Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » absence v praci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
tyn1kdy
Stálý Člen

Karma uživatele tyn1kdy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 31  

absence v praci Příspěvek č. 1

Zdravím, sice to s growerem vůbec nesouvisí, ale už nevím kde jinde se ptát. Nevíte za kolik absencí v práci (A) vám hrozí ukončení prac. poměru? Popřípadě, nevíte ještě jestli zaměstnanec musí být informován, pokud nějakou absenci dostane? A nemyslím na výplatní pásce. Omluvil jsem se přes kamaráda a dostal jsem 2x A a vidím to až na výplatnici, tak jsem docela nasranej. díky

Old Post 21-07-2016 v 13:03 PM
tyn1kdy je offline   Profil uživatele tyn1kdy   Find more posts by tyn1kdy   Foto galerie člena tyn1kdy   Click here to Send tyn1kdy a Private Message   Add tyn1kdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 2

citace:
Neomluvené zameškání práce v trvání 5 dnů zpravidla představuje podle rozsudku Nejvyššího soudu ČR ze dne 21. 5. 2008, spis. zn. 21 Cdo 2542/2007, samo o sobě porušení pracovní kázně zvlášť hrubým způsobem a odůvodňuje rozvázání pracovního poměru okamžitým zrušením.

+
musí být také přihlédnuto k důsledkům jeho nepřítomnosti v práci pro zaměstnavatele, k jeho dosavadnímu postoji k plnění pracovních úkolů atd....

http://www.mesec.cz/clanky/kdy-jde-...azov-na-hodinu/

Moje rada di se někam omluvit, řekni jak to bylo a že už se to nebude opakovat.. a už to nedělej

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 21-07-2016 v 13:23 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 3

Jak pise anuvin toto jiz nikdy nedelej. POkud nemuzes do prace dorazit, sam zavolej sefovi a vec mu rekni. Nebo aspon posli SMS. Takhle si koledujes o zbytecny pruser a nebudes mit nikde zastani + budes mit v papirech ten paragraf a pristi zamestnavatel uz te kvuli toho nemusi prijmout. Na pracaku dostanes fakace a socka te posle pod most...

Kvalita predevsim!

Old Post 21-07-2016 v 15:56 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 4

Zdar, je to asi v každé fabrice jinak, já jsem byl při nástupu upozorněn že díky nějaké vnitřní směrnici mě mají právo vyhodit už za jedno A. Jak píšou kluci, vždy volej nadřízenému a za tuhle chybu se jdi omluvit na příslušná místa.
S tou sockou to není pravda, každý občan ČR má nárok dostávat dávky, i ti největší humusáci houmlesáci s hovnem na prdeli. Ovšem musí být schopni vypsat pár papírů a v případě žádosti o přispěvek na bydlení i náklady s ním spojené. Když tě vyhodí z práce a pracák tě vyfakuje máš nárok na přispěvek na živobytí , přispěvek na bydlení a doplatek na bydlení. + něco na ďeti když máš .

Old Post 22-07-2016 v 01:45 AM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 5

Nechci bejt žádnej fašista ale lidi kteří v době Telefonů,Facebooků,Massangerů nedokážou včas informovat pověřenou osobu(šéf,zaměstnavatel,nadřízený) o své nepřítomnosti,by zasloužily okamžitej vyhazov.Jsme jenom lidi a stát se může cokoliv ale zvednout telefon a dát vědět že dnes nepřídu-protože a proto je snad naprostý základ slušného vychování.A nějaký ...hele Šéfe von Pavlík dnes nepřijde protože ho hrozně bolí za krkem.....no wtf.to snad nikdo nemůže myslet ani vážně:-)

Důvod proč mě to tak vytočilo je ten že když jsem organizoval bourácí práce na baráku tak mi brigádnici chodily jak se jim hodilo.Amen Čau

Old Post 12-08-2016 v 11:46 AM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 6

Taky je rozdíl když jde o firmu s 5-ti zaměstnanci, kde každá nepřítomnost znamená problém a firmu s 1500 zaměstnanci, kde jde jednotlivce snadno nahradit. Každopádně několik A znamená možnost zaměstnance vyhodit, pokud při nástupu byl proškolen (a podepsal) že za neomluvenou absenci může být výpověď. Pokud takto proškolen nebyl, tak by měl dostat vytýkací dopis a za další A by pak mohl následovat vyhazov. U nás v dělnických profesích je za to obvykle vyhazov, v THP kategorii jednou ústní TYTYTY, pak písemná výtka a pak vyhazov.

Old Post 12-08-2016 v 14:15 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyn1kdy
Stálý Člen

Karma uživatele tyn1kdy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 7

Děkuju za odpovědi . Jasný chápu to, moje chyba....jde mi jenom o tom jestli by mě měli informovat sami od sebe za to že jsem dostal absenci, popřípadě něco podepsat....a néé že to uvidím až na vyplatnici

Old Post 12-08-2016 v 14:27 PM
tyn1kdy je offline   Profil uživatele tyn1kdy   Find more posts by tyn1kdy   Foto galerie člena tyn1kdy   Click here to Send tyn1kdy a Private Message   Add tyn1kdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 8


Koukej makat, bez práce nejsou koláče

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 12-08-2016 v 19:42 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6993300 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív