Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Použít či nepoužít BOOST
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Použít či nepoužít BOOST Příspěvek č. 1

Zdravím lidičky. Touto cestou se chci zeptat, jestli jste někdo zkoušeli jet s boostsem a další kole bez. Jestli jste opravdu poznali vidětelny a vůbec jakýkoliv rozdíl. Já zatím jedu bez a vypadá to superně . Nicméně mě zajímá i tento doplněk. Rad zkouším a experimentuji a udělám vše abych mě holky dovedl k dokonalosti. Diky za odpověďi. Zdar a sílu

Old Post 03-10-2016 v 07:49 AM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Čus, je velká otázka jaký boostr. Některé jsou podle mě opravdu hodně účinné, a u jiných neuvidíš skoro rozdíl. Z vlastní zkušenost. Už jsem jich velkou řádku zkusil.

Jedna kombinace podle mě z naučenějších boostru je Bloombastic od Atami (i BIO je super) spolu s Hesi Boost. Opravdu uvidíš hned druhý den po zalití rozdíl. Palice se zalijí pryskyřicí že se začnou hned třpytit. A ta vůně je úplně brutální.

Jinak samozřejmě doporučuji všem požívat aspoň kvalitní základní hnojiva. Bohužel se mi stává u známých že ani toto nedělají. Tak že se s někým bavit o boostre je skoro zbytečné.

A důvod používat základní hnojiva + boostr je jednoduchý. Za docela málo peněz je hodně muziky. Ze "sena" se může stát úplně převoněná bomba s luxusní chutí. To co do toho naliješ se ti minimálně 10x vrátí. Dokonce můžou být díky tomuto odolnější vůči plísním i parazitům. Zvýší se esenciální oleje = vůně, chuť a víc pryskyřice. To taky zvyšuje činné látky v hotovém materiálu.

Tak že ti opravdu doporučuji zakoupit kvalitní základní hnojiva + pár boostrů ty co jsem psal plus například nějaké PKčko a máš vymalováno.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-10-2016 v 13:03 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 3

Já jedu hydro nft do toho používám canna aqua Flores už budu mít za sebou 3 týden květů a porad na tím přemýšlím. Četl jsem ze když použiju booster přímo od canna tak se účinek ještě víc umocní. PK 13/14 mám už nachystané. Dobřoš diky moc za tvůj názor.

Old Post 03-10-2016 v 13:26 PM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

No u všech značek chtějí aby si používal hlavně jejich doplňky. Ale zrovna canna boost mě moc neoslovil (skoro žádný rozdíl za ty peníze).

No moc nepřemýšlej kup si Bloombastic a Hesi boost a uvidíš sám. Tahle kombinace se mi zatím líbí ze všeho nejvíc. Hesi boost voní jak ovocný nektar skoro mám chuť si cucnout. A Bloombastic je taková zelná zajímavě vonící tekutina (ani to s ním nemusíš přehánět).

Ale samozřejmě rozhodnutí je plně na tobě.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-10-2016 v 14:22 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 5

Já si rád nechám poradit, aby n nic nedojebu a jaké k tomu jedeš klasické hnojky?

Old Post 03-10-2016 v 14:43 PM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

Já jedu od Advanced Nutrients Connoisseur A - B (zatím nejlepší výsledky). A pak toho tam leju docela dost. Ale už mi to pomalu dochází a chci zkusit komplet od REMO nutrients protože Rema jsem sledoval na youtube už řádku let.
Tak že chci otestovat co to vytvořil. Nebo spíš na čem má svůj obličej.

Old Post 03-10-2016 v 23:36 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 7

Remo nutrients mě taky láká. Doufám, že letos bude mít stánek na cannafestu stejně jako loni. Při troše štěstí ho tam můžeš potkat a prohodit s ním pár slov


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 04-10-2016 v 08:11 AM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9883730 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív