Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Vysoka teplota živného roztoku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
nesmysl
Stálý Člen

Karma uživatele nesmysl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 33

Kup chladič je to krapet draší ale skoro nic to nežere a je navěky

Nesmysl

Old Post 28-01-2018 v 17:03 PM
nesmysl je offline   Profil uživatele nesmysl   Find more posts by nesmysl   Foto galerie člena nesmysl   Click here to Send nesmysl a Private Message   Add nesmysl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nesmysl
Stálý Člen

Karma uživatele nesmysl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 34

Doporučuji akvarijní chlazení není moc levné ale funguje to navěky

Nesmysl

Old Post 29-01-2018 v 07:52 AM
nesmysl je offline   Profil uživatele nesmysl   Find more posts by nesmysl   Foto galerie člena nesmysl   Click here to Send nesmysl a Private Message   Add nesmysl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od K!NG
Taky jsem resil teplotu roztoku a pomerne dobre se osvedcil klasickej klipsnak namirenej na vodu v kalfasu. Asi by stalo za to koupit treba trojici vykonnejsich pc vetracku a zakomponovat je treba do osb desky kterou by se prekryla cast kalfasu.


http://surpanblog.cz/rubriky/akvari...hlazeni-akvarii

Větrák směřující na hladinu

Pokud hledáme efektivní ochlazení vody v akvárku, které zároveň není drahé, osvědčilo se mi použití větráku z počítače, který fouká na hladinu. Možná si řeknete, že nemá smysl v místnosti, kde vzduch má teplotu 30°C, foukat tento vzduch na vodu o teplotě 30°C, protože se voda ochladit nemůže. Jenže může, vodu se mi podařilo zchladit o 3 až 5 °C. Voda v akvárku měla tedy cca 26°C. Okolní vzduch se trošku ohřál, výrazně se zvýšila vlhkost v místnosti a v akvárku se zvýšil o dost odpar. Ale byl jsem schopen udržet i v těch největších parnech teplotu v akvárku na 26°C pomocí jednoho větráku z počítače, který jsem napojil na 12V adaptér. Na tento princip mě přivedl velmi šikovný akvarista Peter Šmiček, který jej využívá několik let a já mu zpočátku nevěřil :-). Vysvětlení, jak to funguje, buď znáte z fyziky, nebo si můžete přečíst na Wikipedii

Naposledy upravil Just 09-01-2019 v 07:36 AM

Old Post 09-01-2019 v 07:15 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 36

Zkusil někdo víko od autoledničky?

Old Post 09-01-2019 v 07:16 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 37

Vyzkoušeno, snížení teploty o 2,5 stupně oproti vnějšímu prostředí větráčkem namířeným na hladinu

Použil jsem zdroj 12V 2A pozor, zdroj k autoledničce nefunguje dobře, vypíná se a zase zapíná

Old Post 04-02-2019 v 11:46 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 38

Update - víko od autoledničky nemá dostatečný výkon.

Nějaké návrhy na aktivní chlazení?

Old Post 04-03-2019 v 16:59 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 39

Například

https://chlazeni.heureka.cz/arctic-...a/specifikace/#

- chladili jste úspěšně s něčím podobným?

Old Post 04-03-2019 v 17:02 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RopakCZ
Nový Člen

Karma uživatele RopakCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 40

Já aktualně jedu svuj první DWC a musím ted ohřívat vodu, v létě taky počítám s chlazením a nejspíše to vyhraje https://www.hotchilli.cz/chlazeni/b...zeni-do-nadrze/ s petkama se nechci trapit

Old Post 04-03-2019 v 17:54 PM
RopakCZ je offline   Profil uživatele RopakCZ   Find more posts by RopakCZ   Foto galerie člena RopakCZ   Click here to Send RopakCZ a Private Message   Add RopakCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 41

To je profi řešení, to bude fungovat.

Old Post 04-03-2019 v 19:33 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RopakCZ
Nový Člen

Karma uživatele RopakCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 42

Známmý si udělal držák na chladič z octavie i s puvodním ventilatorem, hnal to do něj ze zhora čerpadlem a výtok do nadrže s vodou, tvrdil že to funguje, otazka je jak moc učinně.

Old Post 04-03-2019 v 20:08 PM
RopakCZ je offline   Profil uživatele RopakCZ   Find more posts by RopakCZ   Foto galerie člena RopakCZ   Click here to Send RopakCZ a Private Message   Add RopakCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bengo
Nový Člen

Karma uživatele Bengo - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 43

Taky jde instalovat cerpadlo mimo rezervoar. Co hodne pomaha je uz zminene led osvetleni. Jinak 24 stupnu je max.

Old Post 24-08-2019 v 16:47 PM
Bengo je offline   Profil uživatele Bengo   Find more posts by Bengo   Foto galerie člena Bengo   Click here to Send Bengo a Private Message   Add Bengo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2965070 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív