Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zajdovo Gró 2016, Louka, Durban Poison/Shaman/Passion 1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 33




Zkousel jsem shamana, chut nic moc, ale mastil dost dobře. Co se tyce nejakyho curingu tak bohuzel, suseni probehlo pak na rychlovku, takze mam na troud uschly konecny produkt.Hodnocení - musel jsem dat mnoho energie a nemalo vydaju, ale byla to zábava. Skoda konce, ale chybama se clovek uci. Behem tydne pojedu na jiny misto, kde jsem tomu tolik nevenoval, vysadil pozdeji a mam tam neco, kde muzu nove nabyte zkusenosti zkusit uplatnit a chyb se vyvarovat. Tak to sem kdyztak pak jeste nasdilim. Pratele leciveho kvítí a stavu hluboke relaxace. Prozatim díky za sledování a uvidíme co dál. Při nejhoršim nashle napřesrok. Nadrzenej Zajda

Old Post 08-11-2016 v 02:49 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9563210 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív