Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Hydro,Rockwool-uroda v háji
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Angel_wings
Nový Člen

Karma uživatele Angel_wings - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 2  

Hydroponie Hydro,Rockwool-uroda v háji Příspěvek č. 1



Zdravím vás všechny. Tak pro začátek 1 Grow v hydru indoor predtím jsem pěstoval pouze outdoory...mám tu velký problém zdědil jsem místnost kde jede 10 řízku v 4 týdnu květu ale sotva sem to dnes uviděl bylo mi jasné že je to celé na kokot...systém jakž takz dobrě sestaven ale v sudu není žádnej cyklus vody takže zálivka stoji...a vypadá to bledě...nevím jak více popsat nejsem jak říkam vubec zkušenej ale rád bych to aspon nejak zachranil nebo z toho něco dostal....za každou radu budu rád...viz

Chtěl sem umět létat, ještě neuměl sem
chodit, každý hledal rovnou cestu, já
hledal schody.!!!Každý kuřák má svůj
příběh. Takže dřív, než mu řekneš, že
kouření zabíjí, chci abyste věděli, že už
ho něco zabilo !!!

Old Post 19-10-2016 v 00:43 AM
Angel_wings je offline   Profil uživatele Angel_wings   Find more posts by Angel_wings   Foto galerie člena Angel_wings   Click here to Send Angel_wings a Private Message   Add Angel_wings to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

Chce to přihnojit a zajistit cirkulaci vody.. možná vyměnit roztok. Co je to za hydro systém?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 19-10-2016 v 13:58 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 3

souhlasím s kolegem, sou pekně podvyživený..mohl by ses více rozepsat, co a jak..viděl sem nějaký hadičky, je to driplý?

Legalize It!

Old Post 19-10-2016 v 19:30 PM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Angel_wings
Nový Člen

Karma uživatele Angel_wings - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 4



Zdravím a děkuju za rady, takže hydro je to driply, po tom co jsem zjsitil tak kazda kapilara vydává jinej prisou zalivky takze obednano( top spin 12) abych zajistil rovnomernej prisun zivin.Hnojky tam jsou Atami, dokoupeno filtr a vzduchovani v zalivce.

Chtěl sem umět létat, ještě neuměl sem
chodit, každý hledal rovnou cestu, já
hledal schody.!!!Každý kuřák má svůj
příběh. Takže dřív, než mu řekneš, že
kouření zabíjí, chci abyste věděli, že už
ho něco zabilo !!!

Old Post 20-10-2016 v 17:16 PM
Angel_wings je offline   Profil uživatele Angel_wings   Find more posts by Angel_wings   Foto galerie člena Angel_wings   Click here to Send Angel_wings a Private Message   Add Angel_wings to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1812320 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív