Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pozor na zmrdy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Pozor na zmrdy Příspěvek č. 1

Zdravím,

chtěl bych se podělit o zkušenost se směnou s jedním člověkem z Brna. Ve zkratce, dejte si pozor na to aby jste dávali cokoliv dříve než je třeba. Zmrdi používají taktiku zamčených dveří, resp. vypnutý či dysfunkční central. Nechají si vše předvést v kufru a při přechodu do vozidla vám prostě neotevřou a zdarec. Jak je to triviální, přijít o řezy či o cokoliv jiného. Bohužel co se bavím s kolegy je to poměrně čase. Věřím, že existuje karma a těmto lidem se to vrátí, dříve nebo později.

Dávejte na to pozor, vybírejte si lidi, nepodporujte zmrdy.
Dotaz: máte nějakou podobnou zkušenost?

Díky

Old Post 16-07-2016 v 15:26 PM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
melir
Sponzor serveru

Karma uživatele melir - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 2

Zdar.Zmrdi jsou všude.Tak např:Zastaví se jeden (ne zrovna nejlepší)známej,ale nechci ho hned vyhazovat,jsou přece velikonoce,tak na něj jednou za rok budu hodnej.A zcela vyjímečně mi za ty šroubky a matičky něco nabízí,asi aby nemusel do železářství :-)
Při předání krabičky šroubků je všechno v pořádku,spokojenost na obou stranách.Najednou za 2minuty zvonek.Dotyčnej tvrdí že se s bráchou v autě poradil a že to nechce protože toho je málo a závity jsou nekvalitní :-)
Sahám do kapsy,vracím odměnu,beru krabičku zpět se slovy "piš si,že si ty závity nechám co nejdříve přeměřit (bo nemám šupleru).Zmrd beze slova odchází a já spěchám ke stolu.Vysypávám krabičku a nemýlím se,je to ultrazmrd!V krabičce chybí několik největších šroubů.Ultrazmrda uplně vyřazuju ze života a za týden se doslechnu,že ultrazmrd má poladěnou fasádu za podobnej poděl.Morčata na útěku maj pravdu:"Dušan neni člověk Dušan je Gej" :-)))

Old Post 17-07-2016 v 08:26 AM
melir je offline   Profil uživatele melir   Find more posts by melir   Foto galerie člena melir   Click here to Send melir a Private Message   Add melir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 3

inpeer: tos mu dal řezy do kufru a kdyz te pozval si sednout do auta aby ti dal kesh tak neslo otevrit a odjel jo ?

malir: jo tak to je ale extra level kdyz je to nakej "znamej" kde je dost sance ze se jeste uvidite
Dle me nejlepsi reseni tuhle prihodu o tomhle Dušanovi povedet vasi mistni vesnicky drbne... aby si nanej vsichni daly bacha

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 21-07-2016 v 12:46 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 4

Zdravím,

byl to kontakt přes známého, vymyslel si příběh že potřebuje pomoc...
Nebrat takové!

Old Post 21-07-2016 v 12:58 PM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 5

Taky zdravim, ale z tohohle porad nejsem vubec moudrej

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 21-07-2016 v 13:30 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Anuvin
Taky zdravim, ale z tohohle porad nejsem vubec moudrej


Zdravím
Tak to já tomu rozumím naprosto přesně....Tady u nás sou takový věci standart.Prostě mu to dáš on tě vyfakuje a nazdar,je jich víc a neuděláš nic.Taky je dobrý když deš po ulici v parku nebo kdekoliv to je nakonec jedno.A dojdou k tobě tak min.4 a se slovy ukaž co máš tě začnou šacovat a co najdou si nechaj.Mě se to teda ještě nestalo,ale byl sem toho jednou svědkem.Pár lidí přišlo i o prachy a telefon co měli u sebe....Jinak u nás to dělají takový ti opálení co se jim říká romové nebo jak,já jim říkám cigáni.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 21-07-2016 v 18:12 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 7

Jeden bývalý člen fóra mi říkal, že si u něj týpek objednal 200 klonů. Setkali se na předem dohodnutém místě,každý ve svém autě. Vše probíhalo OK. Kupující přebral krabici do kufru svého vozu a když mělo dojít na zaplacení, z poza rohu vyskočili další dva týpci, společnými silami ho zmlátili a samozřejmě ujeli.
Byl jsem u něj asi 14 dní po této akci a byl, chudák, ještě pěkně dobitej.
Nejsmutnější na tom je, že ten aktér ( kupující) je, nebo byl také členem tohoto fóra...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 21-07-2016 v 18:27 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 8

No je pravda ze at uz ten jeho konkretni pripad byl jakkoli, system podelu je mi taky jasnej.
Je to teda docela síla, vzlast kdyz je to nekdo z fora tak se to nezdá..
Kazdopadne 200 klonu je nakejch 30 000 v hotovosti a stimhle by mel kazdej kdo de do takovejhle obchodu (nebo se suchym) pocitat. Partak v aute, gun v kapse ?
Jinak je fér když tě 3 týpci sundaj už jen tak preventivně i když bys jim to dal v takovy situaci radsi bez boje

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 21-07-2016 v 19:49 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 9

Ok, tak jako je to jedno, jsou to jen peníze, ale ta práce kolem mě mrzí. Není to jako práce s buzolou. To proč jsem to zde zvěčnil je snad, jasné. Množí se to, nejsem jediný, koho to potkalo. Zpráva je jasná, dávejte si pozor, dívejte se kolem sebe a pokud se vám něco nezdá jděte od toho.
It is all...

Old Post 21-07-2016 v 22:32 PM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 10

Anuvin ty jsi mě pobavil, klon je tady na groweru za 100, na 200 klonu chce každej množstevni slevu a posleze ještě slevu stálého zákazníka takže 30 tyček z toho nevytřiskáš ani náhodou.
Jednou jsem prodával 100 klonů, týpek tvrdil že už u mě byl . Domluvili jsme se na večer, během večera mi volal že trčí někde po cestě že bude mít zpoždění. Přijel po setmění, proběhl pokec nějaký rady ke genetice atd. Všechno se zdálo v pohodě, vytáhl peněženku, přehrabuje peníze a dává mi 8 táců, shrábl jsrm to do kapsy, přece to nebudu na parkovišti ve tmě kontrolovat. No doma jsem ty papírky z tiskárny spálil, ještě že jsem nedostal po hubě :-D

Old Post 22-07-2016 v 03:16 AM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 11

Hefaistos:
Přesně, tohle je fakt humorné myslet si, že když jeden rohlík stojí dvě koruny tak dvacet rohlíků bude stát dvacet korun.
Za mě nemám problém se domluvit, ale nerespektuji zmrdy a to je důvod proč jsem založil tenhle tásk, defacto se dovědět vaše zkušenosti. Musím ale také říci, že jsem potkal i spoustu fér lidí se kterými nemám sebemenší problém.

Díky a pěkný víkend

Old Post 22-07-2016 v 11:18 AM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 12

Zajímavý, člověk by si myslel že v dnešnim světě nikdo nepotřebuje radu : Pozor na zmrdy. A hele, ono to asi neni od škody co tak čtu.

Old Post 14-08-2016 v 20:02 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-11-2005 - Pozor na sklizen! - 35 odpovědí
12-04-2002 - Pozdrav z ROXY. - 33 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0275560 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív