Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » První kolo/ 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Obecné První kolo/ 250W Příspěvek č. 1


Ahoj všem, tak dneska jsem konečně asi po měsíci příprav a stavbě pěstírny zasadil předklíčené děvčata

1x Grandaddy Purple
3x Critical VIP
1x Strawberry Blue

Semínka jsem sehnal na Cannafestu v Praze který mi přišel akorát vhod po tom co jsem se pustil do stavby.. Dále jsem si přivezl různé vzorky hnojek ve kterých se moc nevyznám viz. foto.. Jinak jsem si koupil hnojky na tohle kolo co jsou na fotce nalevo + Ph down.. Ph meter atd..

Ve skříni mám 250W výbojku, s ELT předřadníkem a obyč. stínidlem.. pěkně se to tam ohřívá takže interní větráček mám namířený na stínidlo aby mi to trochu chladil... Jinak přívod a odvod větráčky jsem mohl asi trochu více předimenzovat z tohohle důvodu.. Podle návodu tam mám vyrobený zápacháč který mi ten odvod docela brzdí :/ Zároveň jsem na zem vyskládal pro zatím misky s vodou abych zvýšil vlhkost která se ještě pár dní bude držet níže a budu se modlit aby to holkám tolik nevadilo než přijdou peníze na zvlhčovač..

Semínka byli nejdříve den ve vodě, pak den na vatičce.. a dneska jsem je strčil do válečků.. a 2-4 dny budou nonstop pod světlem

Takže zatím vypadá vše ok Jsem ráno zvědaví na teplotu.. a vlhkost které jsou zatím moje jediné obavy.. Ale bez větráčku nastaveného na výbojku tam bylo max 30-31 stupňů.. takže takhle se mi tam těch 28 snad udrží.. a vlhkost které pomáhám jak můžu rozprašováním vody.. a miskami s vodou

Budu se snažit sem dávat co nejvíce příspěvků jak pokračuji, pro inspiraci a pro nějaké ty rady od zkušenějších které mi pomůžou.. a snad nebude moc problémů které budu muset řešit ) Tak mi držte palce a snad tohle téma bude přínosem )

Old Post 06-12-2016 v 19:44 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 2


Tady jsou pak hnojky co mám pořízené na tohle kolo na levo, a na pravo vzorky co jsem si přivezl z Cannafestu

Old Post 06-12-2016 v 19:47 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 3


A ještě skříň

Old Post 06-12-2016 v 19:49 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 4

Mohl bych poprosit administrátora o smazání tématu já blbec to hodil do jiné kategorie než jsem chtěl

Old Post 06-12-2016 v 20:18 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-12-2016 - První grow - 7 odpovědí
09-03-2015 - První Indoor 600w - 8 odpovědí
22-05-2012 - první grow (250w) - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2346460 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív