Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5x Blue dream a 5x Green crack
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 17

Jedou krasne holky,tak at se dari.

alpine

Old Post 30-12-2016 v 23:36 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 18

budu sledovat

Old Post 01-01-2017 v 14:12 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 19




Nechtěl jsem, ale musím. Mám z toho strašnou radost, jak holky jedou a taky trochu ze sebe, jak se mi zatím podařilo je ukočírovat a srovnat. Mazlim se nima každý den, a každý den odrhnu nějaký vrcholek, který je jalový nebo by z něj bylo prd. Snažím se je taky vyrovnávat a doufám, že do zastavení růstu vrcholků, ze kterých by něco mohlo být jich moc nezmizí. Je mi ale už teď jasný, že o takových cca 15% přijdu - ty, co se nevytáhnout dostatečně nebo nebudou stíhat s ostatníma...

Zatím jsem ale moc spokojený, musím se podělit Taky jsem přepl na květ a takhle vypadají 2. den květu. Hnojím 100% dávkami, teď míchám zhruba půl na půl grow a bloom.
Mým snem je dostat se na 1g/w což by činilo při 2x250W rovných 500g. Uvidím, jestli se mi to podaří, tohle nejsou výnosovky, ale chuťovky, nicméně potenciál tam "zatím" vidím. Vše ukáže ale až květová fáze, která je zatím daleko... Vzhledem k tomu, že pak na nějaký čas, než to vše zdělám nebudu pěstit, tak ze sebe vymáčknu co nejvíc!

btw: Při trhání listů, větviček a vůbec při žmoulání rostliny se uvolňuje NESKUTEČNÁ vůně! Mám pocit, teď, když jsem u kompu a pořád to cítím, že jsem se vykoupal v trávě s citronama s opravdu skvělou citrusovo/skérovou vůní!
Zajímavý, jak to foťák jedou veme bílý a jednou žlutý spektrum...

1. v bílym
2. ve žlutym
3. že jsou kytky robustní jsem psal, že jsou listy jak lopaty jsem taky psal a ty stonky jsou silný jak palec u nohy, pecka!

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 05-01-2017 v 18:10 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 20





13.den květu, nebo spíš nakvétání...
Jedou luxusně, pořád nemám na genetiku JEDINOU výtku! Nakvétají možná trochu pomaleji, ale z toho strach nemám, dopřeju jim času, kolik budou chtít, na kvalitu si rád počkám

Pořád to držím tak nějak v rovině, jsem se sebou moc spokojený :P Každý den se s nima mazlim a sem tam protrhnu nějakou malou větvičku zapomenutou někde dole mimo dosah slunce.

100% dávky hnojek převážně složené z bloom složky.

1. celkový pohled
2. celkový pohled 2
3. nakvétáme
4. i takovýhle růžičky ustříhnu, když jsou hodně dole (dávám takovým šanci se dorovnat a když se nedotáhne-jde! )

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 16-01-2017 v 17:55 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 21






30. den květu

Chce se mi trochu brečet. Nejsem si vědomý žádný chyby, ale asi jsem něco podělal... Genetika to měla být pohodová, né výnosovka, ale pohodová a navíc ze semínka, "neutahaná"...
Jel jsem v tý místnosti několik kol a že tam mam vlhko vim, ale zatim to nikdy nevadilo. Jediný, co je nový je možná trochu chladněji přes den (neptejte se mě kolik, nemám tam teploměr) není tam vyloženě zima, to ne, ale trochu chladněji možná ano. Nicméně, ani to by nemělo vadit, out jsem jel pomalu i v mrazech...

Nechápu to. Ale lámat si s tim hlavu nebudu, pojedu to dál, nic měnit nechci, třeba to má jen takový pomalý start... Když se mi vyjádříte vy, co jste jeli tuhle genetiku, budu vděčnej A taky budu vděčnej za trochu politování!

Hnojiva plagron bloom a PK a od příští zálivky začnu přidávat trochu bloombastiku.

Nechávám kytkám poměrně dost spodních listů, ale to by vadit nemělo... A ohýbám, nebo protrhávám ty nahoře, aby nestínily moc sousedním paldám, ale ani to by neměl být problém... Nu což, snad to bude aspoň fakt dobrý, to je můj cíl

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Naposledy upravil Legy 01-02-2017 v 19:57 PM

Old Post 01-02-2017 v 19:41 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 22






Phetopy jsou kurva, aneb je to tak.

56. den květu.

Bída, mít palice né tlustší než fixa je fakt bída. Na jointa sice bude, ale i tak je to strašný... Nejsem si vědom, že bych něco podělal, ale asi jsem podělal. Jediný, co mě tenkrát napadlo bylo, že sice měním vzduch každý den, ale místnost není tak dobře větraná, tak že tam mají málo CO2, takže jsem pořídil CO2 bag a tablety, ale stejně nic.

Fotky vám řeknou vše potřebné. Jednoho GC jsem eliminoval úplně, byl naprosto k ničemu. Hnojiva 100% dávky plagronu, bloom, stimulátor, PK a měl jsem i blossom builder, ale ten už došel, takže místo toho jedu jen to PK.

Některý kytky nejsou úplně marný, GC (v boxu vpravo) hodnotím jako lepší, protože BD (vlevo) má příšerně malý pálky, i když teda zase nesmyslně pocukrovaný. U každý odrůdy je jeden phenotyp, který je výnosový a má pěkný palice. Pak tam jsou phena, který třeba zrají rychleji a obecně rychleji zraje ten BD, začnu dávat asi final solution a flush...

(btw: jak nakládáte s final solutionem? jedete hnojiva, pak jen final solution cca týden a pak kosa? Já bych raději jel hnojiva, pak cca týden FS a pak cca týden jen voda...)

Největší palice, co tam je taky zároveň ta nejlistovatější, ale je těžká, je fakt zajímavá

Jsou tam tak 4 druhy palic:
- Tvrdý, ale prťavý, neskutečně pocukrovaný (BD)
- Ty samý, ale ve větším provedení (jedno dobrý pheno BD)
- Pak pěkný , středně velký s "bobulkama a prasečíma ocáskama" (pestíky nejsou rovný, ale jsou spíš tlustší, kratší a zahnutý", který tvořej "bobule"
- A pak takový listnatý, ale přesto těžký (pravděpodobně taky jedno pheno BD).

Mrkněte na fotky, poví vše

btw: BD voní hodně sladce, je to přece jen potomek blueberry, opravdu tam cítím sladkou vůni do borůvkova, když jsem si pak přičichl k prstům... GB je zase spíš takový citrusový, ale né úplně moc, takový říznutý mango s nějakým citrusem, rozdíl by poznal i lajk, jsem zvědavý na rozdíl v chuti pak

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 27-02-2017 v 18:45 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 23






Poslední fotky jsou vyfocený sekce BD a GC

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 27-02-2017 v 18:48 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0671460 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív