Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » auto. závlaha
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

auto. závlaha Příspěvek č. 1

čau, potřebuju poradit. finance jsou omezený.

mám ponorný čerpadlo 6500l/h, výtlak 6m.
myslíte že by se dala udělat závlaha tak, že dám plastovej sud (nějakých 200-400l), do sudu vodu + hnojiva na hydroponii či aquaponii, do toho to čerpadlo, od čerpadla hadici k pěstebnímu prostoru a natahnout ji doprostřed prostoru a udělat rozvod k jednotlivým květináčům (něco jako drip, ale při tomhle výkonu čerpadla se bojim že to nebude kapat ale přímo chcá*), přes časový spínač, třeba jako když zalévám ručně tj. jednou za 2-3 dny to pustit zhruba na minutu(nebo i jen na pár vteřin, protože 6500:60= cca 108 litrů za minutu) před rozsvícením. Medium by byla hlína,ale kvuli kazivosti hnojiv bych používal hnojiva na hydro/aqua. Samotřejmě v sudu by bylo ph srovnaný,ec srovnaný ale to je snad jasný, spíš mi jde o to jesti se do toho mam vubec pouštět. Jde o to že nebudu mít k roomu přístup denně, spíše jednou za 14 dní i déle.

květiníků by bylo 16. 600w hps, hlína.

pokud tohle někdo realizoval s podobným čerpadlem určitě sem napiště poznatky. díky

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 16-08-2016 v 17:12 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 2

Půjde, je třeba se podívat jakej jde z vývodu čerpadla tlak a případně ještě zredukovat než to pošleš do kapkovačů ktré zvládají kolem 4barů. Osobně bych redukoval tak na 2bary aby ti to neruplo (nepovolil spoj) někde v rozbočovači nebo za ním. Mrkni kolik dává čerpadlo barů a uvidíš.

Old Post 16-08-2016 v 17:33 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 3

Spíš bych viděl problém v hlíně když rozdělíš do 16 květníků 108 litrů vody tak to je masakr . brutálně přelito než to vyschne ty těch 108 litrů nasolíš znovu takže potopa tě podle mě nemine kytky přelitý a růst ti to určo moc nebude . V hlíně jsem zažil zalívání po dvou dnech ale když nechtěli tak třeba až po 5 vždy jsem těžkal květináč je důležitý suchý mokrý cyklus . A když to budeš mít nastavený třeba po 3 dnech a kytky budou stále mokrý . To jak si to popsal nemůže fungovat takhle rozhodně ne já to studuju už 3 týdny a projel jsem spousty kol místních členů taky chci rozjet hydro drip . Určitě si o tom něco přečti než se do toho pustíš a čerpadlo 6500l/h je podle mě zbytečně moc když budeš mít keramzit a častější zálivku určo to půjde ale na hlínu zapomen není vhodná na větší dávku vody . Kokos je lepší já osobně mám čerpadlo 2000l/h a bohatě stačí navíc ten tlak třeba se ti to tam někde rozpojí kámo a jestli bys to měl v bytě tak by ses akorád zajebal . Ale neříkám že by to nefungovalo ale musel bys určitě korigovat tlak vody když by ti vyletěla hadička z jehly a třeba ti začala cákat na lampu předřadník. Navíc není nad to když máš kytky pod kontrolou a odjet třeba jak píšeš na 14 dní i déle není moc cool . Ale nechci ti to rozmlouvat ale takhle bych se do toho nepouštěl já osobně co člověk to názor .

Old Post 16-08-2016 v 20:11 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 4

Jasný čerpadlo je silné jak prase, tu zálivku (množství vody) usměrní přeci kapačema ne? Dělaj se 2-8 l/hod. Mrkni třeba sem, dá se tu koupit uplně vše a řekl bych za hubičku. http://www.zavlahy-jerabek.cz/2361-...kovac-azud-pcr/
Takže pohoda. Jinak pravda, na hlínu tak, 1x za 5dní a v pozdějším květu třeba 3x to si snadno vychytá. Osobně bych použil slabší čerpadlo, ale pokud ho máš a trváš na něm, tak já bych šel čerpadlo, regulace na max.2bar a pak rozvody a kapače. pokud ti do rozvodu půjdou 2 bary a uděláš ho pořádně tak ti garanuti že nebude problém.

Old Post 16-08-2016 v 21:02 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 5

Pokud se s tím nechceš jebat, tak kup tohle a máš klid (lze použít na 1-25 květináčů.
http://gola-sada-tona.cz/micro-drip...8500140706.html

Old Post 16-08-2016 v 21:16 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 6

Já to tak něak skládal podle tohoto vzal jsem si z toho pár rad jestli chceš zavlažovat tímto stylem tak si pročti toto . http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74568

Old Post 17-08-2016 v 16:20 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 7

Vykašli se na tu kalovku, co máš, a udělej to podle Jaguara v receptáři, návod je v odkazu o příspěvek výše, člena bcbud23. Funguje to parádně. Bude Ti stačit to čerpadlo Comet Geo plus a udělej pak kapilárový rozvod stejně, jak to má Jaguar. Určitě kup ty tlakové ventily. Pořádně to nastuduj, a pak se do toho pust. Bude Tě to stát do 2k.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 18-08-2016 v 09:46 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-06-2020 - Automat. závlaha 12 volt - 13 odpovědí
23-10-2006 - kapilárová závlaha - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8645070 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív