Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 150x80x200, jaký světlo? A co sušení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Nápad 150x80x200, jaký světlo? A co sušení? Příspěvek č. 1

Zdar,

zajímalo by mě, jaký světlo/kombinace světel by podle vás byla co možná nejlepší (a elektro nejeknomičtější) pro box o rozměrech 150x80x200. Jedu teď 2x 250W, ale trochu si pohrávám s myšlenkou 1x 400W nebo 1x 600W. (jasně, nejideálnější 2x400W, ale to nechci).
600W je už dost a hlavně ani pořizovací cena neni malá, takže to jen v krajnosti a případě maximálního doporučení.
Spíš váhám jen mezi variantama 2x250W a jednou 400W s velkým stínidlem. Jenže šířka 150cm mi přijde hodně jen pod 400 a kraje nebudou moc nasvícený, nebo se toho aspoň bojim. Mohli by i případní majitelé takovýho stanu k tomu pls vyjádřit?


A druhý dotaz. Vím vím, mám číst FAQ, znám metody, z vlastní zkušenosti, znám metody teoreticky, ale jde mi o poměr co nejmenšího s*aní se s tím a co možná nejlepší vůně. Můj problém je, že ať dělám co dělám, tak i geneticky dobrá a dobře pěstěná tráva mi po sušení voní jako seno. Jen když se to zmáčkne nebo trochu pomačká, tak se to rozvoní. Suším relativně pomalu, ve tmě, stonkama nahoru, prostě klasika, ale vůně sena mě štve.
Nějaký tipy?

A ještě mě tak napadá, máte někdo vyzkoušený dopad wattáže na výnos? Myslím tím, stejná kytka, stejný hnojky, stejná doba růstu, jen jiná wattáž? Např. že ve stanu 80x80x200 se udělá při stejných podmínkách z 250W cca 250g, při 400W cca 400g a při 600W cca 600g?
Jedu hlínu a tak G/W nepovažuju moc za reálný, ale ta úměrnost bude stejná...

Díkes!

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 05-12-2016 v 14:07 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Čau, já bych zvolil 2x250w s A-wingem Defender. Čtyřkylem to nedosvítíš do stran .. to je max. do těch 120-130cm. Věřím, že když budeš dělat vše jak se má, tak se g/w určitě přiblížíš. S tim sušením je to těžký..většinou to smrdí jak seno, když se to usuší rychle. Chce to včas dát do sklenic a pak už jen větrat nebo případně vysypat na chvíli v téplém prostředí materiál na plochu a pak zas zavřít do sklenic. Též je důležíté dobré oholení od veškerého listí. To taky někdy způsobuje vůni po seně. Nenech to hlavně přeschnout..je lepší to mít pořád malinko nedosušené a postupně dosušovat ;-)

Thomas V.

Old Post 05-12-2016 v 19:43 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 3

Díky za reakci. Taky si myslím, že 2x250 není tak špatný kombo... I když kdo ví, jak by si s tim stanem poradilo 600W..
Dobře, zkusim to sušit dýl a dám to i dřív do sklenic, který pak jednou za čas vysypu na hromadu a zase zavřu, uvidíme, co to udělá, tohle taková dřina není

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 05-12-2016 v 21:25 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 4

600W si poradí s A-Wingem uplně v pohodě (mam 150*90*200), žádný řidší boky nebo tak něco, stejný jak uprostřed

S tim sušením mi nepřijde, že bys dělal něco blbě, zkus si vzít 1-3g a zavři je na den do zavařovačky, když ji otevřeš mělo by tě to praštit do nosu. Takhle ti to možná jen nepřijde jak sou vyvěšený v prostoru.

Old Post 06-12-2016 v 14:22 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 5

Paráda, dík za odpověď. Možná nakonec to 6kilo zkusim, mám teď na to celkem dobrou nabídku, jen to stínidlo je přehnaně drahý... Máš to velký? 100x70cm?

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 06-12-2016 v 17:24 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 6

jj mam ten největší z nový revize tzn. Avenger Large. Teoreticky bys ho moh nahradit waveflectorem ale nevim jestli zvládne i uplně boky.

Old Post 07-12-2016 v 03:06 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 7

Super diky za info. Moh bys mi jeste napsat, jestli nejak resis chlazeni, pripadne mas cooltube nebo to das jen trochu vys nad kytky a ofuk to zvladne uchladit?

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 07-12-2016 v 20:53 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 8

nechávam poměrně dost místa mezi vrcholkama a lampou - cca 50cm, v tomhle prostoru mam zavěšenej BLT větrák kterej dostatečně profukuje po celý ploše až na konec boxu.

Old Post 07-12-2016 v 21:03 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5534900 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív