Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Belladonna+něco k tomu(od semínek)-400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 81

Zdravím
Výborná připomínka.Sám nevím jak to patří.Přišlo mi to poštou a českej návod k tomu nebyl jen anglicky.
Byly tam obrázky toho shieldu obě varianty a k tomu popisky.Popiskům sem nerozuměl tak sem to tam prdl jak se mi to líbí víc.
Ocenil bych kdyby se k tomu někdo vyjádřil,kdy to mít jak otočený....Tobě K+ celkem důležitá věc a nikdo jinej si nevšiml.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 06-02-2017 v 15:07 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 82

Cis. Ma to byt kdyz se na to divas ve tvaru A . Jakoby sipka nahoru a odrazi se to z5 do stinidla a dosvicoje to kraje. Osobne bych to vyhodil pac to dela stin a funguje to suprove kdyz jedes 2 vybojky vedle sebe ,protoze ten stin ti presvicuje ta druha.
At to roste

Old Post 06-02-2017 v 18:38 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 83

Zdravím
Chlapi nestíhám,poslední dobou su v nějakým časovým presu a vážně nevím kde mi hlava stojí..
Ve čtvrtek nebo pátek už šmiknu tu belladonnu.Doufám že ve středu nějaký info dohodím.
Jinak už mám nachystaných 10 semen skunku 11 od DP.Tak jestli to někoho zajímá dejte vědět a já to tady zdokumentuju.
Buď budu pokračovat dál tady za tou belladonnou nebo to založím nově jak budete chtít,dejte vědět..
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 20-02-2017 v 02:49 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 84

Jasnem že zaujíma. Daj to, ako nové...

Old Post 20-02-2017 v 05:35 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 85






Zdravím
Tak sem tady se slíbeným příspěvkem.Psal sem že to čtvrtek-pátek šmiknu dneska sem to ale omrknul mikroskopem a rozhodl sem se to fiknout hned.70-80% zakalený,jantarový ještě nic podle mě akorát.
Kytky sem teda sklidil po 64 dnech květu což odpovídá tomu co říkají seed banky. V boxe mi teda zůstává 5 kytek 3x dutch kush a ty 2 haze.
Jestli máte dotazy rád odpovím.Foto 1-Naposled spolu.Foto 2-celek po stříhání,ta v pravo je Papaya.Foto 3a4-Belladonny s lahváčem pro srovnání.Foto 5-Pugét z Belladonny
Určitě to není ideální,ale já sem spokojen....
Zdárek

Málem bych zapoměl po tom stříhání zůstaly pěkně ulepený nůžky tak du pokoštovat

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 22-02-2017 v 18:50 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 86

Zdravím
Tak sem tady s asi posledním UPem.Včera po 73 dnech sem sklidil zbytek.Obě haze a 3x dutch kush.Bohužel se mi polámal aparát tak to ani nevyfotím..Já sem spokojenej i když pořád je co zlepšovat.Jestli to po usušení navážím ještě nevím,ale spíš ne.Vizuálně je to hezký a stačí mi to.Jestli mám 0,4 nebo 1,5 g na W je mě u zádele.Nejsu komerční pěstitel a ani to nemám na machrování.Nepěstuju ani proto že je to levnější než na černým trhu.Prostě mě to baví,baví mě to víc než hulit.Uspokojuje mě to a dělá mi to radost toť vše.
Od včera mám v jiffynách ten skunk 11 od DP jak už sem psal.....Tento pěst ale zveřejním pouze když bude potřeba nějaká ta rada.Leda by o to byl nějakej zájem(zatím se ozval jen odo).Určitě mám ale v plánu zdokumentovat můj out pěst,tam mám mnoha letý zkušenosti a hlavně nováčkům by to mohlo pomoct.Nebudu ale předbíhat na out je ještě času dost i když semena mám od listopadu a hlínu od prosinca Hlavně být připravenej.....Tak se mějte...
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 04-03-2017 v 05:42 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 87

Proc je hlina nejlepsi? Nevim ale skus jednou kokos a pojedes porad kokos :-D

Old Post 04-03-2017 v 14:36 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 88

Myslím si, že tento člověk má jasno v čem chce pěstovat a my ostatní bychom to měli respektovat a necpat mu stále jiná média. Osobně jsem měl nejmíň problému taky v hlíně. Kokos jsem zkusil a používám, hlavně z důvodu, že je lehký a nelze v podstatě přelít. Blbě se mě dostává k zadním květníkům a proto jsem volil kokos s dripem. Narazil jsem u nás v zahradnictví na super substrát, takovej krásně lehkej, bez klacků a všemožnýho bordelu, pokud si vzpomenu mrkl bych se jestli nemám někde obal. I bez přidávání perlitu je krásně vzdušnej i po x zalití, né jak ty kejdy, který standartně prodávaj, který po zalití sednou a když se nechaj proschnout je problém to znovu zalít, protože všechno teče dírama mezi hlínou a květináčem, místo aby to hlína nabrala do sebe. Byla to 70litrovka, za nějakejch 270kaček. Držím palce a doufám, že to bude bez problémů a nahodíš to sem. Nahodíš sem jak to dopadlo váhově?

Old Post 05-03-2017 v 15:48 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 89

Zdravím
Když je zájem tak jo info jak to dopadlo váhově dodám.Jenom ještě musíte chvilku počkat........
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 05-03-2017 v 17:16 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 90

Zdravím
Tak dnes kontrola a Papaya po dočištění zbytku listů a nastříhání na jednotlivý paličky pěkných 20,5 g z jedné kytky.
Na zbytek si musíte počkat...
Zdárek

Zdravím
Takže Belladonna,něco už sem pokouřil něco podaroval nic méně dnes naváženo 118g.
Sem teda zatím někde na 140g a pět kytek ještě čeká na zvážení,snad ještě dnes.Pokořit těch 200g by teda neměl být problém....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Naposledy upravil bruno.kudrna 27-03-2017 v 16:27 PM

Old Post 06-03-2017 v 13:18 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3937370 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív