Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Hlína 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box Příspěvek č. 1

Ahoj,
tak po několika punkových indoorů jsem se dokopal a koupil si box. Jsem zvědavý, jak to v něm pojede, nemám s ním žádné zkušenosti, takže ocením rady a připomínky. (Jen upozorňuju, že pěstuju pro radost, nejsem chemik, takže hodnoty PH, EC apod na mě pls nezkoušejte, to jen v případě, kdyby se něco podělávalo a já nevěděl,co to je).

Box: 150x80x200
Odtah: 180m3/h
Větráky: 2x 20cm, 2 stupňový
Světla: 2x250W, růst HQI, pak sodík
Stínidla: obyč Hammer
Květníky: teď 13x13 (1,5l), pak 24x24 (11l)

A teď konečně to zajímavý
Médium: substrát ATAMI KILOMIX, byl pěkně mastnej, tak snad bude dobrej, složení se mi líbí
Hnojiva: Plagron terra grow, terra bloom, enzymes, PK 13-14, ATAMI Bloombastic (vůbec poprvý jedu kupovaný hnojky, doteď jsem dával domádo koncentrát ze slepičinců a kopřiv )
Osazenstvo: řezy, 12x Agent Orange (Orange Velvet x Jack The Ripper) 50/50, tuto odrůdu jedu taky poprvý, tak uvidíme.

1. foto BOX
2. foto Substrát
3. foto profilovka Agent Orange, ke který bych se chtěl aspoň vzdáleně přiblížit
4. foto Takhle zatím holky vypadají

Ty 2 vpravo jsou v malym květníku jen pro sichr, kdyby se nějaká ve velkym pokazila nebo byla výrazně pozadu. Chtěl jsem 8 řezů, mám jen 10 velkých květináčů a dostal jsem 12 řezů...
Nejsem si jistý, že dokážu ukočírovat 10 kytek, natož 12 v takovym prostoru a tak se dvou zbavim a i tak budu mít hoňku si myslim. Zelená zahrada tu jede 2x 400W HPS, 10x PP a má to nádherný, ale to je profík, takže to bude výzva.

Fotky jsou ze včera, dneska je už začnu ohýbat. Síť nemám a ani to sní neumím, takže pojedu klasicky ohýbačku, vytáhnu do stejný výšky několik vrcholků, pak přepnu a oholím spodky. K tomuhle se klidně vyjádřete, nechám si poradit s kočírováním, jak píšu jedu to takhle v uzavřenym prostoru prvně.

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 28-09-2016 v 13:13 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-01-2017 - 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box - 119 odpovědí
28-09-2016 - 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box - 0 odpovědí
18-11-2012 - 16x Agent Orange, 450-660W HPS - 50 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3856900 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív