Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W - 9x Dutch Passion Mazar fem. v hlíně, SCROG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 17

[účet odstraněn]

Old Post 16-11-2016 v 10:20 AM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 18

Proc si to myslíš ?

Old Post 16-11-2016 v 11:16 AM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 19

[účet odstraněn]

Naposledy upravil Roiwer 16-11-2016 v 12:30 PM

Old Post 16-11-2016 v 12:18 PM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 20

jj, proto to mám takhle ve uprostřed.

Old Post 16-11-2016 v 15:08 PM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 21





Update - 21. den kvetu
Asi se mi je povedlo trochu přehnojit, tak jedna zálivka šla jen čistá voda s upraveným ph a zdá se, že problém je prozatím vyřešen, uvidíme v budoucnu, zda to byl opravdu ten problém.
Jak je na tom SCROG v tomto období květu? Měl bych ještě trénovat ? Já je nechávám už volně růst, jen jsem je trochu zpřeházel aby si co nejméně stínili.

Old Post 21-11-2016 v 20:49 PM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 22

Update - 28. den květu

u jedné kytky mi neustoupilo žloutnutí listů, proto jsem se rozhodl úplně vynechat dusík z dalších 2 zálivek u všech kytek. Jinak bez komplikací. Pomalu se zastavuje růst. Přidal jsem žluté lepové destičky jako indikaci a prevenci škůdců a zatím jsou čisté.

Old Post 30-11-2016 v 07:57 AM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 23

Já už bych tam dusík ani nedával.... Ve větší míře může zpomalit, nebo úplně zastavit květ.

Old Post 30-11-2016 v 10:20 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 24



jeste pridam nejake fotky

Old Post 30-11-2016 v 11:07 AM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 25

Pokračování nikde?

Old Post 19-01-2017 v 20:06 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2570700 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív