Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Grow Panel 225 LED
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Grow Panel 225 LED Příspěvek č. 1


Zdravím,

protože nemám moc zkušeností s ledkama. Ptám se Vás. Dostal se mi rukou tento panel Grow Panel 225 LED, 460nm,630nm z této stránky https://ampul.cz/grow-panel-225-led.html . Podle všeho by to mělo být 14W.

A otázka zní dá se to k něčemu vůbec použít? Např k zakořeňováni klonů či rozšíření spektra k mamkám? Dostatečná watáž?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 22-08-2016 v 17:21 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 2

Jasně že je dobrý. Já mám Led modul 10W a naprostá spokojenost.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 22-08-2016 v 17:54 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Martin666
Jasně že je dobrý. Já mám Led modul 10W a naprostá spokojenost.

Diky, a na co svítíš nebo kolik prostoru to v pohodě osvětlí? Mám například Dark Propagator (90x60x90 cm) Myslíš že by to bylo ok? Bohužel u tohoto panelu toho moc nepíší ani lomeny prostě nic.
Tak se v tom krapet ztrácím. Do teď byli max úsporky, metle nebo sodík.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 22-08-2016 v 20:15 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

Ahoj.

Ja se brzo chystam na svuj druhy grow a ptal jsem se tady opravdu tech zkusenejch co jedou nekolikate kolo jen na ledkach ,podivej se na me vlakno a precti si posledni dve stranky a dozvis se ze na takovehle ledky rovnou zapomen. Jedine COB.LED !!! ,samozrejme ze ne cinske napodobeniny.
Hlavne je dulezity co od toho ocekavas? G...?

Jina levnejsi alternativa je T5 HO.
Podivej na ty palky az k nim da ruku.

https://www.youtube.com/watch?v=ij0iur1p_44

Tak at te to roste !!! Drzim palce !!! A prid se taky podivat .

Old Post 22-08-2016 v 21:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od V.Butch
Ahoj.

Ja se brzo chystam na svuj druhy grow a ptal jsem se tady opravdu tech zkusenejch co jedou nekolikate kolo jen na ledkach ,podivej se na me vlakno a precti si posledni dve stranky a dozvis se ze na takovehle ledky rovnou zapomen. Jedine COB.LED !!! ,samozrejme ze ne cinske napodobeniny.
Hlavne je dulezity co od toho ocekavas? G...?

No popravdě neočekávám nic. Dostal jsem ho za pakatel. Chtěl jsem to hodit k mamkám kde mám už 2x 125W úsporky. Ale právě nevím jestli bych jí mohl využít i jinak např na klony. Nebo i jen tak ze srandy k 600W sodíku.
Nebo například k dosvícení bazalky za oknem nebo čehokoli. Právě nevím kolik můžeš osvítit.
Maximálně že skončím u toho plánu který jsem měl už na začátku a jen tak k dosvícení u mamin.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-08-2016 v 11:42 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 6

A co to vzít jako výzvu? Je tam dost červený, nechat jednu kytku dokvést? Obohatit "ultra" mikro pěst dred? :-) Tak 10g? nebo víc? :-)

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 23-08-2016 v 17:53 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 7


Nedám na Ledky dopustit. Nízká pořizovací cena. Nízká spotřeba. Netopí..prostě samá pozitiva...květinky jsou blahem nadšené.
Na Tvůj Dark Propagator 90x60x90 by ti bohatě stačila ten jeden Led-modul 11W za 200kč co mám já a ještě by ti zbylo světlo pro sousedy..všimni si té spotřeby 11W, to je prakticky nic.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 23-08-2016 v 19:47 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 8

na zakořenění klonů stačí ale tím to tak končí, cena je lákavá ale životnost bude velmi nízká a nechat tam něco dokvést znamená doopravdy tak 10g řídkého venku...

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 06-09-2016 v 21:28 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5907060 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív