Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Amsterodam - genetiky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Amsterodam - genetiky Příspěvek č. 1

Hojte all,

zalozil jsem nove tema urcene primo na doporucovani, rady, zkusenosti s odrudami prodavanymi v amsterodamu...

Verim, ze kazdy z vas uz navstivil tohle prenadherne mesto a okusil zdejsi atmosferu nebo o tom snil..

Sam jsem v amsterodamu ted byl poctvrte a tentokrat jsem to pojal jako testovani vsemoznych modelu...


Popisu zde modely co jsem vyzkousel a kde jsem je koupil...

Budu tez rad za vase tipy....

Old Post 08-11-2016 v 17:44 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 2

V Amstru jsem též byl před pár lety. Skvělá atmosféra hlavně okolo Old Church a Red light district, bavilo mě chodit těma uličkama zhulený a vybírat si holku. Jinak výborný vzorek byl Morrison Haze v malém coffeshopu The Doors - super atmosféra kalifornie konce 60. let, k tomu Jimmi Hendrix, The Doors, Pink Floyd. Po tom materiálu jsem necítil obě ruce a bratránek půlku obličeje, jak nás to rozsekalo. Jinak to zas takový masakr nebyl, vzorky srovnatelné s tuzemským indoorem. Jinak se podle mě spíš vyplatí sjíždět hash. Marocký, afghánský, černý plastik, atd. Před cestou domů nám toho trochu víc zbylo a nadrtili sme si to do polévky ze sáčku před odjezdem. Pak na letišti první otázka u bezp. kontroly: ,, Sir, are you ok?,,

EDIT: Jo a ještě je tam možnost užít si houbový trip. Dal jsem si střední vizionářské, zapil pár pivkama a ouha!

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 08-11-2016 v 17:56 PM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 3

Inac ak ste tam v lete, parada je sa nabalit matrosom a ist na plaz tusim tam nekam za Haarlem. Obrovska plaz, nudisti a podobne duny ako z tych filmov o vylodeni v Normandii. Sme tam na plech zhoubovani, holi behali a strilali do nackov

Old Post 08-11-2016 v 18:50 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 4

1. Crystal (Coffeeshop freedom - ok huleni, nestoji za rec)
2. Diamond Haze (Coffeeshop freedom - takova slabsi sativka, naladi vas ale take brzo odezni.....)
3. Candy kush (Coffeeshop freedom - To nej z zdejsiho lokalniho coffeshopu high docela silny ale cenove je to vyhodnejsi a nejlepsi nez zbytek z toho shopu)
4. Sour Bubble (Coffeeshop republic - libovka, high prijemne silny a vuni taky dobre)
5.Snowwhite (Coffeeshop republic - stredne silna indica, nestoji moc za rec)
6.Lemon haze (Coffeeshop freedom - pomerne slabe haze, nezaujalo me)
7.White widow (Coffeeshop freedom - prumerna indica)
8.Dr.Grinspoon (Barney's coffeeshop - na tohle jsem se tesil, ale bylo to docela zklamani.. za 18eur a ani to moc hezky nevypada a nevoni a high je docela silny, ale okusil jsem mnoho lepsich takze zas jednou - ZKLAMANI)
9.Vanilla kush (Barney's coffeeshop - silna high a krasne vonici, lepsi nadprumer)
10.NYC Diesel (Coffeeshop club media - hodne silny high, jeden top z amsterodamu co jsem okusil)
11.Pinneapple express (Coffeeshop club media - prijemny high na denni aktivity a krasne se pri nem jezdilo na kole po meste)
12.Blue dream (Coffeeshop club media - oproti blue dreamu z USA je to prumer)
13.Buddha cheese (Coffeeshop the Saint - krasa! tenhle model mi chutnal a skvely high pri kterem jsme se furt smali)
14.Kosher kush (Coffeeshop best friends - docela silna indica, ale taky draha.. 16e, myslim ze se najdou lepsi)
15.Lemon Haze hash (Coffeeshop best friends - krasne vonici hash, akorat trosku drazsi 12e za gecko a stav cisty high.. nejsem moc kamarad s hashy)
16.Strawberry Haze (Coffeeshop best friends - docela zklamani, slabsi a drazsi oproti jinym haze)
17.La Fire (Coffeeshop Voyagers - LA confidental x Fire OG - dost silny hybrid ktery ve me vyvolal cisty soustredeny high, vynikajici model)
18.Sleestack (Coffeeshop Voyagers - podle popisu hodne silna sativa, ale jak jsem si koupil 0.6g a hned z toho smotal brko pro 3 lidi a vykourili sme to pred cyklovyletem a celou dobu jsem si pripadal jen trosku high, tak nevim no asi nedoporucim)
19.Northern Lights (Coffeeshop jmeno nezname, nejaky mensi lokalni - prijemna indica, cenove vyhodnejsi nez v cofeeshopech v centru.. slusne pokourenicko)
20.Liberty Haze (Barney's Coffeeshop - Silny haze model, lepsi nez vetsina co jsem okusil.. stoji za vyzkouseni)
21.Blue headband (Coffeeshop Dampkring - paradni model, to nejlepsi co jsem v amstru doted mel... citil jsem v hlave bzuceni a odpalovacka to byla... ale trosku drazsi 16eur)
22.Triangle Kush (Coffeeshop Feels Good - stredne silna indica, hezka kush vune)

Posledni dodatek k amsterdamu a zbozi v nem nabizenem: Vuni jsou nektere modely docela fajn, ale vetsina proste nema svoje charakteristiky tak silne jak v obchode a silou vetsina modelu nedosahuje ani tem nad/prumernym v cr :/ U hashe je nabidka mnohem lepsi a cenove vyhodnejsi, akorat nejsem milovnik hashe..

Take tam nabizeji hash za 50-60e/gram, coz uz je podle me to same co se nabizi v USA jako sussi wax nebo vzdalene to pripomina suchy BHO..

Kamarad co zije od narozeni v amsterdamu mi vysvetloval, ze je to bud tim ze coffeeshopy nechteji nabizet prilis silne modely turistum... taky pry je omezeni pro coffeeshopy ze v jeden moment v obchode muzou mit maximalne nejake mnozstvi zbozi a musi to porad obmenovat, tj kvalita je nestala... on sam se rozhoduje pro pestovani v skrini kvuli tomuhle vsemu...

I tak to neberte jako odrazovani od cesty do amsterodamu... porad to ma svoje kouzlo zajit si do coffeeshopu, vybrat si z nabidky, sednout si a nasavat tu atmosferu...

Za me tedy amsterdam neni pro ty co chteji co nejvetsi silu od travky, to budete muset zustat zde v cr a pestovat svoje nebo najit skvelyho dealera a nebo pokud chcete tu nejvetsi kvalitu kupovat najisto a oficialne, tak se neda premyslet o nicem jinem nez USA - colorado, kalifornie..

Sam se tam vydam za 3 tydny znovu a zase vyzkousim jine cofeeshopy (Katsu, old amsterdam) a jiny typ truffles.

Pokud mate nejake svoje zkusenosti nebo tipy, budu za ne rad!

Naposledy upravil schutzesan 08-11-2016 v 21:27 PM

Old Post 08-11-2016 v 18:53 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux
Inac ak ste tam v lete, parada je sa nabalit matrosom a ist na plaz tusim tam nekam za Haarlem. Obrovska plaz, nudisti a podobne duny ako z tych filmov o vylodeni v Normandii. Sme tam na plech zhoubovani, holi behali a strilali do nackov


to muselo byt neco

my taky v lete 2013 s kamaradem jeli stopovat do amstru a pak sme skoncili v Haagu na nejakem vikendovem festivalu u plaze a samozrejme sme to prehnali s houbami + vodkou a skoncilo to tak ze sem se probudili po 3 hodinach schovani za kameny na plazi, tak ze na nas nefoukalo a ja jsem mel celou dobu svoji hlavu polozenou na kamaradove zadku zatimco on spal.. silenost..

Old Post 08-11-2016 v 19:02 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 6

a který Coffeeshop se musí navštívit?

Old Post 08-11-2016 v 20:25 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 7

tak bych to rozclenil na dve kategorie:

koupe zbozi:
Dampkring - zarucena kvalita a solidni jednani...
Barney's - slavne jmeno, kvalita dobra trosku drazsi (jen bych nebral grinspoona myslim ze za ty penize nestoji...)
Voyagers - kvalitou vypadal hodne dobre,cenami prumer a hlavne je hned kousek od centraal station..

koureni zbozi:
The Saint - paradni atmosfera a prijemna obsluha


slysel jsem o dalsich cofeeshopech ktere jsem nestihl nebo na ne zapomnel a urcite je chci otestovat:
Katsu
1e Hulp Coffeeshop
Coffeeshop The Stud

Old Post 08-11-2016 v 21:25 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 8

přemýšlím o prodlouženém vkendu ale myslím že víc jak 4 asi opravdu nezvládnu

Old Post 09-11-2016 v 13:19 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 9

amsterdam je skvelý- celkom fajný model AK47 v Smokey na Rembrandtplein

odporúčam sa vyhnúť Bulldog - ryžujú peniaze na mene (prvý kofík v amstri) - strašne veľa ľudí na fete a pri bare znova len fet -_- (tráva sa kupuje dole v podzemí)

inak jedna vec na ktorú vždy pri návšteve zabúdame- všetky coffeeshopy zatvárajú o 1 ráno

Old Post 09-11-2016 v 20:56 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 10

Prijemne bolo v kofiku Pink Floyd, super personal, ich Mothers Finest nas rozsekal na prach.

Old Post 10-11-2016 v 09:16 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-12-2008 - Amsterodam Gold - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7675550 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív