Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Úplně poprvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bundy
Nový Člen

Karma uživatele Bundy - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 22 

Obecné Úplně poprvé Příspěvek č. 1



Box:95x95x180 sádrokarton
5xCritical RQS Feminizovaná
Odtah:NTS UFO Fan 125RT, 0-430m3/h
Pacháč:Prima Klima filtr K2600 s aktivním uhlím ECO 125mm
Stínidlo: Adjus A-Wing LUCILU Reflector Medium
Výbojky:Sunmaster cool deluxe 600 W MC/MH
Sunmaster 600 W HPS Deluxe
Předřadník:ETI 600W
Hnojiva:Agrobio stimulator zakořenění
Plagron Alga grow
Plagron Alga bloom
Ozonér Cornwall El. 200mg/hod,7W
Zvlhčovač vzduchu Sencor SHF 1010

Old Post 16-09-2016 v 14:53 PM
Bundy je offline   Profil uživatele Bundy   Find more posts by Bundy   Foto galerie člena Bundy   Click here to Send Bundy a Private Message   Add Bundy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bundy
Nový Člen

Karma uživatele Bundy - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 2


Teď jsou kytky dva dny po fimu,na každé vyrazily 3-4 nové vrcholky,na jedné kytce mi mladé listky žloutnou a staré na sobě mají hnědé skvrny,co se týče těch žlutých myslím že jsem to přehnal s hnojivem a ty skvrny snad popáleniny od kapek vody za světla(rosil jsem je) co myslíte vy?Jinak pH mám 6,7

Old Post 16-09-2016 v 15:00 PM
Bundy je offline   Profil uživatele Bundy   Find more posts by Bundy   Foto galerie člena Bundy   Click here to Send Bundy a Private Message   Add Bundy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 3

co to máš za hlínu ? Light Mix ? Ten bych hnojil až po dvou týdnech,2ml na litr bych začal a né 4ML jak je na obalu

Old Post 16-09-2016 v 16:45 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bundy
Nový Člen

Karma uživatele Bundy - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od crazyn
co to máš za hlínu ? Light Mix ? Ten bych hnojil až po dvou týdnech,2ml na litr bych začal a né 4ML jak je na obalu

Vlastní mix,rašelina,perlit,kokos,pomery z hlavy nevím mám je napsané doma,ale souhlasim začal jsem hnojit už po 8 dnech měl jsem vydržet ještě teď to zalevam jen čistou vodou.

Old Post 16-09-2016 v 18:05 PM
Bundy je offline   Profil uživatele Bundy   Find more posts by Bundy   Foto galerie člena Bundy   Click here to Send Bundy a Private Message   Add Bundy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 5

EC drž kolem 6

Old Post 16-09-2016 v 18:48 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 6

kolik že ? snad 0,6 ne ?

Old Post 16-09-2016 v 18:49 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 7

Spise myslel PH pac to mas spise jako kokos nez jako hlinu kde se dava vetsi ph co jsi uvadel.

Kvalita predevsim!

Old Post 16-09-2016 v 18:58 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 8

Ahoj. Koukám, že máš světlo 600w to jim teď dáváš plnou palbu? Pokud ano tak ty fleky jsou z přebytku světla, také jsem se s tím potýkal...
Jinak Já osobně už u hlíny EC neměřím dávám jim podle toho jak se mi zdají ale samozřejmě dodržuji tabulky o tom žádná.
Já v hlíně (plagron light mix, canna tera professional) přihnojuji až po 10. dni 25% dávkou hnojiv na rozjezd dřív nehnojím...

A jen tak pro zajímavost s rašelinou opatrně, ne z vlastní zkušenosti ale hodně jsem četl, že to kývá s Ph.

Tak nechť se daří. Budu sledovat

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 16-09-2016 v 18:59 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777
EC drž kolem 6


omlouvám se myslel jsem ph... doufám že si to nespálil......

Old Post 16-09-2016 v 19:40 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bundy
Nový Člen

Karma uživatele Bundy - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 10

Jinak ještě jsem zapomněl na wormy že jsou v substrátu,jo dávám jim plnou palbu,ale aspoň jsem světlo trošku přizvedl,pH jsem upravil zálivkou na 6,3 a nehnojim zdá se mi že už to není až tak žluté jak to bylo a roste to fest,zitra hodím fotky.Jo a už celkem solidně voní a ty hnědé fleky se zatím nešíří tak uvidíme.

Old Post 17-09-2016 v 09:31 AM
Bundy je offline   Profil uživatele Bundy   Find more posts by Bundy   Foto galerie člena Bundy   Click here to Send Bundy a Private Message   Add Bundy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 11

Pro zacatek muze dat to svetlo klidne i 70-80cm to vubec nicemu nevadi. Jen kdyby se zacly tahnout tak to stahni.

Kvalita predevsim!

Old Post 17-09-2016 v 09:45 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bundy
Nový Člen

Karma uživatele Bundy - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 22 

Obecné Příspěvek č. 12



Jak radil Mocnyokurek zvedl jsem lampu na cca 70 cm,po třech dnech zalévání čistou vodou žlutá pěkné mizí a začíná se to zas zelenat,takže špica.Jo ještě jsem zapomněl posledně napsat že jsem se lekl divného jakoby useklého tvaru vrchních listů až pak mi došlo že je to fim

Old Post 19-09-2016 v 05:25 AM
Bundy je offline   Profil uživatele Bundy   Find more posts by Bundy   Foto galerie člena Bundy   Click here to Send Bundy a Private Message   Add Bundy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bundy
Nový Člen

Karma uživatele Bundy - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 13

Někdo na groweru psal že používá fim techniku a potom na nových vrcholcích znovu nad třetím patrem,co vy na to? A co zastřihávání bočních větví dá se?

Old Post 19-09-2016 v 15:51 PM
Bundy je offline   Profil uživatele Bundy   Find more posts by Bundy   Foto galerie člena Bundy   Click here to Send Bundy a Private Message   Add Bundy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 14

Já FIM vždy používal jen jednou , automaticky se vrch spomalil a boční větvě vyrostly do urovně vršku,nejsem si jistý zda Fimování bočních větví bude mít stejný učinek jak na vrcholu

Old Post 19-09-2016 v 16:41 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-11-2005 - Znovu poprvé - 9 odpovědí
22-09-2005 - 70W poprvé - 29 odpovědí
10-01-2004 - poprvé... - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0948130 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív