaces s vodou.
jak je to par dni staré tak to smrdí

takze zatim, tak. doufam ze mi jeste nejaky cas vydrzi.

Old Post 09-02-2017 v 12:30 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-11-2011 - bio léčba vs konopí - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0582150 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív