Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » 150w sodík vertical chlazení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kuusmi
Nový Člen

Karma uživatele Kuusmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 28  

150w sodík vertical chlazení Příspěvek č. 1

Zdravím,
tak došlo na to čeho sem se bál. Mám kalfas 2x 90l a nahoře mám připevněnej sunon s 183m3/hod
http://shop.official.cz/ventilator-...b1-6a-7272.html
V dolním kalfasu mám po celém obvodu 1 cm s rozestupem 3 cm díry a 3 velké díry 10x4 cm.
Teplota je však 33 stupňů. (večer když sodík zhasne tak cca 22)

Mám vyměnit horní ventilátor za nějaký silnější (kolik m3/hod by to uchladilo) nebo mě napadlo pod sodík koupit nějaký menší ventilátor a položit ho na bubbler tak, aby foukal na sodík a pomáhal tomu hornímu.

Ale je to divný... box je inspirován od g_mana (150w mobilní box) a ten tam měl pasiv + tenhle větrák a psal že mu teplota nevyleze víc jak 27 stupňů. Jsou sice vedra, ale stejně.

Díky za názory

Old Post 15-09-2016 v 20:56 PM
Kuusmi je offline   Profil uživatele Kuusmi   Find more posts by Kuusmi   Foto galerie člena Kuusmi   Click here to Send Kuusmi a Private Message   Add Kuusmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

vent za 400 kc a mas po problemech...

http://www.growmania.cz/ventilator-...7-pa-p-869.html

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 15-09-2016 v 21:02 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuusmi
Nový Člen

Karma uživatele Kuusmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 3

A určitě to uchladí? Co jsem tak koukal tak tenhle má 105 m3/h a ten sunnon má 180m3/h ani ten tlak není tak rozdílný, ale moc se v tom nevyznám, jenom porovnávám hodnoty. Ještě sem přemýšlel, že bych 150w hodil do cooltube, ale to nevím jak bych připevnil ke stropu kalfasu.. zase takový kutil nejsem Jediný co mě napadlo, jestli neexistuje nějaká příruba na CT. Něco jako toto
http://www.growmania.cz/priruba-pla...ami-p-3297.html

Old Post 01-10-2016 v 11:09 AM
Kuusmi je offline   Profil uživatele Kuusmi   Find more posts by Kuusmi   Foto galerie člena Kuusmi   Click here to Send Kuusmi a Private Message   Add Kuusmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 4

...uchladí.ale vedra sou vedra...taky s tim bojuju...mozná bych opravdu ale pokoupil silnější vent.....

Old Post 05-10-2016 v 14:15 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuusmi
Nový Člen

Karma uživatele Kuusmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 5

No, tak sem našel ještě sunon 120x120 s 253 m3/h, 150CFM a stejně tam je 30 stupňů...

Old Post 08-10-2016 v 15:33 PM
Kuusmi je offline   Profil uživatele Kuusmi   Find more posts by Kuusmi   Foto galerie člena Kuusmi   Click here to Send Kuusmi a Private Message   Add Kuusmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3224830 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív