Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Den tmy po přepnutí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jeřdno
Nový Člen

Karma uživatele Jeřdno - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 16  

Nápad Den tmy po přepnutí? Příspěvek č. 1

Zdarec hledal sem tady na fóru jak je to s přepnutím a našel jsem zajímavou teorio o dnu bez svícení ale nenašel jsem žádný reakce a tak by mě zajímalo co na to říkáte?

"ja prepinam na kvet tehdy, kdyz je pletivo vyzrale resp. loupou se stonky....
poté dostanou 1 den tmy (to ve tme povyrostou cca 1-3cm)..."

sew@s

Old Post 10-10-2016 v 07:37 AM
Jeřdno je offline   Profil uživatele Jeřdno   Find more posts by Jeřdno   Foto galerie člena Jeřdno   Click here to Send Jeřdno a Private Message   Add Jeřdno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 2

Zdar,

něco to s kytkou jistě udělá - určitě dostane hlad po světle.
Nic přínosného v tom nevidím.Další stres.To že povyrostou o 3 cm je u zdravého Cannabis normální.
Aby mohla produkovat stavební látky tak právě světlo potřebuje - Fotosyntéza

K čemu by to podle té teorie mělo být dobré?Jenom že se povytáhnou?

Old Post 10-10-2016 v 08:19 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 3

No,když už jsme u toho světla tak jsem nalezl jeden mňamózní (stručný ale velice informativní) článek k rannímu brčku:

Kolik obecně potřebuje rostlina světla a proč?

http://dobrysklenik.cz/cs/content/1...rebuje-rostlina

Old Post 10-10-2016 v 08:35 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 4

Oživil bych toto téma. Díky odkazu v jiném vlákně ,sem si přečet část která mě zaujala. Překládát to nebudu. Máte někdo zkušenost?

"before you put your garden into flowering from 18 to 12 hours give the plants 36 hours of darkness, by doing this it will reset the plants natural body clock. After the 36 (or anytime after 24 up to at the most 40 hours) the plant will go straight into flowering rather than adjusting from 18 to 12 which in some strains can be an extra few weeks then when the plant is finished give it another 36 hours this will reset the body clock again this time the plant knows it is finished and will push out all remaining energy into its last trichome production"

Old Post 16-02-2017 v 06:50 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 5

Takže nikdo nezkoušel?
Jestli to někoho zajímá tak tady je odkaz na cizojazyčné vlákno.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=39373
Uvítal bych (a určitě nejen já ;o) kdyby se vyjádřil někdo zkušenější, přeci jen zkušenosti jsou tam pro i proti.

Old Post 17-02-2017 v 17:13 PM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3758800 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív